מעבדי תומכים VT, דגמים ומה לעזאזל זה בדיוק אומר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי תומכים VT, דגמים ומה לעזאזל זה בדיוק אומר

DXM

Recommended Posts

שלום בקרוב ברצוני לרכוש מחשב חדש.

אחד מהשימושים העיקריים שלו יהיה הרצת ESXI עם מספר מכונות וירטואליות (הוא בכלל יכול לרוץ על מעבדים כאלו?) .

רציתי לדעת

מה לעזאזל אומר שמעבד תומך בויטואליזציה?

האם תמיכה בHYPERV יותר טובה?

איזה דגמים תומכים מאינטל וAMD?

כמה זכרון רצוי?

הולך לרוץ על הESX

מכונת לינוקס

מכונת לינוקס סימולטור נטאפ

WIN2008 DC+EXCHANGE

WIN2008 DC+EXCHANGE (פעמיים).

MSSQL2008

WIN

בנוסף אני הולך לייצר דואל בוט, כך שגם תיהיה WIN7 נפרדת מESX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מהן דרישות החומרה של התוכנה אז אין לי מושג אם יש סיבה שהיא לא תרוץ על המעבדים הללו. אני מניח שאפשר לבדוק באתר מפתח התוכנה.

מידע על ערכת פקודות ה הרחבה שמסייעת לוירטואליזציה תוכל למצוא ברחבי הרשת. באופן כללי, מדובר בערכת פקודות הרחבה שמייעלת את תהליך הוירטואליזציה והופכת אותו למאובטח יותר בכל הנוגע להקצאת ושיתוף המשאבים. אם אתה רוצה, אז בצורה מאוד מופשטת ניתן להגדיר את זה כהאצת חומרה לוירטואליזציה.

לא כל מעבדי Intel תומכים בה, Intel משתמשת בה כאמצעי מיתוג. בפלטפורמת SB רוב המעבדים (אם לא כולם) כן תומכים ב-VT-x ואפילו ב-VT-d, אבל הלוחות, למעט בודדים, לא ממש מאפשרים לממש את ה-VT-d נכון להיום.

החלק השני של המשוואה הוא התמיכה של הלוח. בחלק מהלוחות האפשרות הגיע כשהיא מבוטלת והיה צורך להפעילה ב-BIOS, בלוחות מסוימים היא בכלל אל נתמכת כך שגם אם המעבד תומך, בפועל אין תמיכה. לכן מומלץ להיכנס לפרק ה-BIOS/UEFI ולבדוק אם יש אפשרות להפעלה וכיבוי של הפונקציה הזאת.

ברוב, אם לא כל, הלוחות של פלטפורמת SB יש תמיכה ב-VT-x אך למיטב ידיעתי רק בודדים תומכים גם ב-VT-d.

מעבדים מהדור האחרון תומכים כולם (אם אני לא טועה) בערכת פקודות ההרחבה -V שהיא הטכנולוגיה המקבילה מבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה EXSI יכולה לרוץ על כל המעבדים... בכל מקרה גם אם לא HYPER-V יודעת לרוץ עליהם, אני פשוט מעדיף ESX כי היא יותר אמינה, יותר משומשת.

תודה רבה על המידע, בהחלט לא ידעתי שיש קשר ללוחות בנוגע לVT.

בכל מקרה האם גם שAMD יש את הקטע עם התמיכה של הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי בכל הלוחות של יש תמיכה. אבל אני לא בטוח ב-100 אחוז ולכן, וגם בלי קשר, תמיד מומלץ להוריד קודם את חוברת לוח האם ולוודא זאת כדי שלא יהיו הפתעות לאחר הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...