"המחאה החברתית" עולה מדרגה - קראוון הוצב ברוטשילד. שאלה: כמה עולה להביא קראוון? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"המחאה החברתית" עולה מדרגה - קראוון הוצב ברוטשילד. שאלה: כמה עולה להביא קראוון?

vic07

Recommended Posts

ועמרי - כשאתה תורם לעמותה רשומה, אתה מקבל קבלה. אם לדעתך העמותה לא עשתה עם כספי התרומות את מה שהבטיחה, ניתן לתבוע אותם על הונאה או הוצאת כספים במרמה, או לחילופין - את אוסף הכספים על שני הסעיפים הללו + התחזות, אם התברר שהוא לא באמת מייצג אף אחד. ומה כאן? יש בינינו לא מעט חילוקי דעות, אבל לא חשבתי אותך לנאיבי בעניינים כלכליים.

בעניין המס - התרומה עצמה אינה חייבת במס, אבל חלק מהשימושים בה דווקא כן, למשל משכורות לעובדים בארגון (אם יש בו עובדים בשכר). לפיכך, אם הארגון רוצה פטור ממס, עליו לנהל רישום שמראה שהתרומות לא מכסות משהו שאינו פטור ממס ולדווח על כך במידה ויידרש. למיטב ידיעתי, כמובן. אני לא פקיד מס.

מאיפה אתה מביא את השטויות האלו?

לתבוע עמותה על התחזות?

אם זאת לא עמותה רשומה, אז כמובן שאין משכורות ואין מס שכר (מס מעסיקים על מלכ"רים)

וכן, אין לך שום מושג במס, אז למה אתה ממשיך לכתוב על דברים שאין לך מושג בהם?

תסביר לי, למה אתה נטפל לתרומות האלו ולא נטפל לתרומות למטרות אחרות שלא דרך עמותה רשומה?

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=699919

גם זה מפריע לך? או רק מה שלא מסתדר לך אידאולוגית? (בהקשר לת'רד השני בהם דיברת על פרובוקציות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העמותה אינה רשומה והתנהלותה אינה שקופה, תמיד יש חשד להונאה, לא? מי אמר שמארגני התרמות אלו ואחרים לא משלשלים כספים רבים לכיסם, פשוט בלי לקרוא לזה "שכר"? ואגב הכתבה שהבאת, היכן נאמר בה שההתרמה אינה דרך עמותה שנרשמה לצורך כך? אני בספק שעסקים ישמחו לתרום ציוד אילולי לפחות זה יוכר להם כתרומה לצרכי מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הספציפי הזה אני באמת לא יודע,

אבל אני מכיר אישית מישהו שאירגן ערב התרמה כזה לאחיו ואין לו שום עמותה

וזה ממש לא מקרה בודד.

אם יש לי חשד מוצק להונאה, אני כמובן לא תורם, אבל פה אין לי חשד.

וזה לא שתרמתי 5,000 ש"ח, אז אני מצליח לישון בשקט בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...