לא נתפס, הרב אלעזר אבוחצירא נדקר למוות בישיבה.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נתפס, הרב אלעזר אבוחצירא נדקר למוות בישיבה..

Lior4543

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה מתייחס לקיצוניים (כאן בפורום) שאיבדו כל צלם אנוש,גרועים מנאצים.

מה קשור נאצים? אתה רוצה לעבור על המבזקים מהחודשים האחרונים ולראות כמה אנשים נדקרו חלקם למוות?

למה לכל הרוחות צריך לפתוח ת'ראדים על סבאל'ה שנדקר כאשר לא פותחים אותם על אנשים אחרים?

מבחינת רבים האדם עשה הרבה פחות בחיים שלו מאשר עובד זר שנדקר לפני איזה חודש בנתניה מי בוכה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. הפעם לקח לרוני רק 5 הודעות מתחילת הדיון לקרוא לחילונים "נאצים"! אתה משתפר, רוני.

ועל רצח הרב אני מעדיף להגיב כשיהיו יותר פרטים, שהרי הרוצח נעצר. רק אגיד שצדיק גדול הרב לא היה (צדיק לא דורש אלפי שקלים לברכה וחי בארמון, לא?), וכנראה היו לו מספיק אוייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק. מתי תהיה כבר בוגר ( ותפסיק לשחק אותה). מעולם לא ציינתי חילונים, זה מכוון לזה שכתב את ההודעה ('דובי' ,וכל מי שתומך )

ועל רצח הרב אני מעדיף להגיב כשיהיו יותר פרטים.

אז למה שלא תבדוק פרטים גם על אותו רב ,מי אמר שהכסף הולך רק אליו? הבית? האם זה גם ישיבות? וכו'...( אישית: אני לא מכיר לעומק . אבל את צבעותך נראה כאן בפורום ). קל לדרוס דבר שאתה נוגד לו מלכתחילה.

אין חובה לאדם לחיות בבית מקרטון וכו'.

בדרך כלל הספרדים שונים בדרכם מאשכנזים .. כמובן אין הכוונה למותרות אישיים (ספרדים). פשטות קיצונית (ליטאים )

( אני ספרדי ,אבל מתחבר לדרך הליטאי של הפשטות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות עוד נוכל ושקרן ברחובות.

אני לא מבין איך אנשים יכולים לקרוא לו צדיק..? הבן אדם עשה מליונים על חשבון מאמיניו וחי כמו מלך והארמון שלו הוא ההוכחה לכך (וראיתי את הבית שלו זה באמת חתיכת ארמון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק. מתי תהיה כבר בוגר ( ותפסיק לשחק אותה). מעולם לא ציינתי חילונים, זה מכוון לזה שכתב את ההודעה ('דובי' ,וכל מי שתומך )

בד"כ איני מתערב בדיונים כאלה עקב חוסר עניין, אבל אני רק חייב להבין:

אם לדובי וחבריו לא אכפת מהעניין יותר מאשר כל רצח אחר אז הוא נאצי (או גרוע מזה)?!

תשמע רוני, זה שיא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גבה כסף (והרבה) עבור כל עצה, ועבור כל עזרה.

יותר מרב, הוא היה איש עסקים. ולבסוף נדקר ע"י לקוח ממורמר.

רצח מטונף כמו כל רצח. לא פחות ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איזה רב. 'דובי' היה כותב את אותן דברים.

הוא צוחק על משפחתו. ומציין למי איכפת בכלל. ( רק בגלל שהוא איזה אתאיסט קיצוני ) .

נעזוב שכל יהודי ( שלא פגע באחרים ) שנרצח - צריך להיות כואב ואיכפתיות, או לפחות לא להגיב -כמו דובי .

אנשים שופטים בני-אדם שמעולם לא הכירו. אפילו לא עשו בדיקה (הכסף שגובה, אבל לאן זה הולך?). אני לא מציין שהוא צדיק- אני באמת לא יודע עליו. אבל אני לא שופט ומגיע למסקנות בדברים שאיני יודע יותר מידי.

זה שנעצר- כבר הראו שהוא היה לפני כן בטיפולי בפסיכיאטר. נראה מה יוציאו ממנו - מדוע נהג ככה.

אדם לא רוצח סתם מישהו רק בגלל שייעץ לו דבר שלא מתאים לו.- ועוד הוא פנה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, לדובי לא אכפת, בדיוק כמו שלך לא אכפת שדקרו איזה עובד זר או בליין במועדון בשישי בערב (וזה מסתכם בד"כבכותרת קטנה במבזקים ב-YNET אם בכלל).

כן, זכותו המלאה שלא יעניין אותו. ובינינו? אני הרבה דברים אבל אני ממש לא אתאיסט, וכן, לא ממש אכפת לי יותר מידי, אז רצחו אדם והוא היה רב גדול, אם זה הגיע לרצח אני בטוח שהוא היה מסוכסך מספיק עם מישהו כדי שזה יקרה.

אתה קראת לו נאצי בגלל זה, אתה גרוע יותר ממנו (ואני לא מבין איך הוא "גרוע" אבל נו מילא) ואני מאחל לך להחסם בפורום הזה כי יש גבולות שלא עוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא תפסיק לסלף.

זה לא רק בגלל שלא איכפת לו. אלא שמביע זילזול וצחוק ( יהודי נפטר, אז לצחוק על משפחתו. ואם היה מדובר על רב באמת צדיק לכל הדעות, ואז? ככה לכתוב על רב בישראל, נו אז מה אם הוא אתאיסט- צריך לרדת לכזה רמת שפל ). ורק בגלל שהוא יהודי -כן לדעתי זה גרוע מאוד.

יהודי ,שלא איכפת לו מרב (בכלליות ) ומזלזל וגם על הדרך אף צוחק- זה יותר גרוע מנאצי ( כוונתי לגישתו של נאצי כלפי יהודי ) -כי הוא יהודי וההוא זר.

אותי תוציא מהמשבצת שלך, לי איכפת מכל אדם באשר הוא שנרצח.. ובמיוחד כמה שיותר קרוב - יהודי - משפחה ...

אל תיהיה בטוח בכלום, אם אינך מכיר אפילו אחוז אחד מהפרשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...