הגיע לי חשבונית מאורנג' עם חיוב הזוי על אינטרט - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע לי חשבונית מאורנג' עם חיוב הזוי על אינטרט

yacovmateo

Recommended Posts

הגיע לי חשבון.

בדרך כלל אני משלם 120 שקלים לחודש כלול לי בתוכה חבילה של 1gb,משום מה חרגתי מזה(אין לי מושג למה,אבל נעזוב את התירוצים האלה והאשמות),והגיע לי חשבון של 450 שקל!,רק בגלל האינטרט.

איך אני פונה לאורנג' ומבקש זיכוי על זה אם זה אפשרי בכלל?,אין לי התחייבות למסלול שלהם רק למכשיר,אני מעדיף לעזוב אותם וללכת לסלקום או פלאפון ולקחת את המסלול הכי בסיסי בלי אינטרט,ורק שיחות כמו המסלול של יותר בפלאפון.

אגב,אין לי התחייבות שמה,רק על המכשיר ואני יכול לצאת מהחבילה שלהם מתי שאני רוצה.

יש מה לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק החברה אשמה פה?

חרגת מהחבילה שלך...

אם אתה רוצה זיכוי תתקשר לתאיים שאתה רוצה להתנתק ויצרו איתך קשר מחלקת שימור לקוחות והם יכולים לתת לך איזה זיכוי, ואולי גם יתנו לך חבילת גדולה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק במדינת שהשר כחלון(התותח) העביר,שברגע שאתה מגיע לניצול של 75% מהחבילה שלך לא משנה איזה,אתה מקבל SMS,ואחרי שניצלת 100% שולחים SMS,במידה וחרגת אז תוכל לחרוג עד 200 ש"ח לא מעבר,זה החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגיע לי SMS של זה פשוט ניתקתי את האינטרט מאצלם והדלקתי את הWIFI תמיד,לא היה ברור לי איך הגעתי לזה.

בכל מקרה התקשרתי אליהם עכשיו ואחרי שיחה שהתחלתי שאני רוצה להתנתק מהם בגלל שהחשבונית האחרונה הייתה גבוהה מדיי בשביל נער בן 18 לפני גיוס הנציגה אמרה לי ''תמתין שניה'',ואחרי זה זיכתה אותי לגמרי על החיוב של האינטרט,ה250 שקלים האלה יכנסו לי לחשבון הבנק תוך 7 ימים.

תודה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם יד חופשית על הזיכוי

קרה לאשתי משהו דומה גם באורנג'

קניתי לה אצל מישהו פרטי ומסתבר ששכחתי מהנושא של חבילת הגלישה

אחרי חודשיים הגיע חיוב אסטרונומי

בשיחת טלפון אחת שמו לה חבילה רטרואקטיבית של 2.5 וזיכו אותה על כל החריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא תמיד תקבל מפרטנר כל מה שתרצה מבחינת תנאים, אך לגבי חיובי-סרק/חיובי-יתר הם משתדלים מאד לזכות - ובד"כ גם ללא טרטור-יתר, למיטב נסיוני (פעם אחת אפילו קיבלתי מהם זיכוי שסך-הקרן בו היה גבוה יותר מסך-הקרן בחיוב המקורי... :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל הם מאוד בסדר, אבל לפעמים צריך להלחם איתם כדי לקבל את מה שסיכמת.

במשך 3 חודשים כל חודש אחרי החשבון הייתי צריך להתקשר אליהם כי לא קיבלתי זיכויים על המכשיר ומכל מיני שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם בחודש מתקשר אליהם בגלל שחייבו אותי מעל מה שסוכם ואז מזכים אותי, כבר חודש רביעי רצוף... שבוע הבא אני מקווה לקבל הצעה אטרקטיבית מסלקום ולעזוב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...