איזה בעסה הקולרמאסטר סילנסיו 550 לא הגיע עד עכשיו :( - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בעסה הקולרמאסטר סילנסיו 550 לא הגיע עד עכשיו :(

adi518

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...

איזה עצבים... חרשתי את הרשת אמרתי אולי נמצא יבואן אחר של קולר מאסטר. אני לא מבין את בנדא האידיוט הזה. איך הם לא מביאים כזה מארז מעולה בזמן שהיבואן המתחרה מביא את הציקמוק המתחרה של . :pissed:

יש יבואנים לא רשמיים של קולר מסטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתלהבות מהמארז הזה?

גם ככה חסר לו איוורור מספק?

h2 יותר טוב ומאובזר בהרבה

זה כל הקטע .. לא צריך את כל המאווורים האלה.

NZXT הרסו את ה H2 עם החלק העליון של המארז. יש את הרשת הזאת שמכוסה עם כיסוי מגנטי כזה. ממש על הפנים ! לא אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הביקורות על ה h2 לא טובות והוא בכלל לא קשור לשרשור הזה.

בכל אופן על ה 550 צריך לוותר, הייבואן לא עושה רושם של מתכוון להביא אותו (חבל, החלטה אומלל)

וגם ה Fractal R3 לא מייובא

יש בארץ "חור" בתחום, מבין המארזים ב"סגנון" הזה (עם אותו קבל יעד) יש בארץ בעיקר את ה h2 המאכזב וה P183 המצויין (אבל אני נמנע ממנו כי הכניסות שלו בצד במקום למעלה וזה לא נח לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לכמה שקט רוצים להגיע?

יש שקטים היום דווקא

זה גם עניין של מאווררים וספק כוח שקט

תמיד אפשר לאטום עם חומר ויש גם ערכות לאטימת רעשים

קראתי על ה550 ויש לו בעיית אם הולכים על מחשב משחקים או oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לכמה שקט רוצים להגיע?

יש שקטים היום דווקא

זה גם עניין של מאווררים וספק כוח שקט

תמיד אפשר לאטום עם חומר ויש גם ערכות לאטימת רעשים

קראתי על ה550 ויש לו בעיית אם הולכים על מחשב משחקים או oc

כן, אבל לא מדובר רק בשקט של המארז, יש פה גם עניין אסתטי. המארז הזה בדומה ל define r3 נראה מאד יפה, מאד אלגנטי והיום שאני קונה מארז אני מחפש כזה מארז ולא את הצי'קמוק הקבוע עם 4 סלוטים לכונן 5 ורבע ורשת כזאת מכוערת למעלה ובצדדים של המארז.

אגב, אני גם שוקל לקנות את המארז החדש של אנטק, הסולו 2. נראה די מבטיח, השאלה איך המחיר יהיה (לא מפתח ציפיות יותר מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות על ה h2 לא טובות והוא בכלל לא קשור לשרשור הזה.

בכל אופן על ה 550 צריך לוותר, הייבואן לא עושה רושם של מתכוון להביא אותו (חבל, החלטה אומלל)

וגם ה Fractal R3 לא מייובא

יש בארץ "חור" בתחום, מבין המארזים ב"סגנון" הזה (עם אותו קהל יעד) יש בארץ בעיקר את ה h2 המאכזב וה P183 המצויין (אבל אני נמנע ממנו כי הכניסות שלו בצד במקום למעלה וזה לא נח לי)

הייתי מוכן להתפשר על ה P183 אבל המחיר שלו בשמיים (700-800 שקל). בכלל אנטק מגזימים עם המחירים למארזי ההיי אנד שלהם (סדרת P).

"החור" הוא חלקי, אתה כרגע יכול ללכת ולקנות מארז LIAN LI משגע, בדיוק בסגנן הזה. הבעיה רק שתצטרך להפרד מאלפייה וזה כבר ממש הפרזה, נכון שאלומיניום והכל אבל לא שווה לדעתי. "החור" זה למעשה בסגנון הזה, במחירים סבירים של עד 500 ש"ח.

לא חיכית מספיק לסילנסיו ? עכשיו את תחכה לסולו 2 ? :nixweiss:

בניגוד לבנדא, היבואן של אנטק כנראה כן יביא את המארז כי את הסולו 1 הם מכרו ועדיין מוכרים. סיכוי גדול יותר שהם יביאו. הבעיה שרציתי מארז קצת יותר גבוה ומרווח. הסולו 2 הזה נחמד אבל הסידור כבלים לא איי איי. אם אתה רוצה שהוא יראה יפה אתה בהחלט חייב לצרף ספק כח עם סידור כבלים.

מה שכן, הוא מהונדס מאד יפה, ונראה שהרכבה והוצאה של רכיבים מהמארז יחסית נוחה. חור ענק מאחורי הלוח, שני מאוורים מקדימה עם פילטרים, דלת שנפתחת בקלות לניקיון, מלא מקום לכרטיסי מסך בלי שזה יתנגש בצורה מעצבנת בכלוב של ההארדיסק. מאד אהבתי. היה עדיף שיהיה יותר גבוה ועם דלת כמו של סילנסיו ו DEFINE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

700 ש"ח ל P183 זה לא מחיר מופקע ... זה מארז מאוד מושקע שמקבל ביקורות נהדרות.

גם התמחור שלו בארץ יחסית הוגן - הוא עולה 140$ באמזון שהם 520 ש"ח .. תוסיף 16% מע"מ וכל מיני ובסך הכל מדבור במחיר יחסית הוגן בארץ.

אני סתם לא מבין למה הם מתעקשים להשאיר את הכניסות בצד במקום למעלה, זה ממש לא נח ומבחינתי פוסל אותו

לא מכיר מארז LIAN-LI שהוא "רק" אלפייה והוא מארז שתוכנן עבור שקט ויש לו עיצוב מוצלח וביקורות טובות (מעדיף תמיד ביקורות של SPCR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...