המלצה למצלמה דיגיטאלית- 1.2K - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטאלית- 1.2K

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

דבר ראשון, השאלון שבסטיקי לא נפתח לי (404) אז... מצטער.

אני מחפש עם התנאים הבאים:

1. המצלמה תהיה לטיולים בעיקר, לכן אני צריך משהו שאפשר לצלם איתו גם במצבי תאורה לא משו- צריך פנימי ורגישות בכל הגדרות הISO והמהירות צמצם

2. אצבע רגילות. לא רוצה להסתבך עם מטענים יעודיים

3. רזולוציה של 7 מגה פיקסל נראה לי מספיק. אני לא מצלם לנשאונל ג'אוגראפיק. אין צורך לחלוטין בצילום . אם יש אז סבבה, אבל ממש לא תנאי, בטח שלא HD.

4. מהירות (טעינה, שמירה, ממשק)- משהו סביר. יש לי A530 (ישנה) של קנון ואני יכול להכין קפה בזמן שהיא שומרת תמונה שצילמתי.

5. זום- לא יודע. כמה שיותר- יותר טוב, אבל לא על חשבון האיכות... הבנתי שהיום X5 זה בערך המינימום?

6. תקציב של 1200 ש"ח. אם יש משהו שאפשר לקמבן עם עדשת פולרויד (ורצוי קצת מוחשכת) אז אני מוכן להרחיב בעוד 200 ש"ח

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עדשת פולורויד ?

כנראה הוא מתכוון לפילטר מקטב, אבל זה רק הוא ידע להגיד.

מה הסיפור של כולם בפורום הזה עם סוללות אצבע ? אפשר לחשוב שאנחנו במאה הקודמת.

עד לאחרונה זה היה רלוונטי, במיוחד לטיולים ארוכים. מאז שהמציאו את סין ואת הסוללות החלופיות הזולות, אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול. תקנה את המצלמה שהכי תמצא חן בעיניך ואם היא עובדת על תאי , פשוט תזמין עוד זוג מסין (בפחות מ-40 ש"ח לחתיכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, פולרויד= פילטר מקטב...

2. למה אני צריך את סין כשיש לי בכול תחנת דלק שבעולם?

לגבי ה-tz1: אני מכיר את פנסוניק בתור חברת אלקטרוניקה מאוד איכותית, אבל בצילום גם חשובה איכות העדשה. הם מצליחים לעמוד בסטנדרטים של קנון, ניקון ושות' או שזה כמו המצלמות הפשוטות שעם מסתכלים שתי שניות על התמונה אפשר לראות את העיוותים והמריחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על קומפקטית עם הברגה לפילטר עוד לא שמעתי.

בחלק מהדמוי יש.

סוללת אצבע זה הזוי היום. יש חשמל בעולם, ואיפה שאין, לוקחים בטריה ספייר. בוא תתקדם אלינו לעתיד, זה באמת לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

היו גם היו עם הברגות

SONY W1 וגם כמה קאנונים שכרגע אני לא זוכר.

סתם, לידע כללי. :)

בכל מקרה, פותח הדיון - אין ברירה אלא להצתרף לעדר :lol:

רק שהפעם תוצאות טובות ומעלה מובטחות.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

TZ 10 של פנאסוניק, רק תצטייד בשתי נוספות.

אם אתה רוצה להתרשם הן מהתמונות והן מהביקורות - תגגל.

יש גם דגם של קנון, אם הפנאסוניק לא בא לך בטוב :) .

ובכול זאת, אתה מוכן לשתף אותי גם בשם הדגם של קנון שאתה מדבר עליו? :)

שמע, יש לי נטענות עכשו, ובתאכלס יצא לי להשתמש בהם אולי חצי מהזמן שהשתמשתי במצלמה כי אני שוכח להטעין, או שהמטען נדפק או שהסוללות נדפקו או שפשוט שכחתי את המטען..... לא חסר סיבות. אני מעדיף אצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בבקשה :

Canon PowerShot SX230 HS

הנה השוואה :

http://www.google.co.il/#hl=iw&source=hp&biw=1276&bih=851&q=tz10+vs+sx230&aq=8&aqi=g8&aql=&oq=tz10+vs&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=eabec23e5d413d4f

תבחר איזה שאתה רוצה.

כמובן שגם קאנון באה עם סוללת ליתיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איביי מאוד עוזר לך משום שהיום, להבדיל מהמצב שהיה לפני מספר שנים, מאוד זול להזמין חלופיות ומטענים נוספים. קניתי חלופיות לשתי המצלמות שלי שעובדות כמו המקוריות ועלו לי גרושים. למצלמה הראשית שלי גם קניתי מטען חלופי שעובד נהדר.

חידושים אלו הפכו את עניין סוג הסוללה ללא רלוונטי. תקנה את המצלמה שנותנת בעיניך את התוצאות הטובות ביותר, כוללת את כל התכונות שאתה רוצה והיא הנוחה ביותר לתפעול ועם סוג הסוללות כבר תסתדר. ליתיום נטענות מהר, שוקלות פחות ותופסות פחות מקום, אתה מחליף אותן בשניה וחצי (חשוב אם אתה לחוץ בזמן ולא רוצה לפספס הזדמנות צילום) ויש פחות תקלות משונות כדוגמת אלו שאתה נתקל בהן עם אצבע מאיכות נחותה.

בסופו של דבר זה הכסף שלך ומצלמה שלך. תעשה מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...