איזה אוזניות מבין הסנהייזר עדיפות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אוזניות מבין הסנהייזר עדיפות?

roeesnir

Recommended Posts

הייתי ממליץ על CX300 II משתי סיבות, שתי סיבות שאולי קצת יעציבו אותך

הן יחסית זולות וכשהן יהרסו תוכל ללכת לקנות זוג חדש בכלום כסף, יחס העלות\תועלת לא רע בהן עם קצת מעל ל100 שקלים

אני אומר את זה כאחד שקנה CX300 ב2006 ביותר מ400 שקלים ומאז כמעת כל שנה קונה אותן (מ2009 זה II הוסיפו כמה שו"שים).

לא אודיופיל גדול וכשנהרסות (וכן, מי שמסתובב איתן הרבה בכיס וכאלה הולך להבין שבמוקדם או במאוחר החיבור שלהן יתחיל לעשות בעיות מגע) אז אפשר לקנות חדשות. הכי הרבה זמן שזוג החזיק לי זה בערך שנה וחצי

CX400II באות להציג מיתוג גבוה יותר אבל בשטח ההבדל זניח והבדלי המחיר לא שווים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן יחסית זולות וכשהן יהרסו תוכל ללכת לקנות זוג חדש בכלום כסף, יחס העלות\תועלת לא רע בהן עם קצת מעל ל100 שקלים

אני אומר את זה כאחד שקנה CX300 ב2006 ביותר מ400 שקלים ומאז כמעת כל שנה קונה אותן (מ2009 זה II הוסיפו כמה שו"שים).

לא אודיופיל גדול וכשנהרסות (וכן, מי שמסתובב איתן הרבה בכיס וכאלה הולך להבין שבמוקדם או במאוחר החיבור שלהן יתחיל לעשות בעיות מגע) אז אפשר לקנות חדשות. הכי הרבה זמן שזוג החזיק לי זה בערך שנה וחצי

CX400II באות להציג מיתוג גבוה יותר אבל בשטח ההבדל זניח והבדלי המחיר לא שווים את זה.

שים גוש נדיב של דבק חם על כל המחבר שלהן מההתחלה של הפלסטיק עד ל2 ס"מ מהחוט

סמוך עליי זה בחיים לא יקרע לך :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לקנות דגם אחד איכותי שיחזיק הרבה יותר זמן? מניסיון הדגמים של shure הרבה יותר אמינים ונשמעים הרבה יותר טוב. מה גם שעם כמות הזיופים של הסנהייזר אתה כבר לא מכיר את האוזניות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה הכי זולות:

http://www.giveon.co.il/info.asp?id=1551&category=355_481_

אלה יותר יקרות אך שוות כל שקל:

http://www.giveon.co.il/info.asp?id=1555&category=072_081_101_

בתור בנאדם שיש לו cx300 (זרוקות באיזו מגירה) וגם כמה דגמים של shure אז אין מה להשוות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי נזהר לקנות יותר מדי זולות של סיינהייזר יש הרבה מאוד זיופים בהרבה חנויות(והאינדיקציה שזה זיוף זה המחיר הנמוך מדי)

אני קניתי לפני חודש חודשיים את CX300II אחלה ב190 ש"ח(אוזניות כאלו עולות סביב 200-250 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב- את ה- CX-380 במכירה פומבית.

זכיתי בהן ב-19.5 $ !!

הייתי מבסוט.

שילמתי.

אחרי 3 דקות אני מקבל מייל מ- שהאוזניות מזויפות והם מבטלים את המכירה הזו.

פתחתי קייס, וקיבלתי את הכסף חזרה תוך שעתיים.

יש סיבה להתבאס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מזהה שזה זיוף טוב, אתה לא רואה את המוצר בעניים אתה רואה תמונה(שכנראה הורידו אותה מהאתר של סיינהייזר) ככה שאתה

לא יודע באיזה איכות האוזניות, לרב(אם לא תמיד) הזיופים של סיינהייזר ממש זיופים גרועים באיכות הבנייה וכמובן באיכות השמע(ממה שקראתי ושמעתי מחברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...