יש לי מעבד שעובר 50 מעלות וכרטיס שעובר 70. האם תקין? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מעבד שעובר 50 מעלות וכרטיס שעובר 70. האם תקין?

Gilladriel

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות שלי, כפתור ההדלקה לחץ עליו לכן הוא לא הסתובב. מה שעשיתי זה הוצאתי את חוטי הברזל, והדבקתי את המאוור לרצפת המארז במרחק ס"מ אחד מהכפתורים. עכשיו הוא עובד בסדר גמור, מה גם שהוא ממש שקט וממש יציב על הרצפה.

עם זאת, כמה דברים:

צירפתי תמונה עדכנית של המארז שלי - שימו לב שבנוסף למאוורר, החלפתי את הסטוק של המעבד לגוף של Scythe, הדגם הוא Big Shuriken.

1. נכון לעכשיו הטמפ' של הכרטיס מסך גבוהה יותר ב15 מעלות. באיידל! (הייתה 39 עכשיו מתקרבת ל57).

2. הפעלתי כ10 דקות בדיקה למעבד בOCCT, טמפ' מקס' הגיעה ל77 מעלות!

3. לגבי גוף הקירור החדש על המעבד - כשהייתי בחנות (KSP) הטכנאי הזמין אותי להכנס למעבדה ועל אחד המחשבים שהיה שם בבדיקת מאמץ היה מותקן גוף הקירור שקניתי. עמדנו ליד המחשב כמה דקות, במאמץ המעבד הגיע ל43-4 מעלות, באיידל ל26-7.

מה לא בסדר פה??

אשמח אם תתייחסו לכל הנקודות שהעליתי.

תודה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בודק ומתקין שוב את ה:

*כרטיס מסך, בגלל העליה המוזרה בטמפ', לפני זה מה הטמפ' הMAX שהוא מגיע אליה?

*קירור למעבד, בגלל טמפרטורה מאוד חריגה שמצביה על 2 בעיות אפשריות:

1. אולי לא מחוזק מספיק -> אין מגע עם המעבד - אין העברת חום לקירור = טמפ' מאוד לא למעבד.

2. יותר מדי משחה טרמית -> דבר המפריע להעברת חום עילה לגוף הקירור.

3. בטוח שהורדת את הניילון הדקיק שמגן על תחתית הגוף הקירור החדש(החלק שבא במגע עם המעבד)?

4. במעבדה אתה תראה טמפרטורות קרות יותר בעיקר בגלל מיזוג ובגלל שלרוב אמורים לדעת להתקין קופי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לא הבנתי מה הטמפ של המעבד במערכת שלך במנוחה ובמאמץ..? בנוגע לכ. מסך 57 זה הרבה למצב מנוחה 77 זה בהחלט סביר מה שגורם לי לחשוב שלא ביצעת את הבדיקה כראוי ... עשית gpu occt באיזה רזולוציה? כשאתה משחק במשחקים כבדים לכמה טמפ מגיע הכ. מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחדד משהו:

הדבר הראשון שעשיתי הוא החלפת הסטוק של המעבד (עוד לפני התקנת המאוורר הנוסף).

טמפ' כרטיס המסך הייתה בסביבות 37 באיידל, וכ-70 במאמץ.

העניין הוא שאחרי שהתקנתי את המאוורר 120mm הטמפ' של הכרטיס באיידל עלתה ב15-20 מעלות, דבר שלדעתי אמור לעורר חשד.. כאילו פגמתי בסירקולציית האוויר שהייתה במארז.

לגבי המעבד:

1. חבר שלי התקין לי את הגוף .

2. וידאנו ש4 הפינים של הגוף מחוברים עד הסוף ללוח, ככה שאני מאמין שהוא "יושב" על המעבד עד הסוף.

3. לגבי המשחה - חבר שלי ניקה את המשחה הישנה שהייתה על המעבד, שם מהמשחה החדשה ומיד על זה את הגוף .

4. הניילון הדקיק בתחתית הגוף הורד כמובן.

5. לגבי הטמפ' במעבדה - היחס טמפ' של איידל-מאמץ שהיה שם הוא 40-25 ואצלי זה 70-40 שזה כמעט פי שתיים....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן נערכה הבדיקה של הocct ? עשית לינפאק נכון? ובמשחקים כבדים לכמה הטמפ של המעבד מגיע? בסהכ זה בהחלט טמפ סבירות 40 במנוחה ו70 במאמץ למרות שעם כמו שיש לך הייתי מצפה שהטמפ תהיה קצת יותר נמוכה במאמץ באזור ה60 אולי קצת יותר.. אני גם החלפתי את במקום הסטוק לkatana 3 והטמפ נעות בין 57 ל65 ובמעבדה אמרו לי גם 40 במאמץ כנראה שזה תלוי גם בטמפ החדר וכל מיני דברים כאלה (החדר שלי מאוד חם ממד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום (כל הטמפ' נמדדו ללא מזגן בחדר, אלא אם כן צויין אחרת):

באיידל המעבד על -40+, כרטיס מסך על -38+.

איידל עם מזגן, טמפ' חדר על 25 מעלות: מעבד על -35+ מעלות, כרטיס מסך -33+.

במשחק פיפא 11 טמפ' מעבד 65, כרטיס מסך 73.

במשחק Battlefield BC2 טמפ' מעבד הגיעה ל71, כרטיס מסך 70.

בדיקת מאמץ של חצי שעה בOCCT לינפאק MAX:

טמפ' מעבד מקס' 78 מעלות.

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...