איך למחוק את הווירוס הזה? DUST.EXE יעני הוא התעלק על הווינדוס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך למחוק את הווירוס הזה? DUST.EXE יעני הוא התעלק על הווינדוס

ryu

Recommended Posts

אבל הוא גם לא עשה משהו רע [הנורטון לא מצא ווירוסים] אבל אין לי מושג מאיפה הוא הגיע... שום תוכנה חדשה לא יצרה אותו...

[אני בדקתי וגם לא שמתי שום תוכנות חדשות]

מה זה הדבר הזה?

עשיתי חיפוש לזה במחשב והוא מצא לי 4 כאלה בכונן C שעונים לשם DUST.EXE [כולם ככה רק לפעמים חלק מאותיות גדולות או קטנות]

ועוד אחד שזה היה קובץ PF [DUST.PF]1 (אל תתיחסו ל1) הוא מצא כאלה בתיקיות: SYSTEM , , SYSTEM32....

ועוד אחת שאני לא זוכר... מישהו יודע מה זה?

אני מנסה לשים את זה בסל מיחזור ולעשות ריסט נראה אם הכל טוב... ואגב כל קובץ כזה תופס 200 מגה. :o

תודה לעוזרים

נ.ב.

יש לי PRO

ולאח שלי יש 2000 ואין לו את זה וגם לי מעולם לא היה את זה

חדש:

מחקתי כל דבר שקשור לווירוס הזה אבל כשאני מפעיל את המחשב או עושה ריסט הוא מראה לי הודעת שגיאה שהווינדוס לא מצא את הקובץ הזה DUST.EXE ושאני אשנה את השם ולנסות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שזה ווירוס כוד אמא של הקאזה הבני זונות האלה הורדתי משם איזה משחק לגיים בוי אדואנס והוא היה EXE ולא GBA ואז חשבתי שהוא עשה משהו לא במקום ובאמת פתאום הקאזה התחילה לשתף קבצים בלי שרציתי (זה לא שאני קמצן פשוט יש לי בעיה עם ההעלאה בזמן האחרון פעם הייתי משתף)

עשיתי ריסט כשהוא היה בסל המיחזור והוא הביא לי הודעת שגיאה שווינדוס לא יכול לטעון את הקובץ הזה.... ושאני צריך לבדוק את השם יעני ...

בקיצור אני מקווה שמה שהם שמו באתר שנתת לי יעזור להעיף אותו לחלוטין גם כן הנורטון המעפן הזה.... 2004 >:(

ותודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הם לא שמו שמה שום דבר ונורטון לא מכירים את זה...

מה עושים? איך אני משנה את הSYSTEM.INI? נכנסתי אליו אבל לא ראיתי שמה שום דבר שקשור אליו...

וגם בMSCONFIG לא ראיתי כלום שקשור אליו... באתר הם כותבים משהו על EXPLORER וAUTO...BAT משהו.... לא הבנתי כלכך מה הוא משנה הקובץ הזה אבל הבנתי שאין להם שמה עזרה במיוחד רק עידכונים

הווירוס עכשיו לא נמצא במחשב אבל הוא כאילו מחפש אותו בהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד מDOWNLOAD.COM תוכנה שנקראית HIJACK THIS ותריץ את הבדיקה שלה אחרי זה היא תראה לך את הלוג ותבחר שמה לתקן בויים רק את הEXPLORER.EXE SHELL - DUST.EXE או משהו כזה יש שניים כאלה לפי מה שזכור לי ואז תעשה FIX וזה עבד לי...

[אמור לעבוד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...