לא נתפס, הרב אלעזר אבוחצירא נדקר למוות בישיבה.. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נתפס, הרב אלעזר אבוחצירא נדקר למוות בישיבה..

Lior4543

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שהכי כיף להתעסק. גם כשהאדם עדיין לא קבור .

אני רק נותן לך הסתכלות כללית. יש לו כסף ,נו אז מה? השאלה מה הוא עושה בכסף. אולי ישיבות,גמחים.. וכו'..

האם אותו אדם, קנה לעצמו (לא קיבל ) מכוניות יוקרה? האם הוא עצמו אוכל מטעמי עולם? האם יוצא לבלות כל שני וחמישי ( זה אני יודע ב100 אחוז. שבכלל היה סגור במחיצתו- אגב זה אחד הסמלים של המשפחה של שמירת העיניים ) .

זאת צריכה להיות הסתכלות על כל אדם. ולא להיות ישר משופע ללא הבחנה.

גם אם מדובר בערבים -ידי גם שם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=488761.1340

מה שבטוח עזר לבני-אדם... שימח אותם.. לימד... הקים ישיבות רבות וגמחים לנזקקים וכו'..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4101723,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, לדובי לא אכפת, בדיוק כמו שלך לא אכפת שדקרו איזה עובד זר או בליין במועדון בשישי בערב (וזה מסתכם בד"כבכותרת קטנה במבזקים ב-YNET אם בכלל).

אז אם לא אכפת לי ממישהו יש לי לגיטימציה לזלזל במוות שלו? עצוב מאוד שככה חושבים יהודים אחרי כמה עשורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יחסמו את רוני כי הוא הנציג של הדתיים בפורום וזה כיף שהוא נמצא פה. מביא משהו מצחיק לקרוא בבוקר.

כל מי שלובש כיפה לא ישר הופך לצדיק. האם לקחת כסף על ברכה בכלל מתיישב עם חוקי הדת? אני אישית לא מתעניין לא בצעירים שנדקרים למוות ולא בדתיים שנדקרים למוות למרות שבמקרה הראשון זה בדרך כלל אנשים רגילים שפשוט שתו יותר מדי ופלטו שטות לבנאדם הלא נכון - זה מחריד. אדם שבגלל שנדבק לו כינוי רבי עשה כסף מלתת ברכות ולא משנה כמה הוא תרם - זה כלל לא מחריד פשוט סיכון עבודה. הוא חי בארמון. הוא לא רעב ללחם.

נחמד שאתה משתמש בביטחון של האינטרנט בשביל לעלוב באנשים. לא יודע איך דובי ו-VIC7 היו מגיבים אם הייתה קורא להם נאצים בפנים, אני אישית הייתי משפד אותך על כינוי כזה - כל יום אנשים מתים חלקם בלא עוול בכפם - אין אדם המכיר את כל הרציחות ובוכה על כל רצח. אז לפי דבריך כולנו נאצים? או שזה רק אם דתי מת זה הופך את השאר לנאצים?

פלא ששונאים אותנו בעולם? אני יהודי-ישראלי ועם כל יום שעובר שונא את המדינה והדת שלי בין השאר בגלל אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפד אותי ,לא יודע אם היית באמת מצליח :silly: .

אממ אני לא נציג של הדתיים ( וגם של איזה זרם? :P ). אני בכלל לרוב לא תמוך אלא יותר מביע את דבריי בכלליות -על הכללות וכדו'.

באמת פיספסת את כוונתי. הבחור מעלייך סיכם נפלא. את מה שכתבתי.

גם בנוגע לנאצי, רצוי שתעבור על הודעתי האחרונה.

בנוגע למה שכתבת על הרב. גם נתתי את דעתי של הסתכלות בהודעה הקודמת. מכאן עשה כרצונך... ותנהג כמו נער ממוצע ללא שכל.

.....

אנשים שמועים בבא- ישר פוסלים. נכון שהיום יש ריבוי של סתם בבאות ( וחרדים בני-תורה הכי נוגדים להם ). אבל ישנם גם כאלו שאמיתיים (בקיאים בסוד וקבלה, וכל מיני צומות על הגוף וכו'-התנהלות שלך בבא. ) ואם גדולי תומכים בידם זאת אומרת שמכירים את רמתם בלימוד ותמיכה לעם- יעוץ וכדו' ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם לא אכפת לי ממישהו יש לי לגיטימציה לזלזל במוות שלו? עצוב מאוד שככה חושבים יהודים אחרי כמה עשורים.

קודם כל, זה לא מתפקידי להגן על דובי.

שנית, וזה לך ולרוני - אני מסלף?

הוא ממש לא צחק עליו או על משפחתו, הוא סה"כ אמר שיש לו שם משפחה משעשע ושלא אכפת לו. מכאן לטעון שהוא נאצי או גרוע מכך?

רוני, צר לי, מי שמסלף וחצה גבול זה אתה, לא הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את דובי אני כבר מכיר. זה לא שאני גולש סתם ככה בטוקבקים.

יואב. כמה תירוצים?

אדם נרצח. אין שום קשר בלציין צחוק על משפחתו וחוסר עניין. אדם שבאמת לא איכפת לו -לא מגיב.

בני אדם כאלה נמצאים בכל חברה ומגזר. קיצוניים. יש אתאיסט קיצוני -שכל סממן של דת (אפילו בני אדם הקשורים לדת ) -הוא צוחק ומזלזל. וכך ההפך.

לכן אני מציין -אנשים כאלה הם גרועים בתור יהודים.

קודם כל ,כן צריך איכפתיות על כל יהודי שנרצח. זה שבדור שלנו יש שפל -זה גרוע.

ואם אין איכפתיות ועוד זה הגיע לצחוק - אז "עוד לא אבדה תקווותנו "......( יחי מדינת היהודים ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טוען שההתבטאות שלו הייתה במקום או שאני מסכים איתה.

יהודי גרוע? מי אתה שתקבע אם הוא יהודי גרוע, אתה חוצפן. הוא יהודי גרוע לתפיסתך אולי, אך אין מקום לקביעה זו כיוון שהתפיסה של יהדות בעיניך ובעיניו היא שונה לגמרי (ולא, לפני שתגיד משהו אחר - אין תפיסה אבסולוטית של מה זה יהדות).

צריכה אכפתיות עם כל אדם שנרצח, מה זה משנה אם הוא יהודי? אז מה, זה אומר שאתה הולך לבכות על כל אחד שנרצח? זו צביעות לשמה (שכולנו חוטאים בה, אבל לפחות אני מכיר בזה).

אני טוען שהתגובה שלך מוגזמת מידי, ושהשתמשת במילים ממש לא נכונות וממש לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את דובי אני כבר מכיר. זה לא שאני גולש סתם ככה בטוקבקים.

יואב. כמה תירוצים?

אדם נרצח. אין שום קשר בלציין צחוק על משפחתו וחוסר עניין. אדם שבאמת לא איכפת לו -לא מגיב.

בני אדם כאלה נמצאים בכל חברה ומגזר. קיצוניים. יש אתאיסט קיצוני -שכל סממן של דת (אפילו בני אדם הקשורים לדת ) -הוא צוחק ומזלזל. וכך ההפך.

לכן אני מציין -אנשים כאלה הם גרועים בתור יהודים.

קודם כל ,כן צריך איכפתיות על כל יהודי שנרצח. זה שבדור שלנו יש שפל -זה גרוע.

ואם אין איכפתיות ועוד זה הגיע לצחוק - אז "עוד לא אבדה תקווותנו "......( יחי מדינת היהודים ) .

ועל גוי שנרצח אפשר לפסוח? פששש היהדות שלך היא מה זה דת רחמנית... כנראה שתנ"ך לא קראת מזמן וגוי לא רק שלא שווה פחות מיהודי, אלא שבפעם האחרונה שבדקתי התורה רואה בהצלת גוי מעשה חשוב יותר מהצלת יהודי, אלא כמובן אם אין איזה הלכה של רש"כ(רב שקר כלשהו) שסותרת את זה היום(ובהתחשב בספרים האחרונים שדוס הוצאה לאור מוציאים לאחרונה כנראה שזה כבר באמת לא רלוונטי).

אני סה"כ דור ראשון(וחצי) לניצולי שואה, ההורים נולדו בזמן המלחמה, ואני מבטיח לך שהנאצים התייחסו ליהודים קצת קצת יותר רע מלצחוק על שם המשפחה שלהם(ורוב שמות המשפחה שלהם גם ככה היו גרמנים, למה שניידר(תופר) זה לא בדיוק כהן או בן-שלום), אבל אולי אתה צודק ובין התכת השיניים למימון המלחמה, גזימת השיער לשימוש בתור חומר איטום, המסת השומן לצורך הכנס סבון והכנת ערנקים ואקססוריז נוספים מעורם הגרמנים הנאצים לא פסחו מלצעוק קריאות גנאי וללגלג על שמות המשפחה המוזרים של היהודונים.

אנשים כמוכך שמשווים כל ביקורת לנאצים עושים עוול לשואה ולאנשים שנספו בה, ואני לא מדבר רק על היהודים יש עוד לא מעט מיעוטים אתניים וחברתיים שהלכו יד ביד עם היהודים למחנות המוות.

ואם כבר אנחנו בשפל, אז זה לא לצחוק על שם המשפחה שלו, אלא להכנס לכל השחיטות שהוא מעורב בה, כמו כל שאר "הגדולים בתורה", הקהילה החרדית ובמיוחד האליטה שלה מתנהלת טוני וחב' מהסופרנוס. בסופו של דבר להיות "גדול בתורה" היום מסתכם בכמה קפיטל כספי ופוליטי אתה משיג ולא משנה אם אתה הרב הראשי לישראל או ראש המעוצה הדתית של איזה חור בשרון, ואני עדיין זוכר את "התרומה" ששבט הצופים שלי היה צריך לעשות בשביל להתקין מזוזה מזדיינת באיזה חדר, לא כי מישהו מהשבט רצה, אלא כי המועצה הדתית בישוב חילוני גדריאה דרשה זאת, מאוד מעניין שגם הדרישה למזוזה בשביל שנוכל להשתמש במקום, וגם הדרישה לתרומה(ונחש מה גם הסכום המינמאלי והמוסד שאליו התרומה תתרם נקבע ע"י אותה מעוצה עלומת שם) למרות שזה לא היה בסמכותה בכלל לעשות כך. ואם יש חוק שמחייב בית ספר ממלכתי(לא דתי כמובן) להתקין מזוזה בכל חור(למרות שבתיכון שלנו לא הייתה מזוזה על אף אחת מהכיתות). אז בטח שמועצת השקר לא מחוייבת לחייב שבט צופים לשלם דמי דמים בשביל להשתמש במחסן לצורך כינוס, הא ונחש מה במקרה לבית הספר לא היה מושג מזה. ובמקרה אב הבית של בית הספר היה חלאת אדם במסווה כיפה וזקן שגם עבדה במוסד הדתי עולם השם בשם המועצה הדתית של ישוב שקר כלשהו בשרון, אז כן זה היה לפני 12-13 שנה ולשמחתי ברגע שהבנו שסוחטים אותנו גם דאגנו לספר לרשויות מה שהוביל לפיטוריו לאלתר של אב הבית\נציג צוות הפורטקשיין של המועצה הדתית לאלתר מבית הספר - אבל אני גם מבטיח לך שמאז שום דבר לא השתנה.

ולא זה לא שאני לא אומר שאין שחיטות בעולם "החילוני" יש שחיטות בכל מקום, ההבדל היחידי אני שהחילונים לא מסנים להסתיר את השיחטות מאחורי מעטה של עליונות מוסרית וחברתית כמו החברה הדתית, ובמיוחד החרדית בארץ.

החלאות הגדולות ביותר שיצא לי להכיר בכל תחומי החיים היו אנשים "דתיים" הרבה יותר קל להתחבא מאחורי הדת, ואחרי שלימדו אותך לשקר לעצמך ולהאמין לכל שטות גם הרבה יותר כל לגרום לעצמך לחשוב שאתה אדם טוב ולא חלאת עולם - ואז גם לא צריך להתנהג כמו בן אדם.

אין מה לעשות ברגע שאדם מאמין בגן עדן, וברגע שהוא מאמין שהוא יגיע לשמה כי הוא עושה X Y Z הוא שוכח מאוד מהר את הקטע של בן אדם לחברו(וכן גם אתה שכחת) ופשוט עובר דגנרציה מוחלטת והפוך ליוצר שפל ועלוב.

ולא זה לא קשור לאתאיזם, או לאנטי דת, אלא פשוט למבנה התיאולוגי של היהדות, הנצרות והאיסלם(ואולי גם דתות אחרות), לא חסר דתות כמו הינדואיזם ובודהיזם שהבסיס התיאולוגי שלהם טוען שאם אתה תיהיה מנאייק בחיים הבאים שלך אתה תיהיה תולעת או גרוע מזה שכן גורמות לאנשים להתנהג בצורה סדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אין לי שום אכפתיות לרבנים שמנצלים חולשה של אנשים מאמינים (ולרוב גם חלשים כלכלים) גובים מהם מאות\ אלפי שקלים בשביל כמה מילמולים

אין לי הבדל בינם לבין איש מאפיה שלוקח פרוטקשין מחנות

לא אכפת לי מה הוא עשה עם הכסף כי, למרות שאני בטוח שאם אני באמת אבדוק אני אוהב אותו אפילו פחות

העובדה שהוא יהודי\ישראלי לא משנה לי משהו שאני שופט כמה אכפתיות יש לי כשמישהו מת, אני שופט מה הוא עשה ולמה הוא מת

הוא עשה דברים שבחנתי הם פשע לכל דבר בנוסף עוזר למערגת שלמה של ביזוי היהדות ככה שכל מי שבחוץ ישנא אותה יותר

והוא מת כי מישהו הבין שמרמים אותו וזה הרגיז אותו

אז לא הסיבה הכי טוב למות בשבילה, אבל מזה ועד שלי יהיה אכפת או עצוב המרחק מאוד גדול

ואני די מסכים עם דובי, השם משפםחה בהחלט מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי כתבת הרבה.. ושפכת איזה מקרה של כאב בעבר ( אגב, 'מועצה דתית' אינה קשור בכלל לגדולי - ). ופה ושם על היהדות ( דת ), דברים שלא קשורים במדוע לזלל ולצחקק על אדם שנרצח( נעזוב את הדיון שהאם בכלל זה נכון או מדוייק ) -אז מה עשית ,אתה רק מחזק את דבריי שאתה כבר מקובע וכל סממן דתי הוא בוז בשבילך. ועל הדרך אתה מכליל .

גם אני לפני שבוע נפלתי על חשמלאי שלא דתי -רמאי- אז כנראה אני אגיד אותו דבר כך רוב החילונים. תפסיק לנהוג ככה דובי.

אינך מכיר גדולי .

אתה לא גבר. בוא נעשה התערבות ונלך לגדולי -. ספרדים ואשכנזים. למה שלא תראה קצת בעיניים?

מכיוון ששום הסבר לא יעזור, כי זה בדיוק כמו שאני אכתוב לאחד אנטשימי- שמעולם לא הכיר יהודים . אתה אינך מכיר גדולי ולא חי במחיצתם. כל אדם שחי בסביבת רב מגודלי ישראל הן גם בישיבה -יצחק לדברייך כולל אנוכי ( היוצא מבית חילוני ) מהכרות אישית וכל חוזר בתשובה שנדהם איך שקרו אותו כל הזמן.

אני מאחל לך שתגיע רק לציפורן של המסוריות ,פשטות,ענווה,הסתכלות ועזרה לעם וכו'. שגדולי ישראל (גם בימנו ) הגיעו...

ואף שיפקחו עיניך להכירם באופן האישי ( ולא חלילה בשעת צער ) . אפילו ערבים במרוקו ( אם כבר מדברים על אבוחצירא ) כיבדו ורכשו כבוד לגדולים. מכיוון שראו את פעולתם בעיניים.

איזה ענווה,מוריד מגדולתו בשביל רב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדולי ישראל, כאן הכל מתחיל ונגמר, האנשים האלה לא גדולים בשום דבר מלבד לשבת על טוכאסם, במקרה הטוב הם כלומי ישראל, גדולי ישראל הם האנשים שקורעים את התחת מידי יום בשביל להחזיק את המדינה הזאת מעל פני המים, בונים אותה, מסבסדים אותה, ומגנים עליה. הדבר היחידי שיש לי להגיד לך ולגדולים שלך זה

kish meir yiddishe tuchus...

נ.ב אני מאוחרי הSQUID עכשיו ככה שאין נורמאלי, זה הטריילר להארי פוטר החדש? כי חשבתי שסנייפ הרג את דמבלדור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר הוא אדם שמוכן לראות בעיניים. רצוי גם שתלמד כמה השפעה יש להם בכל דבר -גם במלחמות ויעוץ. פשוט פונים אליהם -כן כן ההמשלה ואנשי הצבא. כנראה יש משהו מועיל גם בפאן הזה.

(עכשיו אתה תציין שההמשלה דפוקה וכו'.. , אבל אדוני ,אף פעם לא פגשת אחד שכזה, אף פעם לא שוחחת. שתעשה את זה -אני מבטיח לך שגישתך תשתנה. נו מה עם ההתערבו תאני מוכן לשים 10 אלף דולר שאתה יוצא בבושת פנים, הן מהחכמה הנפכת מהם ומהאהבה לכל אדם , הצניעות,פשוטת וענווה וכו'.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצח כמו כל רצח, הוא דבר מזעזע וזה בכלל ולא משנה מי הוא הנרצח. (להוציא טרוריסטים, וכל מיני צוררים למינהם)

הרב מקבל כותרות בעיתונות בגלל שהוא דמות מוכרת במגזר הדתי/מסורתי. אני לא חושב שהרצח שלו גרוע יותר מכל רצח אחר.

אין לי שום פרטים או מידע על הרב הזה. יכול להיות שהרב הזה היה נוכל, ויכול להיות שאין צדיק ממנו...

אבל זה ממש לא משנה. רצח הוא רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...