Virtual Memory Low - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Virtual Memory Low

Andreyy

Recommended Posts

לפני 4 חודשים קניתי מחשב:

i5 2400

6950

4 grm

hd 1tb

(בנו לי את המפרט פה בפורום)

יש לי 770 גיג'גה פנויים והיום קרס לי משחק (Splinter cell double agent) מי שמכיר תמשחק יודע שזה משחק ישן ואמרו להיות עוגיות למחשב הזה.

קרס לי וכתב לי Virtual Memory is low, delete files from hd. משהו בסגנון, עכשיו זה לא הגיוני המחשב שלי לא מפוצץ מבחינת תוכנות או משחקים.

1. איפה אני בודק כמה VIrtual memory יש לי?

2. מופיעים לי בחלק מהמקומות במשחק הנ"ל כלמני צבעים לדוגמא יש אי חתיכת קיר שבורה ועל החלק הקטן של הקיר יש צבעים ירוק ואדום בחלק כזה, זה לא נראה כמו חלק מהמשחק אבל זה גם לא מפריע גם. האם זה קשור לאותה בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש multicore ציין, פאטצ' של משחק יכול לשנות את ניהול הזיכרון, להקל על הזיכרון של המחשב שלך, ולמנוע בעיות של וירטואלי.

כמו כן, פאטצ' יכול גם לתקן את בעיות הצבע שהזכרת.

דרך אגב- את הזיכרון הוירטואלי את יכול לשנות דרך קליק ימני על "המחשב שלי"-->מאפיינים-->הגדרות מערכת מתקדמות-->בלשונית "מתקדם" (שאמורה להיות ברירת המחדל) לחץ על "הגדרות" הראשון - ששיך לביצועים, ושם תכנס ללשונית "מתקדם", ומשם אתה כבר אמור להבין.

חשוב שתדע: לא תמיד כדאי להתעסק עם הזיכרון הוירטואלי של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב שתדע: לא תמיד כדאי להתעסק עם הזיכרון הוירטואלי של המערכת.

מחזק - יש כל מיני "משחקים" בקטע הזה - אני תמיד ממליץ לתת למערכת לנהל את הזיכרון הוירטואלי שהיא צריכה ולא לקבוע לה מינימום ומקסימום

הדבר היחידי בקטע הזה שאני מסכים איתו - העברת ה-PAGE לדיסק קשיח אחר (לא מחיצה לוגית) אכן משדרגת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...