פיאד: לא נוכל לשלם משכורות בגלל ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיאד: לא נוכל לשלם משכורות בגלל ישראל

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכם חברי האקטואליים.

מי שלא שם לב,

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4066587,00.html

ישראל עצרה זמנית את תשלומי המיסים לרשות הפלסטינית, עקב התאחדותה עם חמאס.

עד הוכחת הרשות שהכספים לא יועברו לחמאס, לא תשלם את המיסים (עליהם הוחלט בהסכמי אוסלו)

עד היום ידעתי כי אנו תומכים בעזה כלכלית (בין אם זה חשמל, מים וכ'ו...* אבל לא ידעתי שאנו תומכים כלכלית גם ברשות :nixweiss:

אני מבין את המניעים, כלומר, עדיף שישראל תממן את הרשות ולא מדינות אחרות, כאשר יודעת בדיוק לאן הכסף הזה הולך, אבל הרשות כבר החליטה כי היא רוצה להיות מדינה ולהתנתק מישראל, אז מה פסול בכך שאנו מתנתקים ממנה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר בזה שאתה מממן אותם.

מדובר בכספים שאמורים להגיע לרשות (בין אם מאירופה ובין אם כמיסים שאנחנו גובים על סחורות שמגיעות לשם - בשבילהם) ועוברים דרך .

ישראל הודיעה שכל הכספים של הרשות שעוברים דרך - יעצרו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והרשות באמת טוענת שישראל "גונבת" ממנה למעשה.

גם על החשמל לעזה לדעתי קיים איזה הסכם של תשלום - אז מה, זה אומר שאתה חייב להעביר אותו?

יש גבול כמה אתה צריך לעודד את המוות של עצמך.

להעביר כסף שאתה יודע שילך לפעילות טרור שתופנה נגדך - זה נשמע לי כמו התאבדות של מדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנו בעצם לא תומכים בהם כלכלית? (חשמל, מים, כסף)

אם כך זה באמת נראה לי פסול, הרי מדובר בכסף שאמור להגיע אליהם לא?

אתה צודק.

אבל מצד שני, נראה לי שלתת מענקים מהכסף הזה למשפחות המחבלים שרצחו ישראלים ו/או שקרוביהם כלואים בבתי הכלא המלון של השב"ס על כך שרצחו או ניסו לרצוח ישראלים זה דבר פסול...

ולחבור לאירגון טרור שבמשך שנים יורה על טילים על אזרחים ומנסה לארגן פיגועים זה גם דבר פסול.

ולממן באמצעות הכסף הזה את מסע הדה לגיטימציה של מדינת ולהכפיש אותה בעולם באמצעות שקרים זה גם דבר פסול.

ולהפר את הסכמי אוסלו, ולדרוש שאנחנו נמשיך לקיימם זה גם דבר פסול.

ולירות במתפללים יהודים רק כי הם לא היו עם משמר צבאי זה גם דבר פסול.

ולא חסרות עוד דוגמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...