האם מעבדי אינטל החדשים עוזרים לכרטיסים חיצוניים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מעבדי אינטל החדשים עוזרים לכרטיסים חיצוניים?

ashbit_q

Recommended Posts

שלום לי יש I7 860 וכרטיס מסך 460GTX 1G ובמישחק METRO2033 המשחק לא זז חלק בכלל על הכי גבוהה לעומת זאת חבר שלי יש לו I5 2500 החדש עם 450GTS ולטענתו המשחק רץ על המקסימום חלק יש מצב שהמעבד הגרפי המובנה עד כדי כך עוזר?

לי אישית זה נשמע הזוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נורמל אני מדבר על מקסימום 1900X1200 AAA הכל על המקסימום DIREXT11 אצלי מקרטע ממש ואצלו זז חלק ואני לא מאמין שדריברים ישנו כל כך הרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן הבדל בדרייברים שמטפלים בבעיות ביצועים

לגבי הצ'יפ המובנה - חסר כל חשיבות כשעובדים עם כרטיס בסלוט PCIe.(כרטיס נפרד)

בנוסף יתכן שיש לך משהו שמעמיס על המערכת, ומכאן נשאלת השאלה מה בדיוק המערכת שלך ושלו?

יכול להיות שיש לך פחות זיכרון, דיסק קשיח איטי יותר(ולו יש אולי או דגם מהיר יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן לי יש 4 גיגה זיכרון והרכיבים לעיל ללא (כנ"ל לגביו)

לו אני לא בטוח אבל ניראה לי גם 4 גיגה וה CL הוא 9 על בליין (הוא לא מבין ומי שבנה לו גם לא).

ואחרי שעניתי וראיתי שאנשים כאן (כמוך) ענו שזה לא משנה המעבד אז "אין שום סיבה שכרטיס 450 יצליח להפעיל מטרו על הMAX גם עם חדשים וזיכרון 16 GIGA".

האומנם ההרד דיסק מערכת שלי הוא IDE ולא היה לו שום בעיות כשאני הפעלתי קול אוף דיוטי האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה עם הדרייברים החדשים שיצאו והמשחק על 460GTX זז חלק אבל לא במקומות עם ברק (אור פנס קרח וכדומה) שיפור יש אבל לא חלק בקרבות או כמו שאמרתי כשיש אפקת של אור.

לפי דעתי הוא היתלהב בגלל שבהתחלה זז לו טוב לפי מה שזכור לי רוב המשחק הוא עם צלליות ולכן הורדתי בגרפיקה! בכל אופן תודה על ההסבר עם המעבדים. אם כך למה צריך גרפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך למה צריך ליבה גרפית?

זה למקרה שאין לך כרטיס מסך חיצוני(בתושבת PCI-E) ובשילוב עם לוח אם מתאים אתה תקבל יציאות וידיאו - VGA, DVI וכו'

זה פתרון מעולה למי שלא משחק במשחקים, חוסך את הצורך בקניית כרטיס מסך

נגיד מחשבים לעבודה משרדית או מחשב קולנוע ביתי.

אגב לגבי GTS 450 זה פשוט עגלה !

יש לי אחד כזה על כרטיס של gainward עם 1 ג'יגה ואני מאוד מאוכזב ממנו

קניתי אותו מתי שהוא רק יצא באיזה 620 שקל

ברגע שיהיה לי קצת כסף מיותר אני אשדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...