הלך הפין - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך הפין

Dmoney

Recommended Posts

שאלתי אותך גם מקודם, ואני עדיין לא מצליח להבין ממך אם הפין נשבר/ נכנס פנימה ???

אם הוא נכנס - תוציא בעדינות בעזרת שפיץ-פלייר.

אם נשבר ואין לו זכר - רשמתי לך מה האופציות שעומדות בפניך מקודם..

אתה יכול לנסות לראות אם זה עובד בלי הפין שחסר. בעיקרון, המסך באמת לא משתמש בכל הפינים, לכן יכול להיות שהתמזל מזלך וזה אחד מאלה שהוא לא צריך.

בכל אופן, נזק לא יקרה למסך או לכרטיס מסך אם תנסה, אז אין לך מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני אגיד לך בדיוק מה קרה

הפין התעקם...אבל ממש התעקם..ויישרתי אותו עם פלייר.

כמובן שלא יישרתי אותו ב100%...אבל בעזרת קצת לחץ הצלחתי לחבר אותו לכרטיס מסך, ומאז לא הוצאתי אותו.

אני מניח שאני לא אוכל להימנע מלהוציא אותו לתמיד, ונראה לי שאחרי פעם או פעמיים של הוצאה והכנסה הפין יחלש עד שהוא ישבר...לכן אני רוצה לדעת מה יהיה גורלי באותו רגע... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשישבר הפין שבכבל, המסך לא יעבוד או שיעבוד אבל יהיה חסר צבעים(קרה לי פעם עם המחשב הראשון :P)

תן למעבדה לתיקון את המסך , כתבו פה פעם שבמסך יש חלקים אלקטרונים שנטענים במתח גבוהה מאוד, מספיק גבוהה כדי

לחשמל למוות. במעבדה הטכנאים יודעים לפרוק את המתח הזה, ויחליפו לך אותו כמו שצריך. טיפול כזה אמור לעלות גג 100 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמתם עם המתחים...

אומנם נשארים מעט מטענים (בסיטואציות מסויימות) אבל אם עושים את כמו שצריך אין שום בעיה...

פשוט מאוד מכבים את המסך ומשאירים אותו מחובר במשך 2 דקות לרשת החשמל ורק אז מנתקים אותו וזהו.

בנוגע לבעיה עם הפין השבור, זה מאוד קל ליישר אותו בדיוק כמו שצריך עם הכלים המתאימים ואם הצלחת לחבר אותו ולא גרמת לו נזק, אני מאמין שלא תהיה לך בעיה לעשות את שוב פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...