עזרה- "טכנאי סלולר" היכן לילמוד ומה השכר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה- "טכנאי סלולר" היכן לילמוד ומה השכר?

HWgeek

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני סטודנט להנדסאי מכונות באפקה שנה א' מסלול ערב.

אני מעוניין להרחיב את הידע שלי גם בנושא האלקטרוניקה ומחפש קורסים בתחום (מס' חודשים עד חצי שנה לקורס)

היכן אתם ממליצים ללמוד? אני מאזור ראשל"צ

בנוסף למישהו יש מידע בנוגע לשכר של טכנאי בחברות הסלולר? מה השכר ואיך העבודה?

אני מגיל צעיר בתחום ופירקתי ותיקנתי את רוב מוצרי החשמל שיש בבית ובעל שתי ידיים "ימניות" ומאוד אוהב את הרעיון בלעבוד במעבדה בלי הצורך לשרת אנשים כל היום כמו שאנשי מכירות ושירות לקוחות עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ידע וניסיון באלקטרוניקה אתה יכול לוותר על הקורס וללכת ישר למבחני הראיון של חברות הסלולר .

קורס בתחום זה לא חובה , בלאו הכי עושים קורס הכנה לכולם .

יהיה עדיף בהרבה אם תעשה קורס הלחמות מקצועי לרמה ג ד SMT וכולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ידע וניסיון- יש לי ברמה בסיסית

למשל פירוק לגורמים של ,החלפת חלקים והרכבה מחדש.

הלחמת קבלים בלוחות אם וספקי כוח במסכים וכו

וידע טכני כללי.

למדתי בתיכון גם 5 יחידות פיזיקה שכללה גם חשמל אבל אני כבר לא זוכר הרבה (6 שנים עברו)

אז אני כן מעוניין לילמוד ברמה גבוהה יותר בשביל שיהיה לי ידע טוב יותר בהרכבת מעגלים חשמליים והרכבת כל המרכיבים וכו'

ובדרישות בחברות הסלולר דורשים דרג ג' וד'- מה זה אומר? היכן אני לומד לרמה כזאת וכמה זמן לוקח?

בעקרון אני רוצה לילמוד יותר בישביל הידע שלי שיתווסף לידע בלימודי המכונות שבסופו אוכל להנדס מכשירים בעצמי גם בצד מהכני וגם בצד האלקטרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך מנסיון אם תעשה קורס הלחמות דרג ג' ד' שזה אומר לרכיבים קטנים תיהיה מבוקש אצליהם יותר ממי שעשה קורס .

מה גם זה יפתח לך אפשרויות תעסוקה אצל כל חברות האלקטרוניקה

שבהרבה מאוד מקרים יהיה עדיף לך לעבוד אצליהם מאשר אצל חברות הסלולר שכמה מעידים שהעבודה שמה תובענית מלחיצה והרבה שעות .

copy.pngfavicon.icofavicon.ico

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...