הורדות איטיות עם 12 מגה הוט - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדות איטיות עם 12 מגה הוט

yoavavr

Recommended Posts

yossi אני אנסה לסדר לך את הראש כי אתה מערבב פה בשר וחלב חופשי.

1 הספקית היא היחידה שמגבילה

2 כשאתה מחובר בהוט ללא חייגן הספקית לא רואה אותך במערכות שלה לכן אם תהיה ב12 מגה בתשתית ובספק 1.5 אתה תקבל 12 מגה.

אם תהיה מחובר בתצורת חיבור L2TP תהיה חייב תאימות ברוחב פס כדי לקבל את הגבוהה מביניהם ,הספקית שלך נותנת להוט כתובת IP

שמתחילה ב 84 למשל של בינלאומי שזה בעצם כתובת של שרת של בינלאומי ומשם הספק יכול להגביל אותך מבחינת תעבורה, אין שום קשר לתשתית.

ואם אתה חולק עלי בוא תסביר לי איך תשתית למשל מגבילה תעבורה ואיך אתה יכול להיות מחובר בבזק 10 מגה למשל

ובספקית (כל ספקית ) 1.5 ולקבל 10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל ספקית שנותנת חיבור ללא חייגן אתה מקבל את המהירות המקסימאלית האפשרית (לפי תשתית HOT ומגבלות השרתים שבהם אתה גולש) ללא תלות במהירות שאתה משלם עליה לספק ?

אם כן - אילו ספקיות נותנות חיבור ללא חייגן ?

ו HuGeMouTh איך CCC בינתיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית למחיר לא רע בכלל.

UT מוריד על 1.2M ומעלה בצורה תקינה למרות שהמהירות לא יציבה ומידי פעם יורדת ועולה חזרה, לא משהו שבאמת משנה.

סטרימינג עובד טוב, לא הרגשתי בעיות ב או ב GT, גם לא ב HD. ב GT אפשר ליראות את קצב העברת הנתונים, הכי הרבה שהיה לי זה 8M בשניה (בכללי צריך 4M יציב בשביל ליראות שם באיכות הכי טובה). עוד לא יצא לי לעשות הפסקה באמצע, ההזרמה הייתה חלקה.

STEAM לא יצא לי לעדכן אז אני לא יכול להגיד לך אם יש בעיות או לא.

משחקי לא יצא לי לנסות הרבה אבל ממה שכן ראיתי:

ב BO הפינג דומה לזה של בזב"ל וגבוה יותר משל אורנג', בדרך כלל נע בין 120 ל 140 בהשוואה ל 100-130 באורנג' (ב 013NETVISION GAMER אפשר אפילו להגיע ל 90-120).

ב CABAL ONLINE (משחק MMO, לא אני משחק) יש שיפור בהשוואה לאונג'.

ב TF2 הפינג מעט גבוה, האורנג' היה דיי הרבה שרתים עם פינג מתחת ל 90, ב CCC הממוצע הוא בערך 120.

עוד לא הצלחתי להיכנס למשחק ב MW2, בימים האחרונים יש פחות שחקנים בגלל החג ולא יצא לי לשחק עם קבוצה מאורגנת. אולי היום אני אבדוק שוב.

בכללי ל 56 שקל זה מאוד מרשים (ב 018 זה יקר יותר ועבד גרוע). אם אתה אוהב ליראות דברים באינטרנט הם עדיפים על רוב החברות, אם אתה אוהב לשחק ולא רוצה להתחייב עדיף לבדוק עם אורנג'.

תזכור שאונג' מאוד יקרים, 65 שקל ל 7M ו 88 שקל ל 12M, אחרי החג/שבוע הבא אני אדבר איתם, אם בשימור יתנו לי דיל טוב אולי אני אבחר אותם ויבטל את CCC (למרות שהסטרימינג שלהם דיי נוראי והרבה פעמים הייתי צריך להוריד במקום להזרים, יותר חשוב לי המשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהרגע עם אורנג' 1.3 מגה שניה בחיבור 12

היו להם זמנים יותר טובים, לפני חצי שנה חלה ירידה גדולה ברמה והם התיישרו עם האחרים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שההבדל בין 1.2M ל 1.3M הוא הדבר החשוב ביותר פה :P למרות שבחיבור של 12M אנחנו אמורים גם להגיע ל 1.5M ועוד לא יצא לי ליראות איפלו מישהו אחד שהגיע לזה בארץ >:(

אני זוכר בהתחלה שעברתי לאורנג' איזה טוב היה שם...זה היה לפני שבכלל היה 12M בירושלים :-\ המחיר של ה 7M היה יקר אבל לא בהרבה מהאחרים והאינטרנט עבד הרבה יותר טוב. עכשיו המחיר גבוה ב 50-80% וההבדל בחיבור פשוט לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאני נמצא בבזק בינלאומי ובזק 15 מגה עם , מוריד על פול מהירות ברוב השרתים בחו"ל וגם לא רואה

איזשהי בעיה בסטרימינג מה שכן יש קצת תקלות במשחקי רשת.

בעניין וחיבור ללא חייגן, לא בכל הספקיות המהירות נקבעת לפי תשתית בחיבור ללא חייגן כי רוב הספקיות מצאו לזה

פתרונות, בנטויזן הם מצאו פיתרון, ב012 גובים תשלום נוסף על מעבר לחיבור ללא חייגן , ב CCC הם לא נותנים אופציה כזאת בכלל

כנ"ל גם באורנג'. יש כמה ספקיות בודדות שעוד לא מצאו לזה פיתרון סופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...