מחפש המלצה לספק חדש - באיזור ה-900 ש"ח~ - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לספק חדש - באיזור ה-900 ש"ח~

XTZ-Mike

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בתקופה הקרובה מתכנן שידרוג קטן למחשב שלי (המפרט מופיע בצד) ואני מחפש חדש.

למרות שאני מבסוט מאוד מהספק הנוכחי שלי (PCP&C 750W) אני חושש שהוא לא יחזיק את השדרוג.

השדרוג אמור לכלול כרטיס מסך חדש (כנראה GTX570 אבל זה עוד לא סגור) ואת ה275 לייעד (באופן זמני) ככרטיס physx.

בנוסף , ייתכן שאני אחליף מעבד (יד שנייה אולי) ואכין את הדרך להיכנס לעולם המים (לופ למעבד בהתחלה...)

מלבד הדרישה שהספק יהיה חזק ואיכותי , אני מאוד מעוניין שהוא גם יהיה מודולרי.

ערכתי קצת חיפושים וראיתי את הסיסוניק X-850 בכ-900 ש"ח.

האם הוא יהיה בחירה טובה? האם יש משהו יותר טוב או אחר שפיספסתי?

מבחינת התקציב , הוא לא סגור ומוחלט , אם יש משהו יותר טוב ששוה להשקיע עוד "כמה שקלים" אני מוכן לקחת אותו בחשבון.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא טוב , אין לי ספק , אחרת לא הייתי מסתכל לכיוון שלו - השאלה אם הוא יעמוד בדרישות שלי....

ועוד שאלה זה אם יש משהו אפילו עוד יותר טוב ומומלץ במחיר שציינתי...

ותודה על התגובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק מצויין, אני דיי בטוח שהוא יותר ממספיק. הבעיה היא שהמחיר של הסדרה הזו יקר בהרבה מספקים אחרים מקבילים. אפשר לקנות ב 661 ספק 900W של ANTEC, מיוצר על ידי DELTA באיכות שבדרך כלל רואים מהשילוב הזה.

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2531

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=211

החיסרון היחיד שלו זה הנצילות הנמוכה יחסית (80PLUS BRONZE בהשוואה ל GOLD ב SEASONIC).

מצד שני ב hardwaresecrets.com הצליחו להוציא מה- X-850 אפילו 1000W בלי שהספק יכשל בבדיקות שלהם וגם אמרו שהמתחים בו הם בין היציבים ביותר שהם ראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק נראה גם כן טוב אבל אין לי בעיה להשקיע עוד בשביל לקנות ספק איכותי עוד יותר.

דווקא מעודד מאוד הדברים שרשמת על ה-X850.

פזלתי גם לכיוון של ה-HX1000/1050 אבל זה מתחיל להיות קצת יותר יקר (מבחינה כוללת של כל השדרוג שאני מתכנן).

במידה והX850 אמור בלי בעיה להחזיק שני 570 או כרגע 570 אחד ו275 כPhysx אז כנראה שאני אקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המפרט המלא שלי בהנחה שיש לי שני 570 והכנסתי את זה למחשבון של אנרמקס - זה הראה 744W עם הOC שיש לי למעבד.

זה היה נראה לי קצת גבולי ובגלל זה חיפשתי שדרוג לספק שייתן לי מרווח ביטחון...

ספקים נוספים שהתעניינתי בהם זה הAX850 או HX1000.

אני יודע שHX1000 זה אוברקיל אבל אני מחפש את הבחירה הכי טובה במסגרת התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל במחשבונים האלה, החישוב שלהם הגיוני. הם מתיחסים לרוב לדגמים הזולים יותר שלרוב גם מאבדים מההספק שלהם מהר יותר (בסופו של דבר כולם מאבדים בקצב דיי מהיר).

ספק שעבד במשך שנה יאבד מההספק המקסימלי שלו, מה ש SEASONIC עשו זה להשתמש ביותר ממה שצריך בשביל ספק של 850W ובכך לאפשר לספק לספק 850W למשך זמן רב יותר. ככל שהקבלים מתישנים ככה גם ההספק שלו יורד (אם אתה יודע פיזיקה או אלקטרוניקה אתה תבין לבד למה), בגלל זה ה HEC 400TRT שלי הפסיק לעבוד, כמה שנים עבד מושלם ואז התחילו בעיות. כשעברתי מ 8800GTS 320M ל HD4670 המצב השתפר כי ההספק של ה ATI נמוך בהרבה, עברה עוד שנה וגם את זה הספק לא הצליח להחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHX1050 הוא דגם ישן? חשבתי שHX1000 זה הישן וה1050 זה החדש יותר שהחליף אותו....

שוב , אני לא מחפש להוציא יותר כסף , זה רק אם יש משהו יותר טוב ורק אם אני אצטרך אותו...

כרגע לפחות נראה שאני צריך 850W (בשביל השקט הנפשי שלי :D)...

הבנתי שה-X850 וה-AX850 של קורסייר זהים , זה נכון? יש איזשהו שוני ביניהם או העדפה מסויימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון תודה על התשובות!

שאלה נוספת (בתקווה האחרונה :D ) , איך הסליבינג של הכבלים בכל אחד מהספקים - הX-850 והAX850?

אני יודע שזה אולי קצת קטנוני אבל אני מעדיף כבלים מוסלבים בצורה סבירה+ (ואולי אפילו איכותית) מאשר להתעסק עם זה בעצמי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא חיפשתי וקראתי ביקורות , באיזה פורום דווקא מישהו כתב שהסליבינג של הקורסאייר איכותי יותר...

ודווקא לפי התמונות , כל הכבלים בAX850 מוסלבים...

חוץ מזה , לא שאלתי אם יש סליבינג או לא , שאלתי אם הסליבינג איכותי (בתקווה שמישהו עם ניסיון באחד מהם יוכל לענות על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , אני לא יודע למה אתה בא בגישה כזאת , בנאדם שואל , לא מתאים לך לענות אתה לא חייב...

וכן , אני יודע מצויין מה זה סליבינג...(ושרינקים וכו')

אני כבר אעבור על הסרטונים ביוטיוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי וויב ממך שלא ממש מתחשק לך לענות לי - הערה כמו "לשאול זה מיותר" למשל...

וכשאני שואל על סליבינג של הכבלים , סבירות שאני יודע על מה אני שואל....לא הרבה מכוונים שאלה ספציפית על סליבינג....

אבל עזוב , חבל סתם להיכנס למקומות כאלה....

בכל מקרה, שוב המון תודה על התשובות! אני אכנס לNEWEGG ויוטיוב ואראה בדיוק את מה שציינת.

לגבי הHX1050 , זה שהוא מיוצר ע"י CWT ולא ע"י סיסוניק לא ממש אומר לי משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל אומר שהברגים של הגופי קירור לא מחוברים כמו שצריך או שהם קצרים מידי (ושהלוח לא מסודר ומושלם כמו של DELTA אבל זה נכון גם לשאר החברות).

http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/HX1050/8.html

זו הביקורת הכי פחות טובה שראיתי לספק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...