יוזר שמאבד את הטלפון עם חשבון exchange עליו - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוזר שמאבד את הטלפון עם חשבון exchange עליו

m1ke

Recommended Posts

הנה תסריט: מיוזר נגנב איפון עם חשבון אקסצ'ינג מוגדר עליו. הגנב הגאון כנראה לא איש מחשבים מבריק, כי הוא לא טרח להסיר את החשבון מהטלפון.

התוצאה - החשבון של היוזר כל הזמן ננעל (לאחר שאיפסו לו את הסיסמא).

אני די בטוח שבעזרת הנעילות האלה קודם כל אפשר לתפוס את הגנב כי ה-IP כל הזמן נרשם במקום מסויים. לצערי, אין לי את הידע המספיק לדעת בדיוק איפה לחפש מה, ואני לא זוכה לעזרה רבה מהבנאדם שאמור לתחזק את הרשת הזאת (בקצרה - אין לו כוח לחיים). מבחינתו הפתרון הכי קל הוא פשוט לשנות ליוזר את הusername. :pissed:

אני ניסיתי לחפור ב event log ולמצוא failure בניסיונות הזדהות, אבל אני לא מצליח למצוא משהו ששייך ליוזר הזה. :nixweiss:

מדובר ב exchange2007.

מישהו עם רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שתמצא את כתובת ה-IP, מה אתה חושב שתצליח להשיג איתה?

אם מדובר על חיבור סלולארי ניתן לזהות את המספר של הטלפון ואת ה-ICCID של הSIM :)

ד"א מה שיותר פשוט זה להחזיר את הסיסמא הישנה ובתנאי שזה מכשיר נורמאלי(ולא נוקיה) שעומד בתקן כלשהו כמו SSLF לעשות Remote Wipe...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שתמצא את כתובת ה-IP, מה אתה חושב שתצליח להשיג איתה?

בוא נגיד שזו מטרה משנית. מה שאני יכול או לא יכול לעשות איתה זה כבר סיפור בפני עצמו.

כרגע מה שאני מעוניין לדעת הוא האם אפשר לטפל במקרה הזה בצורה יותר מקצועית מסתם לשנות username.

אם מדובר על חיבור סלולארי ניתן לזהות את המספר של הטלפון ואת ה-ICCID של הSIM :)

ד"א מה שיותר פשוט זה להחזיר את הסיסמא הישנה ובתנאי שזה מכשיר נורמאלי(ולא נוקיה) שעומד בתקן כלשהו כמו SSLF לעשות Remote Wipe...

תודה, מצאתי מאמר בנושא:

http://premnair.wordpress.com/2010/05/17/microsoft-exchange-server-remote-wipe-on-iphone-3gs/

אבדוק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...