לקנות עכשיו S2 או להמתין ל Iphone5? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו S2 או להמתין ל Iphone5?

Game5

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה לאפל מספיק זמן על מנת להציג משהו חדש לחלוטין

הרשה לי לגחך, שנה ++ זה עידן אינסופי לשחרר מכשיר חדש, במיוחד כשהחברה שלך משחררת...... מכשיר אחד (ולא כמה וכמה כמו שאר חברות הסלולאר הגדולות).

כל הסימנים מראים שהאייפון יהווה שידרוג יבש למכשיר הקיים, אם זה יספק צרכנים שירוצו לקנות אותו ? כנראה שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בסה"כ צריכים לשים סמל של תפוח עליו...

תכל'ס.....

כמו שבארץ מספיק לשים על עגלת סוסים סמל של מאזדה או יונדאי וחצי מעם ירוץ לקנות את "האוטו", מתוך מחשבה שזה האוטו הטוב ביותר שקיים.... עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהם יוציאו מכשיר שהוא יהיה רק יותר טוב במעבד ובמצלמה יותר טובים,אם הם יעשו כזה דבר הם ייגרמו לכך שהמכירות שלהם יהיו גרועות והם אוהבים ורוצים מכירות גבוהות וככל הנראה הם אוהבים לשלוט בשוק הסלולר,ככה שלדעתי הם יוציאו מכשיר מהפכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... כי זה לא שהם שברו את תחזיות הרווח לרבעון השני של השנה והכפילו אותו לכמעט 8 מיליארד דולר....

מכרו כמעט 20 מיליון אייפונים , כמעט 10 מיליון אייפדים וכו' וכו'...

רוב הצרכנים קונים בצורה עיוורת , יש על המוצר את הלוגו של אפל והם קונים ישר.

החוסר בחדשנות לא מונע מעשרות אלפי אנשים לישון ימים ולילות בתור לחנויות אפל ברחבי העולם כשיש השקה של אייפון או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהם יוציאו מכשיר שהוא יהיה רק יותר טוב במעבד ובמצלמה יותר טובים,אם הם יעשו כזה דבר הם ייגרמו לכך שהמכירות שלהם יהיו גרועות והם אוהבים ורוצים מכירות גבוהות וככל הנראה הם אוהבים לשלוט בשוק הסלולר,ככה שלדעתי הם יוציאו מכשיר מהפכני.

אז אני מניח שהמכירות הגבוהות של האייפאד 2 הן מדומיונות.. מוזר... כנראה שאני מאבד את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היא צודקת אבל איך בדיוק זה קשור? היא טענה שאף אחד לא יקנה מכשיר חדש שההבדל בינו לבין קודמו הוא מעבד טוב יותר ומלמה משופרת. אני הראתי שזה בדיוק מה שהם עשו באייפאד 2. מדובר על שני דורות של מכשירים מאותה החברה. מה הקשר למתחרות?

ומה הקשר שלא אהבת את הגלקסי טאב ואת הטרנספורמר? מה הקשר שאת אוהבת את העיצוב של אפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היא צודקת אבל איך בדיוק זה קשור? היא טענה שאף אחד לא יקנה מכשיר חדש שההבדל בינו לבין קודמו הוא מעבד טוב יותר ומלמה משופרת. אני הראתי שזה בדיוק מה שהם עשו באייפאד 2. מדובר על שני דורות של מכשירים מאותה החברה. מה הקשר למתחרות?

ומה הקשר שלא אהבת את הגלקסי טאב ואת הטרנספורמר? מה הקשר שאת אוהבת את העיצוב של אפל?

מה הקשר? שוק הטאבים היה שונה משוק הסמארטפונים.....בגלל זה לא צריך להביא את IPAD2 כדוגמה.

בכל מקרה, ברור שכל הפריקים של התפוח הנגוס יקנו את האייפון הבא גם אם הדבר היחיד שיהיה שונה בו זה השם שלו......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...