באיזה נגן מדיה אתם משתמשים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה נגן מדיה אתם משתמשים?

rangerman

באיזה נגן מדיה אתם משתמשים?  

630 הצבעות

1. 1. באיזה נגן מדיה אתם משתמשים?

• Windows Media Player 6.4
    • Windows Media Player 7.x/8.x
      0
    • Windows Media Player 9.x
    • Winamp 2.x
    • Winamp 3.x
      0
    • Winamp 5.x
    • iTunes
    • אחר (פרטו)

Recommended Posts

MP 6.4 winamp 2.7 BSplayer for Xvid codec

עגב הקטע של המקודדים מעוד עדין ומרגיז. מלא סרטים לא רצים. והמקודד החדש שמתחיל להשטלת אקס ויד חרא של דבר. הסרטים תמיד נהרסים לכמה שניות. יש פה מישו שהמחשב שלו יכול לנגן כל סרט ? ואני לא מדבר על מישו שהתקין תחבילה NIMO 5 אני מדבר מעבר לזה. נימו לא מספיק כדי לנגן כל דבר. עם חלונות 98 איזה תקופה נסיתי לפרמט לדיבקס. התקנתי מלא תוכנות עריכה ומקודדים. בסופו של דבר יצא מין שילוב והארמוניה שמנגנת כמעט הכל. בעיה גם שאם אתה מתקין מלא מקודדים הם מתחילים להתנגש 1 בשני ואז פתאום הסרטים נהיהם ורודים או חרוכים. וואי וואי בדקתי כמה קבצים קבועים והם מצביעים על מאי 2002, מאז אני יושב על אותן . הקטע ששמתי לב שמשו נדיר קרה פה, אז ישר עשיתי גיבוי דרך . בדרך כלל היתי פשוט מעתיק תתיקיות הדרושות מ C ומקבץ אותם לחסוך במקום.

שכחתי לאן אני חותר.......... ::) לא משנה. וגם אם מתקינים מלא תוכנות עם הזמן החלונות מתחילים להתפגר ואז צריך להתקין מחדש. ה MP 9 לא מנגן כלום ממש בושה וחרפה. מישו מכיר נגנים רגועים כמו BS PLAYER ? כי זה נגן באמת טוב שיודע להשתמש במקודד הנדרש לסרט הדורש. ולא גורם להתנגשויות בין מקודדים. יש מלא נגנים שהם כמו MP והם חוזרים על אותן טעויות כמו MP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...