מתקפת טרור ליד אילת: לפחות 11 פצועים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקפת טרור ליד אילת: לפחות 11 פצועים

Alexkmr

Recommended Posts

מישהו הזוי עוד יגיד שביבי תכנן את זה.

מדברים על הרוגים ב-3 פיגועים שונים.

אולי לא תכנן... אבל אולי גם לא מנע... לך תדע :P

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4110645,00.html

http://www.themarker.com/news/tent-protest/1.828389

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מכיוון שהצבא לא יכול לפגוע בחפים מפשע, הגיע הזמן שמישהו יקח אחראיות ויקים "ארגון טרור" שיפגע בערבים חפים מפשע(בדיוק כמו האצ"ל)."עין תחת עין , שן תחת שן". רק ככה הערבים האלה ילמדו לקח... וגם העולם לא יוכל להאשים את ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מכיוון שהצבא לא יכול לפגוע בחפים מפשע, הגיע הזמן שמישהו יקח אחראיות ויקים "ארגון טרור" שיפגע בערבים חפים מפשע(בדיוק כמו האצ"ל)."עין תחת עין , שן תחת שן". רק ככה הערבים האלה ילמדו לקח... וגם העולם לא יוכל להאשים את ישראל

"שמשהו יקים ארגון טרור" - אין לך ביצים לעשות מעשה אז אתה מחפש משהו שיעשה את זה במקומך.

LOL

אתה פתטי.

- לא דוחק אף אחד לעשות שום מעשה לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על זה ילד,אתה לא היחיד שחושב על זה.תג מחיר היה רק ההתחלה.רק צריך לעורר את ה'ליגה'(אם אתה מבין למי אני מתכוון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אתכם, מציעים להקים ארגון טרור רק כדי להרגיש יותר טוב עם תחושת האובדן שלכם.

נכון שפגעו בנו כמדינה היום וכולנו מרגישים פגועים, אז או שתמצאו דרך שלא תפגע במדינה ובחפים מפשע להתמודד עם התחושות שלכם או שתחשבו באמת על איך אתם יכולים לתרום ולשנות את המצב. זה שתרביץ לאיזה ערבי שתפגוש ברחוב לא באמת ישנה כלום לגבי מה שקרה היום, תשאירו את המלחמה בטרור לאלו שמבינים בזה באמת.

שאלת מה אתה יכול לעשות כילד בן 16, תוציא מחשבות פאנטיות מהראש שלך ולך תרוץ בים או משהו עוד שנתיים תוכל לחסל מחבלים אם תיהיה טוב מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אני כולה בן 16. מה אני כבר יכול לעשות??

אתה יכול להקשיב בשעורי היסטוריה, אזרחות ותנ"ך אולי תהפוך בסוף לבן אדם...

אגב לפי דעתי אחרי כשלון מודיעיני כזה ברק צריך ללכת הביתה. שר בטחון שמקבל רגליים קרות במקום לסיים את העבודה. הפציצו כמה מחבלים בעזה אני לא חושב שזה ישנהה משהו. הרג הדדי לא יביא להפסקת הטרור . אובדן חיי אדם בצד הפלסטיני זה לא ממש משנה להם הם לא מנסים להגן על האזרחים שלהם להיפך. צריך לשנות תפיסה ולהתחיל לדחוף אותם לכיוון מצריים - לעשות להם שיטת הסלאמי מצפון. המצריים בסוף יבינו את הרמז ויתחילו להגן על הגבול כמו שהם ידעו בימי מוברק ( עד כמה שזכור לי הם ירו בכל דבר שזז ליד הגבול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...