האם שידרוג זיכרון ישדרג גם ביצועים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שידרוג זיכרון ישדרג גם ביצועים?

nik55

Recommended Posts

/שלום למומחים..

יש לי מחשב בן 4

DDR2 2 GB מהירות 667

G31 ציפסט

E6550 מעבד

XP PRO

מכיון שמגבלות תקציב מונעות ממני להחליף חשבתי להוסיף סטיק של 1GB

השאלה שלי האם זה ישדרג את המחשב ואיך בדיוק? אני לא משחק רק גולש אבל פתוחים אצלי תמיד 5-10 חלונות במקביל לתןכנת מסחר במניות....ולאחרונה הרגשתי טיפה עייפות בתגובה של המחשב..טסק מנגר מראה לי שימוש של 1.2-1.6 GB מכמות הזיכרון הכללית

שידרוד עולה 100 שח או פחות

שוה או זה סתם ביזבוז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת נפח זכרון היא בעלת משמעות רק אם נפח הזכרון המותקן לך כרגע מגביל את המערכת.

כלומר, אם בעבודה שוטפת היית מגיע לצריכה של 1.8GB ומעלה הייתי אומר שהעניין גבולי.

אבל אם בעומס טיפוי אתה מגיע לשימוש ב-1.2-1.5GB של , לדעתי להוספת 1GB נוסף לא תהיה משמעות.

אגב, איך ביצעת את הבדיקה של השימוש בזכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביצעתי שום בדיקה האמת..אני מסתמך על הטאסק מנגר של ווינדו..עכשיו למשל הכל פתוח כולל שימוש בשידור ישיר באינטרנט + תוכנת מניות שכוללת גרפים אגב + 2 דפדפנים פתוחים עם 5 אתרים והטאסק מנגר אומר 1.2GB (חייב לציין שקיבלתי כמה התראות לפני מספר חודשים על מחסור בזיכרון וירטואלי ,אבל הם נעלמו כמו שהם הופיעו )

בעיקרון ,המחשב עובד חלק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא. מהנתונים לא עולה שיש שימוש מופרז ב-Pagefile והמשמעות של זה היא שכרגע המערכת לא נמצאת באיזה חוסר מבחינת נפח הזכרון הפיזי המותקן ביחס לשימוש בו על-ידי היישומים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שיהיה dual channel חובה בזוגות זכרונות מאותו סוג.

זאת אומרת עם 2GB, אז 2 של 1GB כ"א.

עם 3GB, אז 2 של 1GB כ"א + עוד 2 ש 0.5GB כל אחד. (אם יש מקום בלוח)

ביצועים בעולם האמיתי... תלוי בישום. אבל בדר"כ פגיעה זניחה, יחסית לתוספת בגלל התוספת בכמות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח (במובן של נפח המספיק לצרכים, אין טעם בנפח גדול יותר מזה המספיק לשימושים) עדיף תמיד על תדר גבוה יותר, תזמונים נמוכים יותר ועבודה בערוץ כפול/משולש/מרובע.

לכל אלו האחרונים יש השפעה קטנה עד לא קיימת (ברוב המקרים זניחה) על "ביצועי" המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...