שיא ישראלי חדש ב ORB ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא ישראלי חדש ב ORB ?

SMSM

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי המעבד הזה של ה 3.9 - יכול להיות שזה אמיתי - אבל אני לא מכיר גרסה של CPU-Z שמראה 4 ספרות אחרי הנקודה של המתח ....

הגירסא של התוכנה זה 1.20. אתה משתמש ב1.19

תתוריד את הגירסא העדכנית יותר ותבדוק לבד אם זה נכון או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מדובר בזיוף גרוע, חסר כל שחר ואין לאתר שום סיבה לדחוף זיופים שכאלה. במקום לבזבז את הזמן בזיופים כאלה או אחרים תשקיעו את הזמן ב-OC איכותי כמו שחלק מהאנשים עושים כאן ומשקיעים יפה מאד. פרויקט כזה למשל לא יעלה בחיים לדטא בייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתר? הוא צילם והביא לי שום אתר!!!

ואתה מוזמן תהסכל במפרט שלו, יש לו קירור מים \:

אבל המעלות נראות מזוייפות לאללה (כזה מתח וכזה - כאלה טמפרטורות)

צילם או לא, מדובר בזיוף גרוע ביותר. סתכל על התמונה של SMSM, היא נראית הגיונית הרבה יותר למרות שגם אותה ניתן לבדוק לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מדובר בזיוף גרוע, חסר כל שחר ואין לאתר שום סיבה לדחוף זיופים שכאלה. במקום לבזבז את הזמן בזיופים כאלה או אחרים תשקיעו את הזמן ב-OC איכותי כמו שחלק מהאנשים עושים כאן ומשקיעים יפה מאד. פרויקט כזה למשל לא יעלה בחיים לדטא בייס.

אתה אומר את זה כאילו שזה שלי, אני לא עשיתי את התמונה הזאת ואין לי שום סיבה לזיף תוצאות. ועכשיו בדקתי וגם חבר, כששיניתי את הפורמט לJPG בפוטושופ על האיכות הכי גרועה זה עדין נראה יותר טוב. זה באמת מזוייף, קראקפוט תמיד שיקר ותמיד ימשיך.

דרך אגב, הגעתי קרוב מאוד ל3.6 עם 2.4, אבל לא בדואל אז זה לא ממש נחשב מול שלכם. עם דואל אני מגיע "רק" ל266 וזה גם בגלל המתח הנמוך שאני מספק לזכרונות שלי שצורכים הרבה. אבל זה ישתנה עוד מעט

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כאילו שזה שלי, אני לא עשיתי את התמונה הזאת ואין לי שום סיבה לזיף תוצאות. ועכשיו בדקתי וגם חבר, כששיניתי את הפורמט לJPG בפוטושופ על האיכות הכי גרועה זה עדין נראה יותר טוב. זה באמת מזוייף, קראקפוט תמיד שיקר ותמיד ימשיך.

דרך אגב, הגעתי קרוב מאוד ל3.6 עם 2.4, אבל לא בדואל אז זה לא ממש נחשב מול שלכם. עם דואל אני מגיע "רק" ל266 וזה גם בגלל המתח הנמוך שאני מספק לזכרונות שלי שצורכים הרבה. אבל זה ישתנה עוד מעט

:D

אני לא אומר שזה שלך, אבל לבסס את כל הת'רד על זיוף מעפן כמו זה (אפילו לא ניסו לעשות את זה הגיוני נורמאלי או אמיתי) זה לא במקום. זיופים כאלה רק מעלים תעצבים ומוציאים את כל הפוקוס מהאנשים שבאמת צריכים לקבל אותו על עבודה אמיתית והשקעה, ותאמין לי שזה מעצבן ! ולא רק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

flesh2 למהירויות כאלה מגעים עם קיצוני כמו פלטייר וקירור גז...

כמו שחבר שלי shlomid אמר "זה על הגבול בין סביר ללא סביר"

המעבד היה על 60 מעלות ועם SLK900U וטורנאדו, על יחס 3:2 ומתח 1.7 בערך.

אני אנסה להגיע לזה שוב, הביוס שאני נמצא עליו עכשיו (1.7) דפוק לגמרי וברגע שאני אשיג פלופי חדש אני חוזר ל1.5.

ואני לא מבין מה כל כך לא אמין בזה, תנסה גם אתה להיות בלי הייפרטרדינג (הוא גורם ליחס להיות לא יציב בכלל), סטיק אחד, 3:2 ועם הקירור הזה ותראה שגם אתה מגיע ל299FSB.

וKOM, הבנתי שאתה עובד בPCH. הזמנתי די ממזמן של זלמן (השחור) לכרטיס מסך, יש לכם בחנות? נראה לי שהם שכחו או משהו מההזמנה ואני לא מוצא את המספר. אם יש אני אקפוץ לחנות כבר השבוע כנראה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

My personal 2.4C is currently at around 3.3 ghz since the Epox 4PCA3+ isn't willing to move any further, I'm quite disappointed, not enough Vcore.

I'm probably gonna go for an P4P800 (no money for the impressive MAX3), Though I'll be satisfied with around 280 or 285 FSB, too bad I can't match your machines, The 9700 Non Pro will get overclocked soon but I doubt if it can compete, at the moment I get only around 16000 at 2001SE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

My personal 2.4C is currently at around 3.3 ghz since the Epox 4PCA3+ isn't willing to move any further, I'm quite disappointed, not enough Vcore.

I'm probably gonna go for an P4P800 (no money for the impressive MAX3), Though I'll be satisfied with around 280 or 285 FSB, too bad I can't match your machines, The 9700 Non Pro will get overclocked soon but I doubt if it can compete, at the moment I get only around 16000 at 2001SE.

2 שאלות:

1- אם הזכרון שלך באמת מה שיש לך במפרט בצד (אולי זה לא מעודכן), איזה rev הוא? 2 או 1.1?

2- אם אתה מתכוון להחליף לאסוס P4P800, אולי במקום זה תעשה Vcore mod, אם יקרה משהו- ממילא אתה מתכוון להחליף לוח, אם תצליח חסכת 700 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vcore mod זה לא כזה פשוט....

אני די מיתמצא בדברים האלה(כל רכיב במחשב שלי עבר VMOD) וזה מסוכן אתה יכול לישרוף את המעבד בשניות..

תמיד אפשר לבקש מEMP שיעשו את המוד, אני עושה אצלם את הVDIMM (בעיקר בגלל הידים שלי, הן גם ככה לא ממש יציבות, ובזמן שאני לחוץ אני אשרוף לעצמי את העין בטעות מרוב שאני ארעד). חוץ מזה שהוא מתכנן לקנות לוח חדש לפי מה שהנתי, או שהוא קונה חדש או שהוא חוסך כסף. אגב, עשית גם לכרטיס מסך שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...