עזרה: כרטיס מסך עושה בעיות? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: כרטיס מסך עושה בעיות?

Inertia

Recommended Posts

שלום לכולם, לאחרונה משחקים חדשים קיבלו הרגל מגונה ופשוט תוקעים את המחשב ישר כשמפעילים אותם. ולהלן פירוט (מצטער על המגילה)

יש לי פנטיום 1.7 עם זיכרון RDRAM 256אם זה משנה, והיה לי כרטיס G- force MX200 אני חושב או משהו מעאפן כזה, אחרי שהחלפתי אותו לרדאון 9500 פרו משחקים כמו morrowind פשוט היו נתקעים ברגע שהמחשק עצמו מתחיל. ז"א התפריטים היו עולים אבל המנוע של המשחק לא.

בנוסף לכך עוד עם הכרטיס החדש הייתי משחק בדנג'ן סיג' במקורי אבל עכשיו כשהתקנתי את האקספנשים (עם דרייברים חדשים יותר של כרטיס המסך) הוא נתקע אחרי כמה שניות של משחק.... יתן על כן גם המשחק בשילוב עם הדרייברים החדשים ביותר עושה בעיות רבות יותר מאשר עם קודמים ומדי פעם תוקע את המחשב לגמרי- מה שמחייב ריסט.

למישהו יש רעיון, האם משהו אצלי לא בסדר או שהדרייברים ידועים כגורמים לבעיות? כי חלק מהבעיות הופיעו גם בגירסאות ישנות יותר של הדרייברים. אז איפה התקלה? אני פשוט לא מצליח להבין לבד.

אם מישהו יודע או יכול לתת עצה אני ממש ממש אשמח לקבל ....

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד אחי מאוד. תרא REDME של מורוווינד אם הוא נתמך ע'י רדאון שלך. זה מזור כי הדרייברים של ATI אמורים

להיות מאוד תואמים להרבה דברים. רוב הסיכוים שהכרטיס דפוק. אם לפני שדחפת תרדאון היה בסדר, ואחרי התחילו הגליצ'ים

אומר שהכרטיס מוזר. או שיש חרא של תאימות בין הלוח שך לכרטיס. א איזה דפוק אני לך לחבר תבדוק אצלו תכרטיס.

זאת הדרך היחידה והכי טובה לבדוק דברים חשודים. זה עדיף מלחזור לחנות ולהחליף, לשים תחדש בבית ולהתקע באותה בעיה.

ואז סתם החזרת למוכר תאריזה ההיא ותרגיש לא נעים, והוא יצתרך למכור אותה יותר זול. רוצה אני יהיה חבר שך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מהר מסיקים שכרטיס דפוק.

ספק כח חלש יכול לגרום לבעיה, הרידאון הרבה יותר רעב מה GF הישן.

דרייברים לא מעודכנים של הצ'יפסט יכולים לגרום לזה.

יש מצבים שישנן תופעות בלתי מוסברות כשמחליפים כרטיס מסך, מומלץ להשתמש ב driver cleaners למניהם (פה באתר יש כמה או ב www.guru3d.com )

או אפילו סתם חוסר תאימות בין הלוח לכרטיס, אבל זה בעדיפות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהוא אמר עד עכשיו מצביע יותר על בעית תאימות ולא חשמל. דווקה כשהכרטיס מנסה לפענח או להשתמש

ב DLL מסויים נתקע לו. אני סבור שאם הוא ינסה להפעיל משחק יותר פשוט כמו סטריט פייטר או סופר מריו לא יתקע.

אבל אין לדעת עד שהוא לא ירוך בדיקות לצימצום אפשרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...