בעיה של החלפת שפות ב-אקס פי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של החלפת שפות ב-אקס פי

heleriko

Recommended Posts

יש לי וינדוס אקס.פי פרו , לאחרונה החלו לי בעיות כאשר אני מעוניין להחליף מעברית לאנגלית ולהיפך(בעזרת לחיצות על מקשי אלטשיפט)

לעומת זאת עם העכבר אני מצליח להחליף לאחר מספר לחיצות ארוך מן המקובל (לקוח למחשב זמן להגיב על כך ולא תמיד זה מצליח)

בעבר הכל עבד בצורה תקינה ולא התקנתי שום תוכנה חדשה לאחרונה.

למרבה הפלא כאשר אני עובד עם איי סי קיו בחלון הודעה רגילה המקשים חוזרים לתפקד והשפות מתחלפות בצורה תקינה.

יש לציין גם שההחלפה לא מתבצעת תחת אקספלורר בנסיון למלא מסמכים שאלונים לכתוב בפורומים וכיוצא בזאת....

מה עושים?

בעיה נוספת היא שאני מנסה להשתמש בנטקס (בה השתמשתי עד לפני מספר ימים) אבל משום מה כאשר אני כותב של של חברה שהאתר שלה היה עולה לי בלי בעיות בעבר, כיום עולה לי מן חלון של אתר שעוזר לבצע חיפושים ברשת,

מה שלא ראיתי ופגשתי מעולם ברשת...

תודה על העזרה וסליחה על הבורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי וינדוס אקס.פי פרו , לאחרונה החלו לי בעיות כאשר אני מעוניין להחליף מעברית לאנגלית ולהיפך(בעזרת לחיצות על מקשי אלטשיפט)

לעומת זאת עם העכבר אני מצליח להחליף לאחר מספר לחיצות ארוך מן המקובל (לקוח למחשב זמן להגיב על כך ולא תמיד זה מצליח)

בעבר הכל עבד בצורה תקינה ולא התקנתי שום תוכנה חדשה לאחרונה.

למרבה הפלא כאשר אני עובד עם איי סי קיו בחלון הודעה רגילה המקשים חוזרים לתפקד והשפות מתחלפות בצורה תקינה.

יש לציין גם שההחלפה לא מתבצעת תחת אקספלורר בנסיון למלא מסמכים שאלונים לכתוב בפורומים וכיוצא בזאת....

מה עושים?

גם לי יש את הבעיה הזאת!!!!!!

זה מרגיז חבל על הזמן!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום פתאום אני קולט שהבעיה קיימת רק באקספלורר וזה מעצבן חבל"ז,

בכל שאר התוכנות (קאזה,אאוטלוק וכו...) השילוב של אלט שיפט שמאלי עובד ,

ממש מוזר,

יש לי תחושה שזה קשור לכך שהנטקס לא עובד לי באקספלורר , ושולח אותי לכל מיני אתרי חיפוש שונים ומשונים...

למי שאמר שזה עבר לו אחרי שבוע... האם נתקלת בעוד בעיות דומות ? האם גם לך זה קרה רק באקספלורר? ומה עם הנטקס?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון מאוד פשוט לגשת ל-control panl ל-accessibillity options להוריד את כול קיצורי הדרך של המקשים ,במידה ועדיין יש בעיות ללחוץ על alt+control+shift לאחר מכן alt+shift ,זה עובד תנסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון מאוד פשוט לגשת ל-control panl ל-accessibillity options להוריד את כול קיצורי הדרך של המקשים ,במידה ועדיין יש בעיות ללחוץ על alt+control+shift לאחר מכן alt+shift ,זה עובד תנסו.

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...