מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות.

liav12

Recommended Posts

למה יש לי הרגשה שאף אחד מכם לא היה בחוף "רשמי" בארצות הברית(במיוחד בקליפורניה), בקושי עם בגד ים אפשר להכנס לחוף , ואם אתם חושבים שזה לא נאכף אז אתם טועים. בחופים הגדולים ב-LA וסאן דייגו יש יותר פקחים ושוטרים ממתרחצים, פיקניק על החוף עושים רק בחופים לא מוכרזים או בסרטים למה התעלול הזה יעלה לכם כמה מאות דולרים בקנס או איזה לילה בכלא של השריף האזורי...

להסתובב עם אלכוהול בחוץ בכלל אסור(כן זה למה בסרטים יש את השקית החומה - Dont Ask Dont Tell), עוצר יש ברוב הערים החל משעות הערב הקטנות להוציא אזורי בילוי מאוד מוגדרים, לקטינים אסור להסתובב ברוב האזורים המדוברים גם בהשגחת מבוגר.

לעשן ברחוב אסור ברוב המקומות(בחופים אסור בכלל, ברובם אסור אפילו לאכול סנדוויצ' במרחק מסויים מהמים), אפילו בחלק לא קטן מהשכונות ואפילו בתי הדירות(קונדויים למינהם) אסור לעשן, וכן זה נאכף בצורה לא רעה בכלל.

מה שכן האיסור של האלכוהול בחופים רק יעשה טוב לחוף, צריך לדעתי בכלל לעשות איסור על אוכל או שתיה בקרבת המים, שיבנו מספר רחבות במרחק של כמה עשרות מטרים מהמים עם שולחנות פיקניק ופחים, למה החופים בארץ נראים כמו מזבלה גם בלי שברי בקבוקי הבירה, ובתור מי שפעם דרך על בקבוק בירה שבור במים אני יכול להעיד על זה שאני מעדיף לשתות בירה ב-20 שקל במסעדה הקרובה לחוף מאשר לחוות את החוויה המדוברת שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב למידה מטעויות, אני תוהה אם אי פעם תלמד לא להתנשא באופן הזה (מה גם שלא בצדק), אחרי שפעם אחת תעשה זאת פרונטלית מול האדם הלא נכון והוא יחליט בתגובה שהפנים שלך זקוקות לכמה שינויים מרעננים.

בפעם האחרונה ש"התנשאיתי" (זה סתם היה ריב מטופש) מול אדם "לא נכון" שהחליט לעשות "שיפוץ מחדש" לפנים שלי, הוא גמר עם צלע שבורה. בלי קשר, אני לא מתנשא עליך, אני אומר לך שאתה טיפש (אגב מעולם לא טענתי שאני חכם), אתה חושב נכון, אבל כשאתה בא להסביר את עצמך אתה נתקע. כי אתה כרגע פועל לפי האינסטינקט של האדם הממוצע, "תמיד דופקים אותי", אין לך טיעונים ריאליים, אז אתה מחפש טיעון כלשהו, טיעון המדרון החלקלק בא לעזרתך כי הוא קל לביצוע גרוע בכל מצב. כשאתה מתחיל לחשוב על טיעונים אחרים, אתה מבין שאין בהם הרבה היגיון, אבל הדחף הראשוני של "תמיד דופקים אותי" משתלט, אז אתה שולח טיעון מדרון חלקלק נוסף, לאט לאט אתה מתחיל להתכוון למקום הנכון, אב אף אחד לא יספיק לך מספיק זמן כדי שתגיע לטיעון הטוב של המדרון החלקלק. הפלסטינים עשו זאת במשך שנים, באה וסתרה אותו כל פעם מחדש, עד שהם הגיעו למצב הנוכחי שקשה מאוד לסתור אותו. ככה זה שהכנסנו את עצמנו למצב שעליו נאמר המשפט: אל תתוכח עם טיפש, כי הוא יוריד אותך לרמה שלו וינצח בזכות הניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת חלם. במקום להמציא חוקים מפגרים אולי ניקח דוגמא מכמה מדינות מפותחות בעניין? לדוגמא בגרמניה והולנד: אסור לשתות משקה אלכוהולי חזק (spirit) ברחוב. רוצה וודקה? תשתה בפאב, שם הברמן יכול לפקח עליך או לחלופין בבית, שם אתה לא יכול להסב נזק לאחרים. ומה בעניין קטינים? מעל גיל 16 ניתן לקנות בירה באופן חופשי ורק בגיל 18 אחרי שלומדים את הגבולות של עצמנו ניתן לרכוש spirit.

אבל אצלנו? אני עדיין מורט שערות אחרי שהמוכר אומר לי "כבר עבר 11 בלילה, לא יכול למכור לך בירה".

ואני רוצה לראות את השוטר שיגיד לי לשפוך את הבירה בהפסקת הצהריים כי אני מעדיף להעביר אותה בפארק עם בקבוק שקניתי בקיוסק.

לא מספיק שאנחנו חיים במדינת משטרה, הם רוצים להפוך את כולנו לאזרחים טיפשים וצייתנים ולשלול את הבחירה החופשית.

מזלי הגדול שבמסגרת העבודה אני נמצא בחול רוב הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה ש"התנשאיתי" (זה סתם היה ריב מטופש) מול אדם "לא נכון" שהחליט לעשות "שיפוץ מחדש" לפנים שלי, הוא גמר עם צלע שבורה. בלי קשר, אני לא מתנשא עליך, אני אומר לך שאתה טיפש (אגב מעולם לא טענתי שאני חכם), אתה חושב נכון, אבל כשאתה בא להסביר את עצמך אתה נתקע. כי אתה כרגע פועל לפי האינסטינקט של האדם הממוצע, "תמיד דופקים אותי", אין לך טיעונים ריאליים, אז אתה מחפש טיעון כלשהו, טיעון המדרון החלקלק בא לעזרתך כי הוא קל לביצוע גרוע בכל מצב. כשאתה מתחיל לחשוב על טיעונים אחרים, אתה מבין שאין בהם הרבה היגיון, אבל הדחף הראשוני של "תמיד דופקים אותי" משתלט, אז אתה שולח טיעון מדרון חלקלק נוסף, לאט לאט אתה מתחיל להתכוון למקום הנכון, אב אף אחד לא יספיק לך מספיק זמן כדי שתגיע לטיעון הטוב של המדרון החלקלק. הפלסטינים עשו זאת במשך שנים, באה וסתרה אותו כל פעם מחדש, עד שהם הגיעו למצב הנוכחי שקשה מאוד לסתור אותו. ככה זה שהכנסנו את עצמנו למצב שעליו נאמר המשפט: אל תתוכח עם טיפש, כי הוא יוריד אותך לרמה שלו וינצח בזכות הניסיון.

תרבות דיון זה ממך והלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרבות דיון זה ממך והלאה..

אני לא מיפה את האמת, מרבית האנשים (וכנראה גם אני) טיפשים, אבל זה לא אומר שהם מפגרים פשוט צריך להסביר להם.

יש ביטוי באנגלית שמתאר בדיוק את מה שאני מאמין בו (סלחו לי על סגיעוט קתיו, אני עילג באנגלית): TOUGH LOVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה מה שאמרתי מלכתחילה.

במקום לתפוס פשעים אמיתיים נותנים להם עבודות קלות, כי בראש ובראשונה כל זה מכניס עוד כסף לכיס המשטרה.

מה שעוד יותר מעצבן הוא שנותנים את זה לפקחים שמנים מגעילים שאין להם מה לעשות, אלה ממורמרים על החיים אז ידפקו אותך עוד יותר.

יא אללה כל הכיף בללכת לים יורד לי עכשיו. ואני אל אלכוהוליסט, אני שותה אולי בקבוק או שניים בחוף, גם בגלל האנגאובר מגעיל בשמש וגם בגלל שאני לפעמים נוהג, אז בכלל לא שותים.

אבל את הכיף של משפחות שהולכות לים גם הורסים, מה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל משפחה הולכת עם בקבוק 2 של בירה לחוף.

נדיר שאני יורד לחוף עם בירה וגם לא רוב החברים שלי - אז זה לא "כל" משפחה.

למעשה בכל רגע נתון רק מיעוט האנשים בחוף שותים אלכוהול.

בשעות החשיכה רוב האנשים עם אלכוהול בחוף הם בני נוער שיכורים (בדרך כלל גם עם נרגילה) שמרעישים ונוהגים בגסות ובאלימות. בבוקר הם משאירים הפתעות בצורת שברי בקבוקים על החוף.

אם מלחמה באותם שיכורים פירושה לוותר על אלכוהול בחוף, אני מוכן לסבול את זה. הבעיה היא שהמשטרה לא ממהרת לטפל באותם בני נוער אלימים ואני לא בטוח שהחוק הזה ישנה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו שיורדים לחוף זה היה עם אלכוהול בשביל הכיף, לא בשביל להתמסטל...חוצמזה אלכוהול בשמש זה חרא.

בשביל בקבוק או שנתיים זה סבבה לגמרי.

וכמובן אם זה לילדים מסריחים שבלילה מלכלכים כל דבר זה משהו אחר, אבל החוק הזה בבירור לא נועד נגד ילדים , זה יותר נראה "להרוס שמחות" לאנשים שבאמת רוצים לבלות בים.

אם הם רוצים להיות יעילים אז למה לאסור על חנויות וברים על החוף למכור אלכוהול? מעבר לזה שזה סוגר את החנות, לא ראיתי שמוכרים שם אלכוהול לילדים בני 16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...