ASUS 1215B - SSD, RAM, WINDOWS 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS 1215B - SSD, RAM, WINDOWS 7

LiorZi

Recommended Posts

אתמול קיבלתי את הנטבוק שהזמתי מארה"ב - ASUS 1215B.

http://www.asus.com/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/

יש לי כמה שאלות:

1. אני מעוניין לשדרג את הזכרון מ-2GB ל-4GB, האם השדרוג שווה את הכסף (בערך 200 ש"ח) והאם אני ירגיש הבדל בביצועים?

2. אני מעוניין לשדרג את הדיסק הקשיח ל-, שוב, האם השדרוג שווה את הכסף (בערך 500 ש"ח) והאם אני ירגיש הבדל בביצועים?

3. אני רוצה לפרמט, יש לי דיסק מקורי של 7 Home Premium 64 Bit שקניתי בארץ (גרסא באנגלית), כביכול זו אותה הגרסא בדיוק שמותקנת גם על הנטבוק. רציתי לשאול אם אולי יכולה להיות בעיה עם האקטיבציה בגלל שזה גרסא מהארץ והרי שהסיראל שרשום על גב הנייד הוא כביכול של גרסא מארה"ב, ונניח שתהיה בעיה, האם מיקרוסופט יעזרו לי לעשות אקטיבציה בטלפון או שהם יביאו לי איזה תירוץ "אנחנו לא נותנים תמיכה למוצרים מחו"ל"?

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, לגמרי.

2. אם אין לך בעיה עם הנפח הקטן, אז כן ותרגיש הבדל בביצועים, משקל כולל נמוך יותר וזמן סוללה טוב יותר בגלל צריכת חשמל נמוכה יותר של ה- על פני HD רגיל.

3. לא רואה בעיה, אבל למה לבזבז סיריאל חוקי על משהו שכבר יש לך בקיים. הרי המחשב מגיע עם וינדוס חוקי (או שהוא בגירסת 32BIT ?? ).

לא צריכה להיות בעיה, התמיכה היא למוצר ולא על איזה מחשב התקנת ואיפה קנית אותו.

4. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, לגמרי.

2. אם אין לך בעיה עם הנפח הקטן, אז כן ותרגיש הבדל בביצועים, משקל כולל נמוך יותר וזמן סוללה טוב יותר בגלל צריכת חשמל נמוכה יותר של ה- על פני HD רגיל.

3. לא רואה בעיה, אבל למה לבזבז סיריאל חוקי על משהו שכבר יש לך בקיים. הרי המחשב מגיע עם וינדוס חוקי (או שהוא בגירסת 32BIT ?? ).

לא צריכה להיות בעיה, התמיכה היא למוצר ולא על איזה מחשב התקנת ואיפה קנית אותו.

4. תתחדש.

3. הסיראל של הדיסק כבר נמצא על מחשב אחר, אז אני משתמש בסיראל שקיבלתי על המדבקה עם הנייד (64 ביט), אבל בכל מקרה אם יעזרו לי אז הבעיה נפתרה...

4. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...