כמה שאלות על רידון 9800 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על רידון 9800

e-d-a

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס הזה Gigacube Radeon 9800 C3 128MB לא פרו והבנתי שאפשר להגיע איתו למהירויות של פרו בלי בעיות (ואפילו יותר) רציתי לדעת עם צריך קירור מיוחד או שהרגיל יספיק? (גם לזכרונות)

גם כן צריך לפרוץ לו את הביוס בשביל לעשות לו אוברקלוק או שאפשר בלי? (כי ב-Rage3DTweak יש אפשרות שקוראים לה אוברקלוקר ואפשר להעלות את המהירות של הזיכרון והליבה משם אבל השאלה עם זה עובד או סתם?)

גם עם כל דריבר שניסיתי (איזה 4) זה מראה לי 9800 פרו למה זה? ואיך אני מסדר את זה?

ואיזה סוג של דריבר אני צריך להשתמש? כמו בלינק הזה שם תראו את הדריבר האחרון שכתוב שהוא לחברות צד שלישי ומעליו יש 3.9. (שאצלי בשימוש עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.את כל שאלות האוברקלוק הכי קל לפתור ע"י נסיון, פשוט קח את הכרטיס ובדוק אם המהירויות שלו משתנות, בדוק אם אתה מצליח להגיע למהירויות של PRO במקביל ליציבות ועיוותים בעזרת ודומותיה.

2. אני לא חושב שהדרייברים צריכים להראות לך אחרת בשם הכרטיס, הרי זה אותו כרטיס רק במהירויות שונות.

3. יש כאלה שעדיין הכי סומכים על ה3.7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבה 324

זכרון 290.3

אז בקשר לזה שהוא אמר לי שזה מראה 9800 פרו אז סבבה הבנתי למה.

ובקשר לקירור זה יספיק? (כי אני מפחד שזה יחזיק לי איזה חודש ופתאום ישרף, עם יש צורך אני ישים משהו על הזיכרון)

יש לעוד מישהו ניסיון עם האפשרות אוברקלוקר של Rage3DTweak?

וששאלתי איזה דריבר לא התכוונתי איזה גירסא 3.7 3.8 3.9, התכוונתי איזה סוג אלה שקוראים להם catalyst 3.x (שהם נועדו לכרטיסים שנבנו על ידי ATI) אן לאלה שקוראים להם catalyst 7.72 וכו שהם נועדו לכרטיסים לחברות צד שלישי.

או שזה בכלל לא משנה מה אני ישתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כתוב על הזכרונות שלך ?

בכל אופן סינקים לזכרונות זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותך - השינוי שהם יגרמו די מזערי וזניח.

הקירור סטוק אמור להספיק למהירויות של פרו, אבל אם אתה רוצה להיות בצד הבטוח, ואולי להבטיח לעצמך עוד כמה מגההרצים, הייתי מציע להחליף את הליבה למשהו יותר רציני, עדיף להיטסינק של מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה היטסינק של מעבד יתאים ויהיה מעולה? (אל תתביישו לזרוק כל סוג שעולה לכם לראש כי 90% מהם אני משיכ בחינם)

על הזכרונות שלי רשום 3ns (או משהו כזה).

וגם אם אפשר להתייחס לשאר השאלות מההודעה הקודמת שלי אז תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך Infineon 3.0.

במקרה הזה די נדפקת, והסיכויים שלך להפוך את הכרטיס לפרו לא יותר מידי גדולים - אני לא יודע אם הייתי משקיע את האנרגיה של להתקין עליו גוף חדש . אם אתה יכול, תנסה להחליף אותו , ועדיף לכרטיס של ספיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשאני יגיע מגה הרץ אחד יותר משל הפרו (אני לא מחפש מהירות של ה-xt) אני יהיה מרוצה עד השמיים. (אבל בידיעה שהוא לא ישרף אחרי שנה, כן אני יודע שזה מוגזם להגיד אבל בכל זאת אפשר לשאול?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על להגיע למהירויות של פרו לא הייתי בונה יותר מידי, במיוחד אם הכוונה היא לעשות זאת דרך החלפת ביוס. מה שכן, אפשר למצוא ביוסים המותאמים ספציפית לכרטיסים עם הזיכרון הזה, ששם המהירויות קצת מוחלשות בשביל לא לגרום לבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...