להעיף את המסנג'ר... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להעיף את המסנג'ר...

udist

Recommended Posts

בXP בא מובנה messenger, בגרסה ישנה ומרגיזה.

התקנתי msn messenger6, אבל עדיין עם החיבור לאינטרנט המסנג'ר של הווינדוס עולה!

אז:

1. איך אני מוחק או עושה uninstall למסנג'ר של הווינדוס?

2. אם אי אפשר להעיף אותו אז איך אני גורם למסנג'ר6 לעלות עם האינטרנט ולא למסנג'ר של הווינדוס, ואיך אפשר לגרום לו לא לעלות אוטומטית עם המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב אני לא חושב שאפשר להוריד לגמרי מהמחשב את המסנג'ר...

אפשרי בהחלט.

צור איתי קשר ב אם תרצה את הקובץ להסרת המסנג'ר אך דע שהמסנג'ר 6 צריך את המובנה בשביל כמה תכונות.

(לא הספקתי לבדוק הכל אך בשביל שליחת בקשת ובשביל שיתוף שולחן עבודה/לוח ציור הוא יבקש שתתקין את הישן - לכן גם אני נכנעתי והחזרתי את הישן)

בכל מקרה תכנס לאפשרויות של המסנג'ר ושם יש לך בחירה אם הוא יופעל עם העלת מערכת ההפעלה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Microsoft has tried really hard to prevent you from uninstalling messenger. They failed to make it difficult enough because with the directions below you can get rid of messenger very easily.

1. Navigate to C:\windows\inf\

2. Open sysoc.inf

3. find msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7 in the file and take out the word hide so the line would look like msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,,7

4. Close the file and save it

5. Now go to the Add and remove programs applet in the control panel and you will be able to uninstall messenger.

6. Make sure to click on the add remove components button.

Note: You will be able to uninstall other unneeded programs by removing hide from the sysoc.inf file as well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...