נאום נתניהו בקונגרס האמריקני, מאי 2011 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נאום נתניהו בקונגרס האמריקני, מאי 2011

Ido.G

Recommended Posts

אפשר לראות בו כפוליטיקאי-על, הוא יודע להגיד לכל קהל בדיוק מה שהוא רוצה לשמוע, מעטים עושים את זה כזה טוב.

קשה לי לחשוב על מישהו ברמה הזו חוץ מביל קלינטון.

http://conservativedailynews.com/2011/05/bibi-2012/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע לדבר, אבל מה הוא עשה במהלך השנתיים האחרונות חוץ מלהעלות מיסים ולהפריט חצי מדינה? והתשובה היא פשוט כלום. אני לא יודע אם יש כרגע מישהו בפוליטיקה הישראלית שהוא טוב ממנו, אבל המצב מדרדר פה קשות בכל רמה והוא לא עושה דבר חוץ מלכבס מילים ולשמר את הקואליציה שלו במחיר הביטחון הפיזי והכלכלי של כולנו.

-מר גבינה, שמדחיק את המצב בשביל להישאר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזה יפה איך אתה לא מתיחס להודעות של אף אחד ורק חוזר על ההודעה הראשונה שלך עם מילים אחרות ואורך אחר.

אין שום דבר רק בהפרטה, רוב המדינות באירופה וגם ארה"ב מופרטות והכל עובד שם מצויין. אתה לא יכול להאשים את הממשלה בזה שיש הרבה בתי עסק שגונבים. אם נשאר למשל בשוק שקשור לפורום הזה, שוק המחשבים, על יש רק מע"מ ובכל זאת המחירים פה גבוהים בהרבה מבאירופה. זה אומר שעל המחשבים הניידים שאנחנו קונים הרווח של החנויות/יבואנים בארץ גבוה בהרבה מהרווח שחנויות (או יבואנים) באירופה עושות על אותו המחשב. הדוגמה הזו נכונה לעוד הרבה מאוד מוצרים בארץ (חלקי מחשב, משחק, טלויזיות, משחקי מחשב ועוד).

לפני חודש קניתי 2 משחקים מאירופה, כולל משלוח לארץ עלה לי 350 שקל. היום בחנות הכי זולה בארץ 2 המשחקים האלה יעלו לי 410 שקל וזה אחרי שבמהלך החודש הזה הם הורידו מחיר, אם אני ארצה לקנות באחת מהחנויות הגדולות (שאמורות להיות זולות יותר מהחנויות הקטנות, לפחות לפי איך שזה עובד בשאר העולם) זה יעלה לי בסביבות ה 600-700 שקל.

אתה לא יכול להאשים את המדינה בזה שגונבים ממך כי זה לא משנה מה הם יעשה יגנבו ממך, עסקים שאינם מופטים ידרשו מחיר גבוה יותר ועסקים מופטים לא יורידו את המחיר כי אפשר גם במחיר הגבוה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי חבר אמריקאי האם הוא צפה בנאום. להלן תגובתו

I haven’t seen it because I’ve been too busy, but I will watch it… I heard it was great.

Meanwhile, Obama’s in Ireland getting his limo high-centered on their streets, and having the Queen’s band start up their music during his toasts.

Check it out:

This is probably all you need to know about Netanyahu and Obama.

younger-years.jpg

המשפט האחרון והתמונה הם מאמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאום שלו היה מעולה!

הנאום היה רציני אבל גם ציני, ובקשר לזאתי שאמרה משהו "מגיע לפלסטינים זכויות שוות" אהבתי איך שהוא הגיב "אני אוהב את זה, זאת מדינה דמוקרטית ואפשר להביע את דעתך ככה שלא כמו בטהרן וטריפולי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון...

הבעייה של רבים היא שהם לא היו במעמד כמו של נתניהו ואף פעם לא היו בתפקיד כ"כ קשה, עם המון ביקורת ולחץ.

הכי קל זה לשבת בחוץ, לתת ביקורת ולהטיף מוסר.

שואלים "מה כבר הוא עשה" ולא יודעים באמת מה הוא עשה ומה אחרים עשו. לגרום לדברים רציניים להיעשות לוקחים זמן והמון.

צריך להתמודד עם הרבה דברים שנופלים עליך כאשר מנגד ישלחץ פנימי ופוליטקה. האויב הגדול ביותר של מקבלי ההחלטות זה הפוליטיקה.

בנוסף כל עניין שמטפלים בו עובר כל כך הרבה ידיים (בירוקרטיה) עד שקשה לעקוב אחר הביצוע, הוא מתעכב ולא תמיד נעשה על הצד

הטוב ביותר.

לדעתי צריך לבצע כל החלטה - הן בכנסת והן בממשלה ע"י הצבעה חשאית, כזאת שתעזור לאנשים לבחור במה שהם מאמינים ולהעיף

את תרבות ה"שמור לי ואשמור לך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאום היה מעולה.

אבל מה הקטע של לעמוד ולמחוא כפיים כל שנייה? פסדר פעם פעמיים, אני לא מאמין שכאלה אנשים יושבים שמה בקונגרס.

סתם משהו לא מסתדר לי עם זה זה ניראה כאילו הם בובות על שלט רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...