שיא ישראלי חדש ב ORB ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא ישראלי חדש ב ORB ?

SMSM

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Synced and 1:1 is the same thing, the meaning is running the memory synced with the FSB, meaning the speed of the memory will be FSB x 2.

Unsyncing means using dividers the board offers to seperate the memory from the FSB incase it's no longer able to endure running synced with the FSB and you have to lower it's speed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא קונה את הסיפור של 280 ....

תמונות של CPU-Z לא חסר ברשת ....

לינקים ל ORB לעומת זאת ....

לשם השוואה -

על 240 ללא OC לכרטיס מסך קיבלתי 19500 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M0 לא אמורה להיות גרסה "מעוקרת" של P4EE? אני זוכר שקראתי איפשהו שהמעבדים שאינטל לא הצליחה להפוך לEE טובים היא שינתה קצת ומכרה אותם כ2.4 עם רוויז'ן M0, אולי זה רוויז'ן אחר.

וקראקפוט אתה אמרת לי לא להביא את התמונה, אבל שיהיה, אני אביא אותה.

דרך אגב, היא נראת קצת ערוכה (תראו את המתח, אצלי זה לא מראה כל כך מדוייק...)

הזמנתי את הקירור של זלמן לכרטיס מסך מPCH אבל הוא עדין לא הגיע, אחרי שהוא מגיע אני מחליף את הביוס של הפרו לשל הXT וממשיך עם הליבה כמה שיותר רחוק, תצפו גם לי במרוץ לשיא הישראלי אם אני אקבל את הקירור הזה בקרוב :D

עריכה: בהתחשב בעובדה שהמתח הוא מעל ל1.8, שזה מטורף, אפילו על מים המעבד אמור לרתוח- עוד סיבה שאני מפקפק באמינות התמונה. (וואי איך זה נשמע פלצני :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמעתי משהו על הגירסא המעוקרת

מסתבר ממה שאני קראתי ועובדה גם אצלי שזו סידרה מעולה

אם רק מישהו היה מוצא דרך להפעיל את ה- EE במידה וזה נכון

מאיזה אתר התמונה? תן לינ ק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, הליבה בגודל הרגיל ואין את העוד 2 מגה קאש שאמורים להיות. כנראה משהו בתכנון הבסיסי לא הצליח.

והתמונה זה האוברקלוק של קראקפוט, התמונה שהוא ביקש שאני אביא.

העלתי את זה דרך הצירוף קובץ בהודעה \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M0 זה הסטפינג של ה EE 3.2 .

INTEL הוציאה עוד 2 מעבדים עם הסטפינג הזה - 2.4 ו 2.8 !

2.4 M0 סוגרים 310 FSB על קירור אוויר !!! ( לכו ל OC ותראו שם בפורומים כמה חברה כאלה .... ! )

לגבי המעבד הזה של ה 3.9 - יכול להיות שזה אמיתי - אבל אני לא מכיר גרסה של CPU-Z שמראה 4 ספרות אחרי הנקודה של המתח ....

בכל מקרה - הנה עדכון קטן למעבד הכי מהיר בינתיים בארץ - עד שיוכח שהתמונה אמיתית ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...