חדש - MRI לחרדים מתים, במקום נתיחה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש - MRI לחרדים מתים, במקום נתיחה

vic07

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4113151,00.html

ועכשיו לשאלות:

1. נאמר שתורם תרם כ1M$ מעלות המכונה. האם הוא ייעד את תרומתו למטרה הספציפית הזו?

2. מאיפה תמומן שאר עלות המכונה (שיכולה להיות עוד 1M$ נוספים) ועלות שאר התשתיות (עוד כ0.5M$)?

3. מי יממן את ההפעלה, האחזקה והתיקונים?

4. בימים בהם חולים ממתינים חודשים לMRI, מה קרה לעניין הזה של "מי שמציל נפש אחת..."?

5. אם אני אדרוש שלא ינתחו אותי לאחר מותי למרות שהחוק דורש, אני גם אקבל הקלות?

6. מה עושים אם גופת המנוח כוללת חלקי מתכת, למשל אדם לאחר ניתוח שדרש שתלים, תינוק שבלע בורג (שגרם למוות) או אדם שנרצח בירי או ע"י חומר נפץ עטוף רסיסים?

ואחת אחרונה, בנושא שאינו קשור ישירות: משי-זהב מודה בכתבה בשורה של עבירות פליליות קשות שהיה שותף לביצוען בעברו. האם יוגש נגדו כתב אישום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר אחד טוב יצא מזה... עוד MRI שישמש גם בשביל אנשים חיים ולא רק לגופות

1. נאמר שתורם תרם כ1M$ מעלות המכונה. האם הוא ייעד את תרומתו למטרה הספציפית הזו?

זה באמת משנה?

2. מאיפה תמומן שאר עלות המכונה (שיכולה להיות עוד 1M$ נוספים) ועלות שאר התשתיות (עוד כ0.5M$)?

3. מי יממן את ההפעלה, האחזקה והתיקונים?

משרד הבריאות קיבל MRI ב"מתנה" מתרומות, אני מאמין שהם יוכלו לסחוט תקציב להפעלה של MRI שהם גם ככה היו צריכים לקנות מזמן... ראה את כל מאבק הרפואה הישראלית

4. בימים בהם חולים ממתינים חודשים לMRI, מה קרה לעניין הזה של "מי שמציל נפש אחת..."?

העיקרון נעלם בתוך ערמה של בולשיט... מה חדש בזה? קדושת המת יותר חשובה לחלק מהאנשים מקדושת החיים (תרומות איברים שלום )

5. אם אני אדרוש שלא ינתחו אותי לאחר מותי למרות שהחוק דורש, אני גם אקבל הקלות?

כמובן שלא... אתה אזרח סוג ב' שאין לו קהילה שתהיה מוכנה לגנוב לו את הגופה ולעשות מהומות בשמך

6. מה עושים אם גופת המנוח כוללת חלקי מתכת, למשל אדם לאחר ניתוח שדרש שתלים, תינוק שבלע בורג (שגרם למוות) או אדם שנרצח בירי או ע"י חומר נפץ עטוף רסיסים?

ROUND 2 , מה חשבת? שבגלל MRI מסכן אחד יגמרו להילחם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרומה של זק"א LOL אז מה? אתה יודע כמה עולה הפעלת MRI? כמה עולה טכנאי תמונה?

אם לחרדים היה אכפת ממשהו חוץ מעצמם הם היו תורמים את ה-MRI להצלת חולים ולא להצלת המת.

נתיחה לאחר המוות עושים רק במקרים של מוות בנסיבות חשודות, נתיחה בעזרת MRI זה לא כמו לעבור MRI נקודתי בבית חולים, זה סריקה של כל הגוף מה שידרוש עשרות שעות לניתוח התמונות, מה שלא רק ישרוף את הזמן של הטכנאים והרופאים אלא גם יעלה הרבה יותר כסף. מה עוד שכל הסיפור הזה לא יבטיח שלא תיהיה נתיחה לאחר המוות, אם התוצאות לא יהיו חד משמעיות או שימצאו משהו חשוד הם בכל מקרה יצתרכו לפתוח את הגופה.

אז מה קיבלנו בזבוז כספי הציבור, שום פתרון לפרשת חוטפי הגופות, וסתם התנשאות מול כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, התרומה היא של זק"א וניתנה למטרה זו.

דבר שני, אין כל הבדל בין השנאה העיוורת שרצה כאן לחרדים, לבין הפגנות השנאה לישראל במצרים.

הלכת רחוק.. קודם צריך להבדיל בהכללות.

ודווקא הדגישו "מכשיר MRI חדש בארץ יסיים סכסוך רב-שנים בין העדה החרדית למכון לרפואה משפטית וכו'...."

'העדה' אינה הציבור החרדי .

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A2%D7%93%D7%94_%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA

...

דובי זובי,רגיל לדבר מהאוזן. אין לך ציבור שיותר אכפת לו מהציבור החרדי, לשם כך -שם יש את מפעלי החסד הגדולים והרבים ביותר ( המפונה לכל הציבור הכללי ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת רחוק.. קודם צריך להבדיל בהכללות.

ודווקא הדגישו "מכשיר MRI חדש בארץ יסיים סכסוך רב-שנים בין העדה החרדית למכון לרפואה משפטית וכו'...."

'העדה' אינה הציבור החרדי .

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A2%D7%93%D7%94_%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA

...

דובי זובי,רגיל לדבר מהאוזן. אין לך ציבור שיותר אכפת לו מהציבור החרדי, לשם כך -שם יש את מפעלי החסד הגדולים והרבים ביותר ( המפונה לכל הציבור הכללי ) .

אם העדה החרדית היא לא הציבור החרדי, אז מי כן חרדי חוץ ממך?

הוספה:

למרות הבידול, זה לא מוריד מחומרת המצב שבכל מקרה עגום. זה טריפה וזה נבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חרדי.

באכולסיה החרדית יש מגזרים וגם מאוד נבדלים, אחת מהם -זאת 'העדה החרדית' ( שמונה רק כ10 אחוז מהחרדים בירושלים , הפגנה אינטל? הפגנה קברים? הפגנה שבת? מהיכן חשבת שזה יוצא? לשאר החרדים זה ממש לא מזיז),מחוץ לירושלים ובית שמש יהיה לך מאוד מאוד קשה לפגוש אחד מהם.

הוספה:

היחס לחרדים הוא בדיוק כמו היחס של רבים בעולם כלפי יהודים ( הכללה ) .

אנטישמיות כלפי היהודים -כל דבר שינהגו היהודים יצאו נגדם ( גם בהכללה ), אותו דבר כאן בארץ כלפי חרדים ( הכללה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...