המלצה למצלמה דיגיטאלית- 1.2K - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטאלית- 1.2K

IG

Recommended Posts

איביי מאוד עוזר לך משום שהיום, להבדיל מהמצב שהיה לפני מספר שנים, מאוד זול להזמין חלופיות ומטענים נוספים. קניתי חלופיות לשתי המצלמות שלי שעובדות כמו המקוריות ועלו לי גרושים. למצלמה הראשית שלי גם קניתי מטען חלופי שעובד נהדר.

חידושים אלו הפכו את עניין סוג הסוללה ללא רלוונטי. תקנה את המצלמה שנותנת בעיניך את התוצאות הטובות ביותר, כוללת את כל התכונות שאתה רוצה והיא הנוחה ביותר לתפעול ועם סוג הסוללות כבר תסתדר. ליתיום נטענות מהר, שוקלות פחות ותופסות פחות מקום, אתה מחליף אותן בשניה וחצי (חשוב אם אתה לחוץ בזמן ולא רוצה לפספס הזדמנות צילום) ויש פחות תקלות משונות כדוגמת אלו שאתה נתקל בהן עם אצבע מאיכות נחותה.

בסופו של דבר זה הכסף שלך ומצלמה שלך. תעשה מה שאתה רוצה.

אני מבין את כל זה, אבל העניין הוא שאני מנסה להפחית סיכוי לפאשלה... ההורים שלי נסעו לחו"ל לפני כמה שנים ואני הייתי אמור להביא להם את המצלמה והמטען לסוללות. שכחתי את המטען והסוללות נגמרו להם בבוקר של היום השני. פאשלה שלי- מזל שהם היו באזור תיירותי וקנו 4 סוללות אנרג'ייזר באיזה שני יורו. הספיק להם לשבוע.

אני לא רוצה להיות תלוי במטען ובסוללות סיניות שיכולות להחליט שהן לא עובדות כי ביום שלישי לא בא להן (והיום לא יום שלישי אז אתה לא יכול לדעת ;) ). במידה ותגיד לי שמטענים ו\או סוללות לפנסוניק זמינים בצורה מספקת (בארץ אפשר לקנות מטען בכל סופר. אני לא יודע איזה מטען יש לפנסוניק) אני אשקול את המצלמה בצורה רצינית יותר. עד אז- חבל.

קצת יקר אבל עונה על כל הבקשות שלך

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736539

והינה אתר בקורות טוב תראה שם את הבקורת על המצלמה

http://www.wisebuy.co.il/Guide.aspx?PcatID=484&ParentPcatID=482

יש אותה לכמה חברים שלי. אחלה ... זום מטורף ונראה לי שיש לה גם מסך מסתובב שזה גם בונוס רציני, אבל בינתיים זה מחוץ לתקציב. אם בחודש הבא אני אקבל החזר במשכורת שהורידו לי בטעות אני כנראה אקח אותה- אלא אם אני אוהב את התשובה לשאלה הקודמת שלי לגבי הפנסוניק :) (לא מספיק שהמחירים של הדלק שוחטים אותי, הלכו לי אתמול 1700 ש"ח על איזה תקלה מפגרת ברכב :s07: מי צריך בכלל ממיר קטליטי? קצת צמר גפן עושה אחלה עבודה בסיגריות, אז למה לא ברכב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...