מעוניין בהמלצה למפרט סביב מעבד I5 2500K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בהמלצה למפרט סביב מעבד I5 2500K

eylonGr

Recommended Posts

העותק הכפול (הזמני) נדרש רק לצורך הכשרת חלק מה-SSD למערך SRT שיבנה מתוך מערכת הפעלה שתתוקן על ה-SRT. לאחר מכן ניתן למחוק את המחיצה הזאת מהכונן הקשיח. אבל זאת דרך מסורבלת שאין בה שום תועלת, לפחות לדעתי. בכל צורה אחרת ה-SSD משמש כמטמון לכונן מערכת ההפעלה ולא יותר.

אתה רואה בעיקר גימיקים וחסרונות ב Z68 אני רואה את הדברים אחרת, TIME WILL TELL

?

איזה חסרונות אני רואה?

גימיקים כן. כי גם Virtu וגם SRT (שאגב אף אחד מהם לא שייך לערכת השבבים, אלו טכנלוגיות הרחבה, ו-SRT הוא בכלל רכיב תוכנתי טהור, שניתן היה לממש אותן גם בלוחות המבוססים על שאר ערכות השבבים מסדרה 6 אילו רק הייתה רוצה בכך ולא עושה זאת כנראה מטעמי מיתוג) בגרסתם הנוכחית הם לדעתי לא יותר מגימיקים שגורמים לאנשים להתלהב מהרעיון, בעקבות זה לרוץ לקנות את החומרה הזאת לאו דווקה בגלל שהיא מתאימה להם ובסוף לא להשתמש בה או להשתמש בה ולא להפיק שום תועלת אמיתית ממנה.

מה יהיה בעתיד אני לא יודע ולא מתיימר לדעת. אולי כאשר הטכנולוגית הללו יבשילו (ביחד עם המשך תהליך הבשלת כונני ה-SSD) התמונה תהיה שונה. אבל כך או כך, ככל הנראה זה לא רלוונטי לדור החומרה הנוכחי שבו עוסק דיון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה- גדול מספיק כדי לחלק אותו לשניים אז הוא גדול מספיק להיות מחיצה אחת גדולה שתכיל את מערכת ההפעלה ואת התוכנות החשובות

שצריכים זמני גישה נמוכים. זה יהיה עדיף ומהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה- גדול מספיק כדי לחלק אותו לשניים אז הוא גדול מספיק להיות מחיצה אחת גדולה שתכיל את מערכת ההפעלה ואת התוכנות החשובות

שצריכים זמני גישה נמוכים. זה יהיה עדיף ומהיר יותר.

על זה כבר החלטתי..

מה מעבר לזה? מפרט? מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל יש לך דרך מאוד מוזרה להסיק מסקנות, אם משהו מתחלק לשניים אז הוא מספיק גדול.....?

אם יש צורך ב 120GB ותקציב ל 64GB אז חלוקה של הכונן ל 20GB למערכת הפעלה והשאר לקאשינג

אומר שהיה ניתן להכניס את כל ה 120GB לתוך ה 64GB? כמובן שלא, אבל חלוקה כזו תניב את התוצאות הגבוהות ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המפרט הזה? :

מעבד- I5 2500K

לוח אם- Z68 Pro 3-M

זיכרונות - "KL" 2x4G

דיסק קשיח - 320 80G SSD

אני אשאיר כמובן את הצורב, המסך, הHDD והמארז עם הספק הקיים.

עכשיו- איך זה? האם המעבד הגרפי OB של יספיק לי? אם לא, איזה כרטיס מסך מינימאלי כן? (אני לא משחק במחשב, רק בPS3).

תודה לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך בסדר גמור.

רק לגבי הזכרונות, אני לא יודע כמה הם עולים, אבל ההמלצה היא לקנות את הזכרון בתדר 1333/1600 הזול ביותר שאתה מוצא מיצרן מוכר שעובד במתח של עד וכולל 1.5V.

אם הזכרונות הללו עובדים במתח שכזה אז הם בסדר גמור.

וכן, לשימושים שציינת אין צורך ביותר מהליבה הגרפית המובנית במעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך בסדר גמור.

רק לגבי הזכרונות, אני לא יודע כמה הם עולים, אבל ההמלצה היא לקנות את הזכרון בתדר 1333/1600 הזול ביותר שאתה מוצא מיצרן מוכר שעובד במתח של עד וכולל 1.5V.

אם הזכרונות הללו עובדים במתח שכזה אז הם בסדר גמור.

וכן, לשימושים שציינת אין צורך ביותר מהליבה הגרפית המובנית במעבד.

תודה רבה,

הזיכרונות האלה הם בתדר 1866, במתח 1.5V. האם התדר הגבוה יותר ייצור בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל זה לגמרי מיותר. לא תפיק מזה כלום בהשוואה לזכרון בתדר 1333/1600 ולדעתי חבל על הכסף. בתדר 1600 יותר ממספיק.

כמו כן שים לב שלפחות לפי מפרט הלוח תוכל להגיע לתדר הזה רק ב-OC. בדרך כלל משמעות הדבר היא שעליך פשוט לשנות את מחלק הזכרון ב-UEFI כדי להגיע לתדר הזה, אבל כל עוד שלא תשנה זאת ידנית סביר להניח שהזכרון גם כך יעבוד על תדר 1333 או 1600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בסוף גם ככה ראיתי שיש זוג זיכרונות בתדר 1600.

בנוסף חשבתי שאולי 8 גיגה זה הרבה מדי ואולי אני יכול להסתפק ב4 גיגה? לחסוך עוד 150 ש"ח, ומקסימום להוסיף עוד זוג בעתיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי בדפוס השימוש שלך. אם בעומס המערכת שלך לא קרובה ללצרוך 4GB של , אז אין טעם לקנות 8GB. דפוסי השימוש משתנים בין משתמשים שונים ולכן אין פה איזו קביעה חד-משמעית. זה יותר כל מקרה לגופו.

אם אתה קונה בסוף כן 4GB הייתי ממליץ לך לקנות מודול בודד של 4GB ולא 2x2GB, ובעתיד אם יהיה צורך להוסיף עוד מודול בודד שכזה.

ויחד עם זאת, זאת לא טעות לקנות כבר היום 8GB, מחיר הזכרונות הוא די נמוך, אך בהתאם לדפוס השימוש זה עלול פשוט להיות קצת מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...