שתי בעיות נפרדות בשני מחשבים שונים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי בעיות נפרדות בשני מחשבים שונים.

solaric

Recommended Posts

בעיה ראשונה: המחשב נדלק וניתן לראות תמונה ראשונית על המסך אך כעבור מספר שניות כל המסך נהיה לבן מאוד מהר כאשר זה מתחיל מהאמצע ומתפשט לצדדים עד שכולו לבן לחלוטין, האם המסך נדפק לחלוטין? מדובר במסך MAG 19".

בעיה שניה:

קניתי מחשב חדש

i5 2500k

p67 ud3 b3

seasonic 600

samsung f3 1G

5870HD 1G

עכשיו המחשב עבד לי מושלם מהיום שקיבלתי אותו, הוא נמצא בOC ל4.3.

הבעיה היא שמאז זמן עליית הווינדוס נהיה ארוך ומייגע ולוקח לו לפחות 4 דקות לעשות ריסטרט מלא ועוד כמה דקות כאשר הוא נכנס לווינדוס וטוען את כל התוכנות שנפתחות עם הרג'יסטרי שגם להן לוקח המון זמן.

בנוסף עוד לפני שהתחלתי לעשות כלום עם המחשב הזיכרון תפוס ב30% (4G זיכרון) האם זאת בעיה?

לאחר שהמחשב עולה לחלוטין ועברו כמה דקות הוא עובר מהר לחלוטין ו"חוזר לעצמו"

האם מישהו יכול לעזור לי עם הבעיות? תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחשב שסובל מבעיית תצוגה אני ממליץ לך להוציא את הכרטיס מסך מהתושבת ולהחזיר למקום

לגבי המחשב החדש - בפורומים של HWZONE לא מדברים על מערכות הפעלה ותוכנות לא חוקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחשב שסובל מבעיית תצוגה אני ממליץ לך להוציא את הכרטיס מסך מהתושבת ולהחזיר למקום

לגבי המחשב החדש - בפורומים של HWZONE לא מדברים על מערכות הפעלה ותוכנות לא חוקיות

לגבי הבעיה הראשונה, הכרטיס מסך הינו מובנה ולכן אין באפשרותי.

לגבי הבעיה השניה, ערכתי, אם מישהו מסוגל לעזור לי בצורה אובייקטיבית וחושב שיש סיבה שלא קשורה למערכת ההפעלה המותקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניסית לבדוק את המסך עם מחשב אחר או את המחשב עם מסך אחר?

הבעיה השניה (כפי שהיא מנוסחת עכשיו) נשמעת כמו התנהגות סבירה של מחשב עמוס בתוכנות עם הארדיסק מכני רגיל. אם אתה רוצה שיפור משמעותי תקנה למערכת ההפעלה, או שתתרגל. אלא אם כן ההתנהגות הנ"ל התחילה אחרי משהו מסוים שעשית ומשום מה לא מופיע בשאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חיברתי את המסך של המחשב לנייד של אחותי, הוא עושה את אותן הבעיות, נראה לי שהוא עבר לעולם שכולו טוב.

בקשר לבעיה עם הווינדוס, כן לאחר שהוא זיהה שאינו מקורי התחילו הבעיות הנ"ל, אך הבנתי שאסור להתדיין על זה כאן :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך 20in של Teac (מיוצר אל ידיי KTC) שעושה את אותו דבר בדיוק בצורה אקראית כשהוא ב sleep - נדלק ככה, מראה לרגע את התמונה האחרונה שהוא הראה מהמחשב, רקע לבן ואז "פיקסלים נשרפים" עד שהוא הופך לשחור

חוצ מזה הוא תקין לגמרי ולא עושה בעיות כשהוא במצב עבודה, אז לא נראה לי שיש בעיה במסך אצלי

יכול להיות שדבר כזה יקרה אם הכרטיס מסך מוציא glitch (מחבר לרגע בחזרה את ה vsync / hsync מה שלא אמור להיות במצב sleep)

יתכן שאצלך זה קורה בגלל בעיה הפוכה - שהכרטיס מסך מאבד לרגע sync והמסך כיאלו נכנס ל sleep בלי להתכבות. תבדוק את המסך במחשב אחר ואת הכבל VGA

בעיה במערכת ההפעלה (אוליי תוכנה שהתקנת ולא מערכת ההפעלה עצמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבעיה במסך, חיברתי אותו לשני מחשבים שונים, הוא פשוט מהשניה שהוא צריך להציג תמונה מציג תמונה ראשונית לזמן של פחות משניה ונהיה לבן כולו עם פסים שחורים מלמעלה עד למטה ונשאר ככה תוך כדי שהוא עושה צליל "טסססס" כזה.

אין לי מושג איפה המעגלים של המסך כדי לבדוק אותם, האם יש משהו שביכולתי לעשות או שהמסך עבר לעולם להבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את המסך (בזהירות כשאתה מפעיל כוח, שלא ילחץ משהוא אל הפאנל וישבור אותו) - יכולים להיות ברגים או "חיצים" מפלסטיק בהיקף של המסך

יש שם מעגל אלקטרוני (בדרך כלל 2) - תפרק אותם מהמסך ותצלם את הרכיבים. תעלה לכאן את התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...