תוספת OC לE5200 על EP31 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוספת OC לE5200 על EP31

navk2

Recommended Posts

מפרט :

E5200 @ 3.33 (טבעי : 2.5)

Gigabyte Ep31 ds3L

זיכרונות 800 עם צלעות קירור (לא זוכר חברה)

מארז 300 עם סירקולציה בינונית - שניים בפרונט מכניסים, אחד למעלה (14) שמוציא עוד אחד מאחורה מוציא, בדלת יש הכנה למאוורר (חור) שמכוסה במסנן אבק.

באס (ככה קוראים לזה נכון?) : 266

כרגע אני על מכפלה טבעית (12.5) זיכרונות בתדר רגיל (800) מה שאומר מחלק 3.

אני עם תוספת מתח דיי רצינית אבל רק למעבד, הוא על 1.31.

המערכת נמצאת במצב הזה איזה שנתיים ודיי שכחתי איך להתעסק עם זה, אם נאמר אני מציב לי מטרה להגיע ל3.6 כתדר קבוע לעבודה רציפה, מה שאני יודע שאפשרי כי המעבד הזה הגיע כבר כמעט ל4 יציב, פשוט להעלות באס ?

אני אצטרך להוסיף מתח לזיכרונות אם הם יהיה על 864 ?

או שעדיף לי לעבור למחלק 2.5 ואז לעבור לתדר נמוך יחסית לזכרונות של 720 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הזיכרונות בתחילה אל תתעסק..פשוט תוריד את המחלק..

ו1.3V+- זה ממש לא גבוה..

עם איזה אתה על המעבד ?

ובגדול פשוט תמשיך לעלות את הבאס..עד שתגיע לחוסר יציבות ואז תעלה מתח..למעבד..ולאחר מכן ללוח האם FSB/PLL וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה קירור אני ?.. וואלה לא זוכר.. אבל הוא סבבה, הוא בנוי כזה סטנדרטי כמו כל הקירורים, כמו זה :

http://www.testseek.com/labs/wp-content/uploads/2009/11/ac-freezer7pro-v2.jpg

אני אשיג כמה תוכנות היום לבדיקת יציבות ואמשיך להעלות את התדר, אני אעדכן עוד כמה שעות.

תודה.

--------------------------------

העלתי את הבאס ל270, קבעתי מחלק 2.5, הרצתי OCCT, והוא נפל לי אחרי חצי שנייה של הרצה, הקטע הוא שגם בבאס שאני נמצא עליו כבר שנתיים הוא נופל לי מיד אחרי תחילת ההרצה, מה זה אמור להגיד לי ?

ניסיתי להוסיף מתח, עדיין לא עזר, הוספתי פה למטה תמונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?!

זה המון מתח לא ?

ואני לא בטוח שיש לי אפשרות להעלות מתח לכל הדברים שאמרת, אני שנייה אכנס לשם ואערוך פה וארשום מתחים של אילו רכיבים אני יכול עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי עם זה עכשיו קצת והגעתי לכזה מצב :

עוד לא מצאתי תדר יציב לגמרי אבל אני על 287 באס, מה שאומר טיפה פחות מהיעד שלי בהתחלה (משהו כמו 3.57), וזה נראה לי דיי יציב, אני חושב שאם אני אבדוק אני אגלה שזה מחזיק בסדר גמור גם לאורך זמן.

בנוגע לזכרונות עוד לא החזרתי מחלק 3, זה יקפיץ להם את התדר ל860, לא בטוח שהם יחזיקו את זה, מקסימום אני אשאיר את זה על מחלק 2.5.

לא הוספתי לא בFSB ולא בNB, אבל אני ב1.4375 בVCORE מה שנראה לי ממש מטורף, זה מתח הגיוני ?

סביר לעבוד עבודה שוטפת עם כזה מתח לאורך זמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי, אני גם ככה עם מתח גבוה ממה שחשבתי שאני אגיע אליו, אני עוד צריך את המעבד שלי לעוד כמה שנים.

עכשיו ראיתי את המפרט שלך, פאק ! אתה על 4.2 קבוע ? כמה זמן אתה כבר ככה ? וכמה חביתות הספקת להכין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי, אני גם ככה עם מתח גבוה ממה שחשבתי שאני אגיע אליו, אני עוד צריך את המעבד שלי לעוד כמה שנים.

עכשיו ראיתי את המפרט שלך, פאק ! אתה על 4.2 קבוע ? כמה זמן אתה כבר ככה ? וכמה חביתות הספקת להכין ?

אין בעיה עם המעבד הזה , אני על מתח 1.44

הטמפ' מעולות , מנוחה 32 , עבודה סביב ה- 50 .. ככה זה כבר שנה וחצי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שקריאת המעלות במעבדים האלה זה סוג של ניחוש, כן ?

אתה הרי בודק מרחק מTJMAX, שאת המרחק אתה יודע במדיוק מה שאתה לא יודע זה את הTJMAX, בכל מקרה - 50 בכל TJMAX זה

קריר.

אני אנסה להישאר עם בערך אותו מתח ולנסות לעלות עוד את התדר, רק לא נראה לי שהיום, יש לי בגרות בתנ"ך על הראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...