תצפיתניות השביתו מכשירים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיתניות השביתו מכשירים

Judas Iscariot

Recommended Posts

אני לא הגזמתי ולא הקצנתי. כתבתי את העובדות כפי שהן ואין אפילו מילה אחת שהיא הקצנה.

אבל היי, תמשיך להאמין במה שבא לך (ולנסות להפוך את זה למשהו אישי כדי להתחמק מהמציאות) אם זה מה שעושה לך טוב :)

מד"ס אעלק... אנחנו (אני לפחות) מדבר על השירות השוטף, לא על טירונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתחמק מהמציאות?? אני רושם על פי מה שראיתי לפי ראות עיניי.

במחשבה שנייה, אתה אשכרה חושב שאני כל כך משועמם שאני נהנה לשבת מול המחשב ולהגות שטויות על מנת להכנס איתך לויכוח אישי, נכון נשמע יותר הגיוני. :screwy:

זה לא שציפיתי ממך להגיב לעניין.

בניגוד איליך, אני לא טוען שאתה טועה, אלא שאתה מדבר על מוצב ספציפי (או כמה) שבהם התנאים מחפירים. ראיתי גם הרבה מקומות אם תנאים מצויינים. אין לי שום ספק שחסר להן כוח אדם, אך כך זה לכלל צה"ל כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה הן בדיוק סובלות ובאיזה בסיסים\מוצבים.

בשירות הצבאי שלי הייתי עברתי דרך הרבה מוצבים/גדודים באיו''ש ולא ממש ראיתי אותן סובלות.

בכל המוצבים/גדודים היו להן מיטות + מזגנים + בחדר עם YES ואפילו מועדון פרטי רק לתצפיתניות ה''מסכנות''.

אז נכון שאולי התפקיד קשה, אבל תאמינו לי שיש תפקידים הרבה יותר קשים ואנשים עושים אותם מבלי לסכן את הגזרה!

אז שישבו בשקט, כי הן באו לצבא ולא לבילוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאי השירות מאוד שונים ממקום למקום, מתקופה לתקופה ואף מעמדה לעמדה באותו החמ"ל. זה ממש לא משנה מה היו התנאים שיצא לך לראות, משנה מה היו התנאים של הבחורות במקרה הנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המוצבים/גדודים היו להן מיטות + מזגנים + בחדר עם YES ואפילו מועדון פרטי רק לתצפיתניות ה''מסכנות''.

אתה יודע, זה לא משנה איזה "תנאים" כביכול היו להם על הנייר. אצלי בשירות, הייתה מכולה ניידת ששימשה כמועדון עם חיבור ל- YES. רוב הפעמים המועדון הזה היה מושבת. רוב הפעמים שנכנסתי אליו, היה בשביל לנקות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, זה לא משנה איזה "תנאים" כביכול היו להם על הנייר. אצלי בשירות, הייתה מכולה ניידת ששימשה כמועדון עם חיבור ל- YES. רוב הפעמים המועדון הזה היה מושבת. רוב הפעמים שנכנסתי אליו, היה בשביל לנקות אותו.

שמע אני לא אומר שאין בכלל תנאים קשים.

אני מודע מצויין לתנאים שמשתנים ממקום למקום, כי בצבא יכול להיות הבדל של שמיים בתנאים ממוצב למוצב.

אני אמרתי את משראיתי בעייני, ולא אמרתי שבכל צה''ל יש תנאים כאלה לתצפיתניות.

בסה''כ משאני רציתי להגיד שהיה אפשר לעשות ה''מחאה'' שלהם בצורה שונה מבלי לסכן את הגזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם היה מתרחש ארוע תוך כדי שהתצפיתנית כ"כ הפוכה שהיא לא מסוגלת לתפקד כלל? זה עדיף?

לנציב הקבילות לוקח לא מעט זמן להגיב, ואין שום ערובה לכך שקביעותיו ייושמו. חוץ מזה, אני מאוד אשמח לדעת על אילו "ערוצים בצבא" אתה מדבר. מבחינתי כל עוד אתה זורק מילים מבלי שום הפנייה קונקרטית אתה דמגוג ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נציב קבילות חיילים etc,יש הרבה ערוצים בצבא שאפשר להביע מחאה דרכם.

אם היה מתרחש אירוע תוך כדי השביתה?

לא קראת את הכתבות? הוא קיבל פניות חוזרות ונשנות מתצפיתניות לגבי תנאי השירות שלהן, ומצא את התלונות מוצדקות. מה נעשה עם זה? כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ... מצד שני, הן לא היו חייבות להשבית את האמצעים, כבר קראו מקרים שאבא הגיע עם האוטו עד המוצב ואסף את הילדה שלו הביתה. כל זה נאמר למרות שאני חושב שעד שלא היה קורה משהו קיצוני דוגמת זה (אמר פה מישהו "עד שמישהו ימות לא ישתנה כלום", והוא גם צודק), התנאים היו נשארים אותם תנאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המכשירים ובספק אם אפשר לפרט עליהם כאן עקב במ"מ, אך "חבלה במכשירים" לא חייב להיות השבתה מוחלטת שלהם והרס שלהם עם פטיש חמש קילו(הוא שוקל חמישה קילו).

כמו שאמרו כאן כבר, בטח יש איזה טריק כזה או אחר "להשבית" את המכשירים לזמן מוגבל כזה או אחר שעבר "מדור לדור" ועכשיו החליטו לעשות מזה רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...