XP גוסס.... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP גוסס....

DarK_NaF

Recommended Posts

בזמן האחרון הXP שלי החל להפוך ממערכת הפעלה מהירה לאחת גוססת....

הרבה פעמים זמן התגובה שלו מאוד איטי....זה מתבטא בהקלדה, פתיחת תוכנות, הזזת עכבר....

האם זה סימן לכך שהגיע הזמן לפורמט? :'(

מוזר...פירמטתי לפני חודשיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

זה יותר סימן שיש בעיות בהארד דיסק.

נסי לעשות איחוי דיסק, ולפני תעשי סקאן דיסק.

אם את יכולה להשיג את נורטון סיסטם וורקס 2002 מאיפה שהוא, אז שם יש בדיקות מומלצות להארד דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

רוב הסיכויים שזה בגלל ההארד דיסק.

את מתארת בעיות של הארד דיסק גוסס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי, ובכל ההתקנות של שאני מכיר, המערכת רק עובדת יותר מהר ככל שעובר זמן מההתקנה. אצלי למשל הטעינה של מהירה הרבה יותר עכשיו מאשר אחרי סיום ההתקנה לפני שלושה-ארבעה חודשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

ברור שהבעיה היא לא במערכת הפעלה...

לא יכול להיות במערכת הפעלה.

רק בשביל להיות בטוח

התקנת איזה שהם או דברים שמשנים את המערכת בצורה אינטנסיבית בזמן האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם אותה מערכת הפעלה כבר יותר מחצי שנה וזה נהיה יותר ויותר מהיר וזה קרה לי רק עם זה פלוס נוסף של המערכת המצויינת הזאת לדעתי. :jump:

זה לא קרה במקרה. זה משהו ידוע שמיקרוסופט הוסיפו ל-. גם תוכנות שמשתמשים בהן הרבה עולות מהר יותר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קרה במקרה. זה משהו ידוע שמיקרוסופט הוסיפו ל-. גם תוכנות שמשתמשים בהן הרבה עולות מהר יותר ב-.

רק רגע, אם מיקרוסופט הוסיפו ל- משהו שגורם לווינדוס לרוץ מהר יותר ככל שעובר הזמן, המסקנה ההגיונית היחידה היא

שהווינדוס בעצם מאט בכוונה את המחשב ומקטין את ההאטה ככל שעובר הזמן!

שוב יוצאים נבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע, אם מיקרוסופט הוסיפו ל- משהו שגורם לווינדוס לרוץ מהר יותר ככל שעובר הזמן, המסקנה ההגיונית היחידה היא

שהווינדוס בעצם מאט בכוונה את המחשב ומקטין את ההאטה ככל שעובר הזמן!

שוב יוצאים נבלות.

א. זאת מסקנה לא הגיונית אבל אני לא אתוכח איתך ;)

ב. אפשר להאשים כל שמשתמשת במשאבי המחשב שהיא מאטה את המחשב.

ג. מצד שני מערכות חדשות שיוצאות מתוכננות לעבוד טוב יותר על מחשבים חדישים וחזקים יותר, שים לב איך משבחים באתר שלהם את הסידרה של . הם אומרים שהמעבד מיועד לחלונות XP. אז מה ? מעבד אחר לא יפעל טוב ?

ד. ה-XP רץ מהר יותר ככל שמתרחקים ממועד ההתקנה כי המערכת מסדרת את הקבצים כך שהקבצים שהגישה אליהם רבה יותר (למשל קבצי ה-BOOT) יעברו קרוב יותר לשוליים החיצוניים של הפלטה בדיסק הקשיח שעליה רשום המידע הבינארי, מכיוון שבאיזור הזה של הדיסק הקשיח מקבלים את זמני הגישה הקצרים ביותר לקבצים ולכן הם נטענים מהר יותר. כלומר, אם כבר אפשר "להאשים" משהו בהאטה של מערכת ההפעלה זה את הדיסק הקשיח שלא מספק מהירות אחידה בכל הנפח שלו !!! למה אתה חושב שמומלץ לאחות את הכונן הקשיח פעם בכמה זמן ? בגלל שהפיצול שנוצר בכתיבת הקבצים על הדיסק הקשיח גורם להאטה ! (אני בטוח שאתה יודע את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד. ה- רץ מהר יותר ככל שמתרחקים ממועד ההתקנה כי המערכת מסדרת את הקבצים כך שהקבצים שהגישה אליהם רבה יותר (למשל קבצי ה-BOOT) יעברו קרוב יותר לשוליים החיצוניים של הפלטה בדיסק הקשיח שעליה רשום המידע הבינארי, מכיוון שבאיזור הזה של הדיסק הקשיח מקבלים את זמני הגישה הקצרים ביותר לקבצים ולכן הם נטענים מהר יותר. כלומר, אם כבר אפשר "להאשים" משהו בהאטה של מערכת ההפעלה זה את הדיסק הקשיח שלא מספק מהירות אחידה בכל הנפח שלו !!! למה אתה חושב שמומלץ לאחות את הכונן הקשיח פעם בכמה זמן ? בגלל שהפיצול שנוצר בכתיבת הקבצים על הדיסק הקשיח גורם להאטה ! (אני בטוח שאתה יודע את זה).

אתה צודק לחלוטין - קראתי שיפור במהירות ומיד חשבתי על שיפור בביצועי המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...