הלך הפין - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך הפין

Dmoney

Recommended Posts

נשבר לי פין אחד בכבל של המסך...אז השאלה שלי היא מה אפשר לעשות?

יש אפשרות לחתוך את הכבל ולחבר כבל אחר?

הצעות לפתרון בבקשה....

* אם זה חשוב אז המסך הוא 17 אינץ' מסוג - MAG XJ700T

10x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לנתק את הכבל מהמסך סבבה

מנתקים ומחליפים בחגד

אם הוא יצוק בצד של המסך צריך לפתוח את המסך ולהלחים חדש

את זה עדיף לתת לחברה מקצועית לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך הזה צריך צריך להחליף את הכבל שמולחם מהמסך, אין ברירה אחרת

זה לא כמו במסכים היותר חדשים וטובים שאצלהם יש כבל נפרד.

ולא כדאי להתעסק עם זה לבד אם אתה לא יודע איך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק חשבת "לחבר" לו אחד אחר? בצד של המסך הוא מולחם ישירות למעגל של המסך

אני אנסה להסביר את עצמי יותר טוב...

אני מתכוון לקחת כבל של מסך אחר...ולחתוך אותו בערך 20ס"מ מהקצה (מהקצה שמתחבר למחשב..לא למסך), ואז לחתוך את הכבל של המסך שלי גם כ-20ס"מ מהקצה, ואז לחשוף חוטים ולחבר את מה שנשאר מהכבל שלי (שלאחר החיתוך אין לו את התקע שמתחבר לכרטיס מסך) ואת מה שחתכתי מהכבל של אותו מסך אחר

מבינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה אפשרי רק שיש הרבה חוטים ואלה חוטים מאד דקים

לא תצליח לתפוס אותם עם ריבועים כאלה שמיועדים לכבלים של 220V

בנוסף זה יפגע באיכות התצוגה, הכבל מגיע מסוכך ועוד כל מיני דברים שיורידו מאיכות התמונה.

קיצור לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלוח אותו לחברה זה לא נראה לי רעיון כל כך משתלם...בגלל שאם הם רואים דבר כזה אז הם יודעים שהלך המסך ואני מיואש כי באתי אליהם ואז הם ידפקו מחיר שכבר יהיה עדיף לי לקנות מסך חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה קורה להרבה אנשים.. פשוט מלחימים\שמים חדש והמסך שלך כאילו לא קרה לו כלום.. זאת לא בעייה בכלל

תשלח לחברה, אל תתעסק עם מסך מחשב לבד כי אפשר למות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בכבל של המסך חסרים לפחות 3 פינים והוא עובד על 110 % , עם המסך לא עובד תביא אותו לאיזה מעבדת תיקונים של איזה רוסי והוא באיזה 20 שקל יסדר לך את זה . זה לא ממש בעיה מלחימים החוצה את הכבל מהמסך ומלחימים חדש . :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהוא נשבר ?

ברוב במקרים שאני נתקלתי בהם הוא פשוט התעקם/ נכנס פנימה ואז אפשר עם שפיץ פלייר לעקם אותו חזרה או למשוך אותו החוצה.

זה מה שאני עשיתי וב 90% מהמקרים זה עבד ( יצא לי לעשות את זה גם לחיבורים של מקלדות עכברים וכו' - PS/2 כמובן..)

אם הוא באמת שבור, אז אפשר לעשות את מה שאתה מציע, אבל כמו שאמרו פה, לכבל יש סיכוך כדי למנוע הפרעות ואתה בעצם מבטל את הסיכוך באזור מסויים בכבל. לכן אם אתה כן מתכוון לעשות זאת, מומלץ ש:

1. תחתוך את הכבל כמה שיותר קרוב לחיבור של המחבר (הצד שמתחבר לכרטיס מסך..) ואז תוסיף רק את האורך המינימליסטי ביותר שאתה יכול (ככה תקטין את ההשפעה של ההפרעות.)

2. תעשה את החיבורים עם הלחמה ותבודד כל חוט בנפרד (עדיף עם בידוד מתכווץ אם יש לך , זה גם ממש זול לקנות לכמות שאתה צריך). אחרי שבודדת את כל החוטים תחבר את זה לכרטיס מסך ותראה אם רואים טוב. אם רואים טוב, תשאיר את זה, אם לא , הדבר האחרון שאפשר לעשות הוא לעטוף את כל החלק שטיפלת בו וחשוף בנייר אלומיניום ולקוות לטוב, אם זה עוזר - אחלה, אם לא, תאלץ לשים פעמיך לחברת תיקונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...