"שיפוץ" מארז ג'נרי - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"שיפוץ" מארז ג'נרי

shar00750

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה מצוין !

1.איך שזה נראה אז הקולר של המעבד מקבל אויר די חמים - אויר חם שעולה מכיוון הדיסק הקשיח ומכיוון הכרטיס מסך. מה גם ראיתי שאין לך מאורר בדלת.

אולי כדאי לך לנסות להפוך את כיוון המאורר האחורי כך שיכניס אויר קר ויזרוק אותו על הקולר של המעבד ובנוסף להפוך גם את מאורר המעבד כך שיקלוט את האויר הקר שנזרק לכיוונו ויעביר אותו דרך צלעות הקירור של המעבד. ואז אחרי שהאויר מתחמם במעבר דרך צלעות הקירור של המעבד הוא יצא החוצה דרך מאורר התקרה.

לפי דעתי זה יכול לתרום רבות להורדת טמפ' המעבד.

2. אני רואה שהפכתה את הכלוב של הדיסק הקשיח, אני מניח לטובת שיפור הקירור של הדיסק ?

נראה כי הפנתה לכיוון המאורר את החלק העליון (מתכתי) של הדיסק אז אני דווקא ממליץ שמול המאורר יהיה החלק התחתון של הדיסק (הצד של הכרטיס) כי משם נפלט מרבית החום בגלל שהמנועים מורכבים בתחתית וגם הבקר פולט חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,תודה לכל המגיבים

נראה מצוין !

1.איך שזה נראה אז הקולר של המעבד מקבל אויר די חמים - אויר חם שעולה מכיוון הדיסק הקשיח ומכיוון הכרטיס מסך. מה גם ראיתי שאין לך מאורר בדלת.

אולי כדאי לך לנסות להפוך את כיוון המאורר האחורי כך שיכניס אויר קר ויזרוק אותו על הקולר של המעבד ובנוסף להפוך גם את מאורר המעבד כך שיקלוט את האויר הקר שנזרק לכיוונו ויעביר אותו דרך צלעות הקירור של המעבד. ואז אחרי שהאויר מתחמם במעבר דרך צלעות הקירור של המעבד הוא יצא החוצה דרך מאורר התקרה.

לפי דעתי זה יכול לתרום רבות להורדת טמפ' המעבד.

2. אני רואה שהפכתה את הכלוב של הדיסק הקשיח, אני מניח לטובת שיפור הקירור של הדיסק ?

נראה כי הפנתה לכיוון המאורר את החלק העליון (מתכתי) של הדיסק אז אני דווקא ממליץ שמול המאורר יהיה החלק התחתון של הדיסק (הצד של הכרטיס) כי משם נפלט מרבית החום בגלל שהמנועים מורכבים בתחתית וגם הבקר פולט חום.

1. המעבד די קריר ( e2180 - מעלות 25 ללא בינתיים ) הבעייה זה הציפסט של הלוח (nvidia 780i) , בגלל זה המאווררים כפי שהם.

2.האמת שהפכתי אותו כדי שהכבלים שלו יעברו מחלקו האחורי של הלוח.

בקשר לכיוון הדיסק הקשיח זה זמני כי הבורג שאמור לתפוס אותו לא נכנס אם אני הופך אותו(את הדיסק הקשיח) - אבל אני הולך לשנות את זה

כשיזדמן לי שוב לעבוד עליו , פשוט כל ההרכבה נעשתה בלילה עד השעה 02:50 (צריך לקום לעבודה ב-05:30 ) אז לא בדיוק הספקתי

הכל. יש עוד דברים כמו לשים למארז רגליים , להרכיב את הדלת צד עם החלון וזוג קטודות . אפרופו קטודות קיבלתי זוג קטודות עם מן שנאי

רק שבשנאי יש שני כניסות לקטודות שעם זה אין לי בעיה הבעיה שלי היא איך אני מחבר את השנאי - יוצאים ממנו שני חוטים -שחור ואדום,

האם זה מתחבר לספק ? פעם ראשונה אני מתעסק עם זה אז אם למישהו יש מושג אני אשמח לקבל עזרה, תודה :xyxthumbs: .

הוספתי תמונה עם פירוט של מה שנעשה בינתיים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף , בשעה טובה סיימתי את המארז . יחסית למודינג ראשון אני מאוד מרוצה ממה שיצא לי (כל החיתוכים נעשו עם דיסק חיתוך רגיל ) , היום אחרי שסיימתי החלטתי שאני קונה דרמל וממשיך למוד הבא. לבסוף החלפתי את הלוח בלוח שהיה מתוכנן מלכתחילה (ג'יגבייט), הלוח הקודם(אסוסi780) ששמתי היה עושה בעיות .

הנה לכם של הסיום .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קיטים כאלה לרגליים עם תאורה, ורכשתי אחד כזה :silly:

לרגליות עם תאורה האלה יש 2 דברים שלא ממש אהבתי:

-הרגלים מפלסטיק חלול, ולא כל כך יציב

-בלאגן חוטים במארז

לדעתי גם מקנה מראה קצת מצועצע מדי..

בכל מקרה, בהתחלה המארז נראה כמו משהו שחייב ללכת לפח, והפכת אותו למארז מאוד יפיפה :xyxthumbs:

כל הכבוד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...