חבר'ה  ... אני צריך עזרה{הקמת רשת ביתית} - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר'ה  ... אני צריך עזרה{הקמת רשת ביתית}

3DTECH

Recommended Posts

יש לי 2 מחשבים עם כרטיסי רשת

אחד 3COM

והשניCNET Davicom

ואני כבר מלא זמן רוצה לעשות רשת בין שניהם ...       פשוט שיתוף רגיל     שאני יוכל להעביר קבצים אחד לשני    וגם לשחק משחקי רשת

מישהו בבקשה יכול להסביר לי איך לעשות את זה??

נ.ב       בשניהם יש

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשיש נושא נורמאלי שמבינים מה אתה רוצה לפני שנכנסים לת'רד אני יענה לך:

מה שאתה צריך זה כבל RJ45 מוצלב - כזה שמיועד לחיבור בין שני מחשבים ולא כזה שמתחבר לHUB, אתה יכול למצא אותו בכל חנות מחשבים והדברים האלה לא יקרים, עניין של כמה עשרות שקלים.

אז אתה צריך להגדיר את מאפייני הרשת, כשיהיה לך את הכבל ושני המחשבים יהיו מחוברים, תדווח ומשהו פה(אפילו אני) יעזור לך להגדיר את הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט

כבל מוצלב, Cross RG45

תכנס להגדרות של החיבור ולהגדרות TCP/IP

כתובת למחשב אחד

192.168.0.1

כתובת למחשב השני

192.168.0.2

בשניהם סאב נט

255.255.255.0

אל תתעסק עם נטבויי

אם אתה מוסיף יותר משני מחשבים דרך HUB אז כנ"ל בכתובות רק שלא צריך כבל מוצלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט

כבל מוצלב, Cross RG45

תכנס להגדרות של החיבור ולהגדרות TCP/IP

כתובת למחשב אחד

192.168.0.1

כתובת למחשב השני

192.168.0.2

בשניהם סאב נט

255.255.255.0

אל תתעסק עם נטבויי

אם אתה מוסיף יותר משני מחשבים דרך HUB אז כנ"ל בכתובות רק שלא צריך כבל מוצלב

הוא לא צריך להתעסק עם Netbeui הוא צריך להתקין את הפרוטוקול הזה, וגם להתקין פרוטוקול IPX/SPX.

הראשון משמש לשם העברת קבצים ברשת, והשני מיועד לפרוטוקלים מורחבים כגון משחקי שעושים שימוש בIPX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל !

זה ממש מיותר בXP

!!!

אבל!

זה לא מיותר!!!

ותלמד

לפסק

כמו

שצריך

ולא

לשבור

שורות

כמו

יל ד

מפגר

שלא!!!!!!!!

סיים

כיתה

ו

'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל!

זה לא מיותר!!!

ותלמד

לפסק

כמו

שצריך

ולא

לשבור

שורות

כמו

יל ד

מפגר

שלא!!!!!!!!

סיים

כיתה

ו

'

גדול !

[tt] מעניין מה זה עושה....[/tt]

הבעיה היא שיש פה הרבה ילדים כאלה, שכל משפט שלהם מסתיים בעשרות סימני קריאה. לפעמים אני מסתכל פה על הודעות , ולא מבין איך נותנים לילדים האלה לחצות את הכביש - ברור שיש שם משהו לא בסדר אצלם בראש - בהנחה שיש להם ראש. אני מציע להקים משטרת טמטום פה בפורומים , וכל הודעה שרק מזכירה מנטליות של ילד בן 5, ישר מוחקים אותה. זה יחסוך הרבה כאבי ראש , ויחסוך מאיתנו נסיונות כושלים להבין מה אותם מטומטמים שלא סיימו כיתה ד רוצים מאיתנו. לא כל אחד שיש לו מחשב הוא גאון, ולא כל אחד שעשה יכול להגיד שכתה ו זה כבר מיותר בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול !

[tt] מעניין מה זה עושה....[/tt]

הבעיה היא שיש פה הרבה ילדים כאלה, שכל משפט שלהם מסתיים בעשרות סימני קריאה. לפעמים אני מסתכל פה על הודעות , ולא מבין איך נותנים לילדים האלה לחצות את הכביש - ברור שיש שם משהו לא בסדר אצלם בראש - בהנחה שיש להם ראש. אני מציע להקים משטרת טמטום פה בפורומים , וכל הודעה שרק מזכירה מנטליות של ילד בן 5, ישר מוחקים אותה. זה יחסוך הרבה כאבי ראש , ויחסוך מאיתנו נסיונות כושלים להבין מה אותם מטומטמים שלא סיימו כיתה ד רוצים מאיתנו. לא כל אחד שיש לו מחשב הוא גאון, ולא כל אחד שעשה יכול להגיד שכתה ו זה כבר מיותר בשבילו.

חבל לך על הזמן!! אם תקים כזאת משטרה , תצטרך לחסל חצי מההודעות של הפורום וכל השעשוע ילך!!

יהיה משעמם...עדיף ככה.

נ.ב. גם אתה פעם לא הבנת כלום ושאלת שאלות מטופשות אנשים "חכמים" שחשבו שאתה טיפש, בקיצור הפוך על הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך על הזמן!! אם תקים כזאת משטרה , תצטרך לחסל חצי מההודעות של הפורום וכל השעשוע ילך!!

יהיה משעמם...עדיף ככה.

נ.ב. גם אתה פעם לא הבנת כלום ושאלת שאלות מטופשות אנשים "חכמים" שחשבו שאתה טיפש, בקיצור הפוך על הפוך.

גם נכון. הבעיה היא שבאופן כללי הרמה של פורומי החומרה בארץ היא מאוד נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון. הבעיה היא שבאופן כללי הרמה של פורומי החומרה בארץ היא מאוד נמוכה.

מה לעשות שבארץ יש "רק" 5 מליון תושבים

מיתוכם מעט מאוד אנשים שמבינים במחשבים! וב"עולם" יש אם נקח כמשל את את ארצות הברית יש 250 מיליון

אם אני לא טועה ושם גם השפה היא אנגלית אז יותר קל להם לתקשר עם ספרות מחשבים ומחשבים עצמם.

את המסקנות מהנתונים הנ"ל אני משער שאתה מסוגל להסיק לבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שבארץ יש "רק" 5 מליון תושבים

מיתוכם מעט מאוד אנשים שמבינים במחשבים! וב"עולם" יש אם נקח כמשל את את ארצות הברית יש 250 מיליון

אם אני לא טועה ושם גם השפה היא אנגלית אז יותר קל להם לתקשר עם ספרות מחשבים ומחשבים עצמם.

את המסקנות מהנתונים הנ"ל אני משער שאתה מסוגל להסיק לבד :)

ידע באנגלית לא עוזר לתקשר עם המחשב עצמו, אלא אם כבר עם ספרות המחשבים.

זה לא רק העניין של הרמה הטכנית של הפורומים, זה העניין גם של רמת הדיון. לדוגמא: אם אנשים פה לא מקבלים תשובה תוך שתי דקות מהרגע שהם מפרסמים הודעה, אז הם מפרסמים עוד אחת כדי להזכיר או דברים כאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...