שיא ישראלי חדש ב ORB ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא ישראלי חדש ב ORB ?

SMSM

Recommended Posts

טוב, קיבלתי את ה SP94 ביום שישי, והתוצאות לא רעות, אמנם שיא ישראלי חדש - אבל אני צופה עוד קצת נקודות בדרך -

התוצאה הושגה על XP מלא בשטויות, לקראת סוף שבוע נפרמט ונבדוק מחדש -

בכל מקרה - למה אין לי פה קצת תחרות ? יש פה מלא אנשים שבמפרט שלהם יש 9800XT ו PRO ו SE - אז יאללה, שיהיה קצת מעניין ....

מפרט :

2.8C ב 243FSB

IC7 MAX3

TWINMOS PC4000 @1:1@2.5,3,3,7

9800PRO by Gigabyte

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7282911

יאללה אנשים , תתנו לי קצת אתגר לסוף שבוע ....

נ.ב

שיפור של השיא הקודם שלי ב 40 נק' שלמות ..... !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פייר15 דבר ראשון תחזיר את הכבוד של הפורום ותנצח אותו!!! :) (הוא לא וותיק כמוך)

איך שתאה שם את הפלטייר תן מתח2.2 למעבד ותעלה כמו שיותר fsb ;D (אני סומך עלייך בכל מקרה).

ואני חושב שאני יוכל להגיע לתוצאה כזאת אחרי שהכל יעבור קיצוני אבל אין לי כח כרגע וגם אני מזמין 947u עם סמארט פאן 2 אז אני יחכה עד אז אני גם יחליף סינק לכרטיס מסך וישים סינקים לזכרונות שלי, אני מתכוון להגיע עם המעבד שלי 230X11 (אפשרי ביותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או חבר'ה - בוקר טוב !!!

קודם כל - אני שמח שכולם לוקחים את העניין בצורה חיובית ויש כבר הענות לאתגר שלי ....

בכל מקרה - Holy - תריץ קצת ותעבור על ה ORB - תראה שהתוצאה שלי לא כל כך "גרועה " .... קח בחשבון שאני על אוויר בלבד !!!!

גם למעבד וגם לכרטיס מסך - אוויר - לא פלטייר למעבד או לכרטיס מסך ולא מים !

אבל אני מקווה שהחברה פה שנכנסים לעסק יכתבו כמה זה קשה לשפר כבר במהירויות כאלה ....

ודרך אגב , בקשר לוותק בפורום - אני קצת יותר זמן פה ממכם - זה שאני לא משתתף פעיל - זה כבר בעיה אחרת ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה שאני ימכור את הוונטק אני יזמין את ה947u עם סמארט פאן 2 יחליף היט סינק לכרטיס וסינקים לזכרונות שלו אני יכנס לתחרות כרגע אני "רק" עם 16150.

ושהתכוונתי לוותק זה היה תמריץ חיובי לחברה פה כי באמת לא היית פעיל פה אבל באמת ראיתי שאתה יותר וותיק בכל מקרה שיהיה בהצלחה לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Behind You ;D

ברגע שאני מקבל בלוקים חדשים של SwiefTech לכל הרכיבים בערך, אני ממשיך ב- OC.

אגב, ה- OC קצת נמוך יחסית למערכת כמו שלך.

למי אתה מיתכוון?

אחלה OC עשיתה ואחלה תוצאה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...