רשת של 15 מחשבים אשר עובדות על תוכנות של מסדי נתונים,בעיות איטיות - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת של 15 מחשבים אשר עובדות על תוכנות של מסדי נתונים,בעיות איטיות

gabi_y

Recommended Posts

העסק עובד עם תוכנות שמתבססות על מסדי נתונים,+גישה לקבצים סרוקים שנשרו ללקוח

כל הקבצים ומסדי הנותנים יושבים כרגע על מחשב רגיל אשר שאר המחשבים נגשים אליו לקריאה וכתיבה.

יש בעית איטיות ברגע שכמה ביחד נגשים למחשב,מה אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה?

שרת יעודי מבחינת חומרה?

כרגע רצינו להוסיף עמדה נוספת של חשבשת (אחת התוכנות שמשתמשים בה) לעמדה שישית והחברה אמרה שחייבים שרת SQL

מה נותן שרת SQL ?כבר הרבה זמן שחשבתי להעביר את המחשב הראשי לשרת נורמאלי,האם אפשרי ששרת SQL יהיה שרת רגיל גם שישמור לא רק מסדי נתונים?

האם מעבר לשרת SQL (שאין לי הרבה מושג מה זה אומר,מה זה שונה מהתוכנה שכגע מותקנת במחשבים על מנת לקרוא מסדי נתונים) יפתור את בעיית האיטויות.

לא מצאתי מקום אחר שיותר מתאים לשאלה,אם זה לא המקום אשמח עם המנהלים יכולים להעביר למקום הנכון.

תודה רבה אשמח מאד לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מובן מה זה המסד נתונים הזה שאתה מדבר עליו ואיך הוא בנוי.

כמובן ששרת ייעדוי הרבה יותר עדיף מסתם מחשב שהשמת אותו על הדרך וגם ניתן לבנות לו תכנית גיבוי, שרידות והתעוששות בהתאם לצרכי העסק.

כנ"ל לגבי ביצועים, יכולת גישה ממקורות שונים ואבטחת מידע.

חשבשבת בכלל לא דרושת הרבה משאבים ויכול הלעבודה על שרת SQL של מייקרוסופט (דרך פתרון של חברת Wizsoft).

אם אתה אפילו לא יודע מה זה SQL אני מציע לך לא לחשוב לעשו דברים בעצמך ולקח ייעוץ מחברה שמספקת פתרונות IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רקע קצת בנושא,של חומרה ותוכנה לא משהו מקצועי.

התוכנות שמשתמים בהם הם בעקר חשבשבת משפטית וכוד שעובדות עם טבלאות של דטא,

אין לי מושג למה חשבשבת אומרים שמעמדה שישית צריך שרת SQL ,רק אחרי חשבתי שאולי שבאמת לכן כל העסק איטי

האם יש אמת בדבר?

מה שונה עם הנותנים של חשבשבת ושאר תוכנות שעובדות עם מסדי נתונים

ישבו על מחשב רגיל - או על שרת SQL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי, תפנה לWizsoft.

http://www.wizsoft.com/Contact.asp

לא עושים החלטות עסקיות על בסיס ניחושים או סברות.

מעבר לזה על מנת שתוכל לקבל ביצועים, ושרידות מידע אתה חייב מישהו שיבצע לך את האינטגרציה מא' ועד ת'. בפורום אי אשפר להפוך אותך למישהו שמבין מספיק בתחום תוך יום.

אם כל העניין חשוב לך תעשה את ההחלטות הנבונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...