בדיקת מאמץ לאחר התקנת katana 3 למעבד i7 2600 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת מאמץ לאחר התקנת katana 3 למעבד i7 2600

roey somech

Recommended Posts

^^ למה זה לא קרה בעבר ? יש אנשים שקונים חמים יותר ויש מזליסטים שמקבלים קרים יותר, עם הוא יתקין הכל פרפקט ועדיין הטמפ' תהיה גבוה רוב הסיכויים שזה המעבד שעושה את הבעיות ויש להחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא VID ומה שנקרא מתח יצרן..מעבדים מאותו הדגם מקבלים טווח של מתח מסוים.. לדוגמא 1.12-1.25V..

מבחינת מתח "אלה שזכו" יקבלו מעבד שצורךך פחות מתח בתדר מסוים לעומת אחרים..

אבל להגיע למסקנה הזאת בלי לבדוק כלום..ועוד שברור שההתקנה וכו לא בוצע כמו שצריך..זה לא נכון ומוטעה..

הוא לא קיבל מעבד חם יותר או חם פחות..הוא קיבל מעבד מאותה סידרה שהטווח טמפ' שראינו הוא באזור ה60-75+- מעלות..

לא רק שהוא לא קרוב לזה..הוא גם חורג מזה עם יעודי!

אז שוב..זה לא המעבד החם או הקירור הלא טוב..זה נטו התקנה/מריחת משחה וכו..ולכן עד שזה לא יתוקן להגיע למסקנות אחרות זה פשט לא נכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המחשב למעבדה שיבדקו למה הטמפ של המעבד ככ גבוהה עם המאורר שקניתי הkatana 3 מאחר ויש לי אחריות על המאורר ועל המחשב הם אמרו לי שירכיבו לי אותו ויבדקו מה הבעיה האם זה במעבד עצמו או שהמאורר שהביאו לי לא תקין או שהבעיה היא בהתקנה... אני מאמין שזה בהתקנה למרות שגם עם הסטוק שקיבלתי הטמפ הייתה גבוהה מידי באזור ה82 עם לינפאק אחרי חצי שעה של מאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה קודם כל שלום לכולם :) .. לקחתי אתמול את המחשב מהמעבדה שמה התקינו לי את המאורר למעבד scythe katana 3

ואלה הם התוצאות: במצב מנוחה המעבד נמצא באזור ה40-44 מעלות כדי לבדוק את הטמפ' של המעבד במאמץ ביצעתי בדיקה של 10 דקות

באמצעות התוכנה occt לינפאק.

המקסימום שהמעבד הגיע היה 71 וזה היה לכמה שניות ואז הוא חזר לטמפ' 57 וזה חזר על עצמו כמה פעמים... כמה דקות המעבד על 57 מעלות

הוא קופץ ל70 מעלות נשאר בטמפ' זו כמה שניות וחוזר שוב ל57... מה אתם אומרים תקין?

אני חייב לציין שיש הבדל גדול בהחלפה של הסטוק כאשר המעבד בזמן מאמץ , עם הסטוק הוא היה מגיע לי ל82-84 מעלות ולפעמים היה יורד ל70 וחוזר שוב ל80 +...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדדתי את הטמפ' עם hwmonitor 1.8 ובאמצעות התוכנה OCCT לינפאק (שגורמת למעבד להיות ב100 אחוז מאמץ)..

בכל אופן המארז שלי הוא ikonik python a30 שבא עם מאורר 120 ס"מ מקדימה , חשבתי להוסיף עוד מאורר למארז לחלק האחורי

האם מומלץ? ואם כן איזה ...תקציב עד 80 ש"ח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...