מימוש אחריות - האם לחתום לפני קבלת טלוויזיה חדשה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מימוש אחריות - האם לחתום לפני קבלת טלוויזיה חדשה?

Boris_yo

Recommended Posts

אז שלחתי טלוויזית LCD שהייתה לא תקינה לדעתי לקבוצת חי ואמרו לי שטלוויזיה לא תקינה באמת ויחליפו לי אותה לדגם חדש אחר מקוון שאין את הישן יותר. הם מבקשים שאחתום על המסמך שאומר שגדם חדש מתאים לי ואחרי קבלת מכשיר המחליף לא יהיו לי תענות/דרישות או תביעות נגדם בעניין זה. כדי להמשיך אני צריך לחתום ולשלוח מסמך אליהם. אחריות של דגם ישן ממשיכה לפעול.

הערה: למרות שנציגה אמרה שטלוויזיה חדשה, במסמך שהיא שלחה זה לא היה מצויין. דווחתי לה על זה והיא עדכנה אותו.

שאלה:

למה אני צריך לחתום לפני שאני מקבל ולא אחרי?

למה אני לא מקבל אחריות חדשה על דגם המחליף?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- כדי שלא יבזבזו עלות הובלה, שקודם יראו אם אתה בכלל מעוניין בדגם. שאל באיזה דגם מדובר ותשווה לישן שלך.

2- למה שכן תקבל אחריות חדשה? אתה לא משלם מחדש על מוצר, אתה מקבל תחליף למוצר ששולם בתאריך מסוים בעבר, במקום שיתקנו את המוצר הישן. מצ'פרים אותך, אומרים תודה ושותקים, כל עוד אתה לא מוסיף אגורה על ההחלפה גם לפי החוק לא מגיעה לך אחריות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה לחתום על זה, אבל אחרי שאתה מקבל את המכשיר ורואה שהוא עובד ותקין. זה שהם אומרים שהוא חדש לא אומר שהוא באמת חדש.

זה כמו שלא הייתי חותם על קבלת שהזמנתי אתמול מהחנות אם המתקינים לא היו מביאים לי אותה הביתה, מחברים והיתיי רואה שהכל בסדר.

אם המסמך רק אומר שאתה מאשר את זה שיחליפו לך אז אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי המסמך הוא סביר לחלוטין *אחרי* שמביאים לך אותו הביתה ואתה באמת רואה שהכל תקין, שאין לו שריטות, מכות או לא יודע מה. זה שאומרים לך שתקבל דגם חדש יכול להיות שתקבל אותו בצבע ורוד. אחרי שבחנת את המוצר כמו שגם כתוב במסמך, אז הייתי חותם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...