מה עדיף קיה פורטה או יונדאי I30? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף קיה פורטה או יונדאי I30?

MeTaL_SnAkE

Recommended Posts

זה ליסינג מימוני, לא הייתי מתקרב לזה. אתה תגלה מהר מאוד שהחיסכון שלך קטן יותר מהפרש המחיר בין הליסינג לבין רכישה פרטית.

בנוגע לרכבים נטו, הפורטה מכוילת קצת רך יותר, תא הנוסעים שלה נעים יותר, ותיבת ההילוכים שלה עדיפה (6 הילוכים)

מה שמוביל לצריכת דלק נמוכה יותר. ללא ספק הפורטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע זה לא נכון, זה עולה אותו דבר כמו רכישה פרטית רק שבליסינג פרטי יש לי עסקת תשלומים נוחה (שזה מתאים לי כי אין לי את כל הסכום לשלם בבת אחת) וההנחה בדלק כן משמעותית כי זה יכול להגיע ל- 200 ש"ח בחודש וחוץ מזה אל תשכח שגם בסוף תקופת התשלומים יש לי אפשרות לשדרג שוב לרכב חדש... והשאלה פשוט מה כדאי מבין הדגמים? יונדאי I30? קיה פורטה או אולי בכלל מאזדה 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה שלדה/מנוע ואותן מערכות חשמליות

כיול מתלים שונה, תא נוסעים שונה, מושבים שונים ותיבת הילוכים שונה.

לפי מה שאני יודע זה לא נכון, זה עולה אותו דבר כמו רכישה פרטית רק שבליסינג פרטי יש לי עסקת תשלומים נוחה (שזה מתאים לי כי אין לי את כל הסכום לשלם בבת אחת) וההנחה בדלק כן משמעותית כי זה יכול להגיע ל- 200 ש"ח בחודש וחוץ מזה אל תשכח שגם בסוף תקופת התשלומים יש לי אפשרות לשדרג שוב לרכב חדש... והשאלה פשוט מה כדאי מבין הדגמים? יונדאי I30? קיה פורטה או אולי בכלל מאזדה 2?

מה שאתה יודע לא נכון, נקודה.

בליסינג מימוני אתה תמיד תשלם יותר מרכישה פרטית במימון לדוגמה, והרכב על שם חברת הליסינג, הוא לא באמת שלך.

אתה רוצה את הרכב בסוף תקופת הליסינג? שהוא נרשם על שמך הוא כבר יד שניה.

יש אפשרות לשדרג לרכב חדש יותר בסיום תקופת הליסינג, כן, אבל אל תשכח שזה יוצר מצב של חוב נגרר- זה לא שיש לך לדוגמה אפשרות להפסיק את ההתקשרות שלך עם החברה, להחזיר את הרכב, ולהפסיק לשלם. שאתה מעוניין להפסיק את ההתקשרות עם החברה אתה חייב לשלם את יתרת סכום הרכישה.

ליסינג מימוני ב 80% מהמקרים פשוט לא משתלם. אין לך את הכסף לרכישה בבת אחת? יש דבר שנקרא מימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...