קניתי מסך מחשב Dell U2311H מ- Ivory ונראה לי שעבדו עליי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך מחשב Dell U2311H מ- Ivory ונראה לי שעבדו עליי

Orong

Recommended Posts

קניתי את את המסך הזה,

כשקניתי אמרו 3 שנים אחריות וזה.

בכל מקרה הגעתי הביתה עם הקופסה, על הקופסה עצמה יש מדבקה שזה הקופסה הזאת נשלחה למישהו בשם Amit Paz ולחברה בארץ שנקראת משהו כמו סי.אמ.אס.

הקופסא עצמה הייתה סגורה מן הסתם והכל היה סגור.

אבל אני מפחד שאין שם את האחריות של ה3 שנים.

חוץ מחשבונית שקניתי מאייבורי אין לי שום דבר מעבר לזה.

לא אמורה להיות בתוך הקופסא עצמה איזו אחריות 3 שנים של היבואן בארץ? אין לי פה שום דבר כזה.

יכול להיות שנפלתי קורבן למרמה של אייבורי? :[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך שום דבר חוץ מחשבונית.

יש לך אחריות חנות, יבואן, ויצרן.

החשבונית עצמה של אייבורי זה מספיק ללכת עם לחנות עצמה של בהרצליה?

אני לא אמור לקבל בתוך האריזה איזה דף פיזי כלשהו של האחריות של הייבואן?

כי יש לי רק את החשבונית עצמה של IVORY והמקט שלהם. אבל מה זה משנה אם עצמם לא יכירו אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין.

אתה חושש בגלל שלא קיבלת תופס מילוי ושליחה לאחריות ?

1. אני חושש בגלל שכתוב על הקופסא שזה רשום לחברה בשם סי.אמ.אס -> מה זאת החברה הזאת? אני קניתי מאייבורי לא מסי אמ אס?

2. אני חושש בגלל שהדבר היחיד שיש לי זה החשבונית שקניתי מאייבורי. בטלפון הם אמרו שהאחריות אצלהם זה ל14 יום ראשונים ולאחר מכן אצל הייבואן בהרצליה. השאלה היא איך הייבואן מהרצליה יזהה אותי ויתן לי אחריות ל3 שנים? לא הייתה לי בקופסא של המסך שום מסמך פיזי שרשום שיש לי אחריות. רשום שם רק ספר הדרכה באנגלית ועוד כל מני ספרונים קטנים כאלה בגרמנית (למה?)

בגלל זה פוחד שאייבורי מכרו לי מוצא לא "רשמי" של שנקנה באופן פרטי ולא באופן רשמי מהייבואן. מבין? איך אני יכול לדעת את זה?

החשבונית של אייבורי תספיק כאילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסכים הם גם צריכים מספר הזמנה (order number)...

אמור להיות רשום לך על הקופסא... תשמור את המספר הזה למקרה ותצטרך לממש אחריות.

לי לקח יומיים לקבל את המספר הזה מאייבורי כדי שאוכל לזהות את המסך בפני התמיכה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דיון מטומטם מארץ המטומטמים. :kopfpatsch:

קניתי את את המסך הזה,

כשקניתי אמרו 3 שנים אחריות וזה.

מה זה "אמרו"? כתוב בחשבונית? אני בטוח שכתוב. בכל חשבונית שקיבלתי מכל חנות (כולל אייבורי) הייתה מצוינת באופן זה או אחר תקופת האחריות לכל מוצר.

בכל מקרה הגעתי הביתה עם הקופסה, על הקופסה עצמה יש מדבקה שזה הקופסה הזאת נשלחה למישהו בשם Amit Paz ולחברה בארץ שנקראת משהו כמו סי.אמ.אס.

למקרה שזה לא היה ברור - חברת סי.אמ.אס היא אחד מיבואני בארץ. ברור שזה נשלח לשם. מה רצית - שיהיה על הקופסה את השם שלך? :screwy:

אני לא אמור לקבל בתוך האריזה איזה דף פיזי כלשהו של האחריות של הייבואן?

אולי כן, אולי לא, תלוי ביבואן. עם הU2410 שהגיע מCMS לא קיבלתי כלום. עם ה2209WA מC-DATA קיבלתי איזשהו דף מודפס מפגר עם תנאי אחריות למחשבי DELL. כמו שאתה מבין, היבואנים בארץ לא בדיוק מקפידים על תעודות אחריות מסודרות.

בכל מקרה אין לזה משמעות. האחריות נקבעת לפי המספר הסידורי של המסך ותאריך הייצור שלו, אשר מופיעים על כרטיס פלסטיק נשלף בצד המסך.

איפה ה service tag אני לא מוצא

אין service tag למסכים. יש רק מספר סידורי (שאמרתי לך איפה הוא נמצא) וwork order (שנמצא על המדבקה שעל הקופסה).

יכול להיות שנפלתי קורבן למרמה של אייבורי? :[

מצטער, אין לי דרך יפה יותר לומר זאת: נפלת קורבן לטמטום של עצמך. קיבלת מסך חדש באריזה סגורה ועל האריזה מדבקה שמוכיחה שהמסך נרכש ע"י יבואן רשמי של בישראל, ואתה עוד חושב שמישהו מכר לך מסך "לא רשמי"? כמה הזוי אפשר להיות? :s07:

בכל אופן, הדיון הזה ננעל, כי מקומם של דיונים כאלה לא בפורום מסכים, אלא אם כבר בפורום צרכנות (למרות שלדעתי בכלל בפורום פח זבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...