מפרט רב תכליתי 2500-3000 שח בירושלים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט רב תכליתי 2500-3000 שח בירושלים

kfirbep

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?אם תצליחו כל הכבוד

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?100

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים,עבודות,מוזיקה,סרטים,אינטרנט

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.call of duty,world of warcraft,gta,fifa 2011,rome,worms

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).המסך הוא LG flatron 915ft pluse 19 אינץ'

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?המשחקים הם העבודות הגרפיות המקסימליות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?דיסקטים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?7 אפשר הרבה פחות

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?הרכבת המחשב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.מירושלים

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).תמיכה בהתקני USB ושל כבלים לאינטרנט

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא

הערות:

אני מעדיף מעבדים של אינטל על מעבדים של AMD כי המעבדים של אינטל יותר טובים ואיכותיים.חשוב לציין שהמחשב הוא לא רק לגיימינג.

אני צריך גם כרטיס לאינטרנט .

אני יודע שביקשתי פה כבר מחשבים אני פשוט לא יכול לקנות מחנות שהיא לא בירושלים,יש את כל העניין של האחריות שצריך לשלוח אליהם וזה נהיה מסובך ואין לי זמן לזה.

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את המפרט, להדפיס ולתת אותו לחנויות שיש בי-ם (KSP, P-SEE ועוד) ולבקש מפרט אלטרנטיבי בעל חומרה ומחיר זהה/דומה- לפתוח דיון על כל דבר קטן מטרטר את האנשים שמקדישים מזמנם היקר על מנת לעזור ומביע חוסר הערכה.

אני מציע לך לקרוא בעיון את חוקי הפורום בדגש לעניין הדאבל-פוסטינג, להבא תתחיל לקבל אזהרות.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...