You are not authorized to view this page - למה אני מקבל את השגיאה הזאת??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

You are not authorized to view this page - למה אני מקבל את השגיאה הזאת???

NIR-T

Recommended Posts

היי,

לא ידע למה אבל פתאום התחלתי לקבל את השגיאה הזאת-

You are not authorized to view this page

You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.

--------------------------------------------------------------------------------

If you believe you should be able to view this directory or page, please try to contact the Web site by using any e-mail address or phone number that may be listed on the www.cracks.am home page.

You can click Search to look for information on the .

HTTP Error 403 - Forbidden

Internet Explorer

אני מקבל את השגיאה הזאת רק כשאני רוצה להוריד משהו מאתר כלשהו.... הקאזה עובד, האייסיקיו עובד וכל האתרים מוצגים כמו שצריך.... למישהו יש פיתרון?

תודה רבה רבה רבה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך איזה ספק אתה מתחבר לאינטרנט? (אוניברסיטה אולי?), האם אתה משתמש בשרת פרוקסי (אם אתה לא יודע מה זה אז כנראה שלא, החבר'ה האחרים יגידו לך איך לבדוק).. תנסה לכבות תוכנות firewall ו-antivirus למיניהן, לאחר מכן נסה להוריד קבצים בשנית. אם זה לא מתאפשר אני ממליץ שתיצור קשר עם ספק האינטרנט שלך, יתכן שיש להם איזהשהו טריק. אבל מצד שני, אני ממליץ שתמשיך לעקוב אחרי התגובות, כי יש לי הרגשה טובה שהגאולה תבוא מכאן.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...