חבר טס בחורף לאירופה, צריך המלצות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר טס בחורף לאירופה, צריך המלצות

UponTheRose

Recommended Posts

שלום, יש לי חבר שטס בחורף לאירופה ולא יודע בדיוק איזה יעד לבחור...הוא מתכנן על גרמניה, צ'כיה והולנד בכללי אבל פתוח להצעות...

הוא טס לשבועיים והוא גם רוצה לקנות כל מיני דברים אבל רוצה לדעת מה באירופה יותר זול מארה"ב ששווה לקנות (וגם כמובן יותר זול מבארץ), הארדיסק חיצוני? מחשב נייד? בגדים? אוכל מומלץ? מסעדות? אתרים ופסטיבלים טובים?

אשמח לשמוע המלצות ליעדים בחורף, תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוטג' :smile1:

וברצינות-

אלקטרוניקה, בגדים בחלק מהרשתות, כמעט כל סוג של תחביב (ברוב העולם יש דבר שנקרא hobby shops. בישראל... לא ממש), ציוד תקשורת מכל הסוגים, ולא נוגע ממש לתיירים, אבל- ריהוט.

חלק מהדברים זולים יותר רק כי אין את תוספת המס בישראל, ואם תוסיף זה יוצא כמעט אותו דבר, חלק זולים יותר בהפרש ניכר גם ככה.

*מתייחס בעיקר לגרמניה-צרפת, ובהכל חוץ מהאלקטרוניקה, גם ספרד.

בעשור האחרון עקפה את רוב אירופה (עם דגש על רוב, בבריטניה עדיין יקר בטירוף, אבל זה פרופורציונלי למשכורת המקומית שם) בסיבוב מבחינת עלויות של כמעט כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שירקות ופירות זה גם דברים יקרים מאוד באירופה חוץ מישראל, אבל מה לגבי אלכוהול שמומלץ להביא לבית? אני בטוח שיש מאות ואפילו אלפי סוגים מומלצים בחום שהם עולים גרושים באירופה ובארץ כמה מאות שקלים...

יאללה תמליצו על הכול מהכול! אתרים, מדינות, פסטיבלים, ממתקים מומלצים (אני יודע שכדאי לקנות הרבה m&ms בדיוטי פרי ובאירופה סקיטלס לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אירופה היא ענקית, אני לא מבין איך אפשר לתת המצלה בלי לדעת מה הוא מחפש

וזה גם מאוד תלוי באופי הטיול, הוא רוצה משהו שהוא רק רואה אתר ונוסע או שהוא מחפש להיות במקומות באווירה יותר רגועה

אישית אני לא חושב שבשבועיים יש טעם לטוב ליותר ממדינה אחת, אבל אני בטוח שיש כמה שלא יסכימו

ובקשר לקניות, בטיול של שבועיים ואם הפרש המחירים הקטן אין שום סיבה הגיונית להתחיל לחפש דברים זה לא שווה את הזמן ואת המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהמקום הכי טוב בשבילו יהיה פראג, שחיי הלילה שם מאוד מפותחים. מועדונים ענקיים וכאלה..

הייתי גם בגרמניה וגם בהולנד. לגרמניה נוסעים בשביל הבירה בעיקר, שהיא גם מצויינת וזולה יותר בפראג.

להולנד נוסעים כדי לעשן.

זה משאיר לנו את פראג. גם זול גם חיי לילה, גם בירה ב-5 שקל וגם בנות.

אהה, והיא גם הכי זולה, כי הם עדיין משתמשים בקרונות צ'כיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...